Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורטינה דור ראשון ואופל אולימפיה - שתיהן סטיישן

נמרוד רחמימוב
שימו לב! השרשור הזה בן 7616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד מאזור הפאוור סנטר בנס ציונה.

לאיש קוראים יואב משולם אם לא בילבלתי את הפתקים , והוא מעונין למכור את שתיהן אך את האופל יותר. שתיהן נוסעות מידי יום לדבריו מהפנצ'ריה שבבעלותו עד לכביש (30 מטר לכל כוון). טסט אחרון בתקופת כהונתו של יצחק שמיר (האופל גם קצת דומה לו לדעתי) .לאופל יש רשיונות מופקדים ולקורטינה יש רשיונות לא מופקדים כך ששתיהן יכולות לחזור לכביש כחוק עם העברה לרישום אספנות ואגרה אחת.

יואב - אם זה שמו - חושב שיש לו אוצר. הסברתי לו שלא אבל לא שיכנעתי. הצעתי 1500 ש"ח עבור שתיהן והוא אמר שהציעו לו 5000 ולא מכר אבל שאציע לו הצעה. בסכומים האלה ובהתחשב במצב העגום של הרכבים , אני יכול להציע רק הצעות מתחום הפרוקטולוגיה אבל יתכן שמישהו עם כישורי מו"מ טובים יותר יצליח יותר.

המספר על השלט. צריך להוסף 9 לפני .

נמרוד

opel oplympia caravan interior.jpg

opel olympia caravan rear.jpg

opel olympia caravan front.jpg

cortina interior.jpg

cortina meshulam 1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח זה שעשית לו אחלה פרסומת לפנצ'ריה שלו .

נ נח נחמ נחמן מאומן

אין עוד מלבדו !

תן חיוך-הכל לטובה !

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

מאחר שהכל מאיתו יתברך בוודאי הכל לטובה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקורטינה יש מזגן?!!!! או שנדמה לי?!!! :shock:

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקורטינה יש מזגן?!!!! או שנדמה לי?!!! :shock:

לקורטינות היו מערכת איוורור שנקראה AERFLOW (אני לא סגור לגבי השם) בדגמי הדלוקס (רמת גימור גבוה) משנת 64 ומעלה ...

לפעמים המערכות האלה נוספו עם השנים בדיוק כמו הקורטינה שאני רציתי לקנות (לפחות ככה אני מניח) ...

כמובן שיכול להיות שמדובר במזגן שהוסיפו לה, אני מכיר קורטינה דור שני מהצפון שיש לה מזגן (ואני יכול לתת לך גם את הטלפון של הבעלים אם אתה מעוניין) ...

נמרוד, אתה יכול בבקשה לרשום קצת יותר בפירוט מה מצבה של הקורטינה ???

לפי מה שאני רואה הקורטינה דווקא במצב מצויין, אומנם הדשבורד צריך שיפוץ אבל כל החלקים שלו נמצאים במקום !!! ולפי מה שרואים גם כל הניקלים החיצוניים ישנם שזה גם נדיר ...

לא תזיק לה גם צבע טוב אבל זה כבר שטויות ...

רק דבר אחד לא מובן לי, איך בדיוק המכוניות נוסעות כל יום למרות שאין להם טסט כבר עשרות שנים ??? :shock::shock::shock:

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות נוסעות 60 מטר ביום!

זה לא כזה מסוכן! זה בדיוק כמוני פעם בשבוע אני עושה סיבוב בשכונה לכל המכוניות כדי שלא יהייה לי בלאי של עמידה של הרכב כמו צמיגים מחזירי שמן וכיוב!

אני מאמין שגם אתה אחרי שיפוץ של הרכב שלך לא תעמוד בזה ותניעה אותה לפני שאתה עושה טסט ותעשה איזה סיבוב פוזה עם המנטה 1200cc שלך!

ירין אלקיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות נוסעות 60 מטר ביום!

זה לא כזה מסוכן! זה בדיוק כמוני פעם בשבוע אני עושה סיבוב בשכונה לכל המכוניות כדי שלא יהייה לי בלאי של עמידה של הרכב כמו צמיגים מחזירי שמן וכיוב!

אני מאמין שגם אתה אחרי שיפוץ של הרכב שלך לא תעמוד בזה ותניעה אותה לפני שאתה עושה טסט ותעשה איזה סיבוב פוזה עם המנטה 1200cc שלך!

ירין אלקיים

דווקא לא !!!

אני לא אזיז את המנטה שלי מטר לפני שיהיה לי אישור נסיעה זמני ל-48 שעות ...

אני ממש לא צריך להוסיף נקודות לרקורד שלי או סתם לחטוף קנסות על שטויות, כי זה פשוט שטויות ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...