Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה כדאי לעשות פוליש ווקס לרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 2626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

היום חנתה ליד הרכב שלי אונו נוצצת יותר מהרכב שלי (ולא חשבתי שיש דבר כזה..:wink: ) וכאמור אחרי שרואים רכב נוצץ יותר משלך יש שני אופציות...או להחליף את הרכב או..לקרצף אותו בטרוף וכמובן לעשות לו פוליש ווקס...

אני החלטתי ללכת על האופציה השניה...:-D

איפה יש באזור ת"א,רחובות אשדוד אפילו...מקום שעושה פוליש ווקס מקצועי לרכב במחיר שפוי?...ומה סדר גודל של המחיר בד"כ?

תודה על העזרה!!!

:-)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה לגשת ל"בעל מקצוע" כדי שיעשה פעולה פשוטה כמו פוליש ווקס לרכב?

תאמיני לי שאת יכולה לעשות את זה לבדך בעזרת החומרים המתאימים. (אבל צריך קצת סבלנות).

אם תרצי הסבר מפורט- תגידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיאו לעשות פוליש ווקס לבד לוקח לא מעט זמן, וגם העלות של החומרים לא כזאת נמוכה.

אני לא יודע כמה לוקחים לפוליש ווקס כי תמיד ניקיתי לבד, אבל אם העלות היא 100 שקל יותר, אין ניסיון קודם עם פוליש ווקס הייתי הולך קודם לבעל מקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ב-"שטיפה של גדעון" בכניסה הדרומית לאשדוד בתחנת דלק דור

או באזור תעשייה קלה באזור הפאבים גם כן באשדוד

עשיתי בגולף ג'נרישן ויצא פשוט מצויןןן

172 סוסים כבר לא מספיקים אז קנינו הונדה מצוננת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה לוקחים לפוליש ווקס כי תמיד ניקיתי לבד, אבל אם העלות היא 100 שקל יותר, אין ניסיון קודם עם פוליש ווקס הייתי הולך קודם לבעל מקצוע.

שלום,

העלויות נוטות יותר לכיוון של 250 -350 שקל עבור התענוג.

כמו שרפי המליץ קובי פינוקי לרכב בהחלט מוכר וידוע בזכות העבודה

המקצועית שלו. ממליץ:-P

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

אני יודע שזה לוקח לא מעט זמן- אני גם עושה ווקס לבד.

בכלל, ב- 5 שנים שהרכב אצלי תמיד, אבל תמיד אני רחצתי את הרכב בעצמי לבד. לעולם לא לקחתי אותו לשטיפה אוטומטית (ששורטת את הצבע) או לשטיפה ידנית.

התוצאות הכי טובות יתקבלו בניקוי עצמי בלבד של בעל הרכב. אם אתם לוקחים את הרכב לשטיפה אצל מקום כלשהו, קחו בחשבון שהמנקה ינקה את הרכב כמה שיותר מהר כדי לעבור לבא בתור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לוקח לא מעט זמן- אני גם עושה ווקס לבד.

בכלל, ב- 5 שנים שהרכב אצלי תמיד, אבל תמיד אני רחצתי את הרכב בעצמי לבד. לעולם לא לקחתי אותו לשטיפה אוטומטית (ששורטת את הצבע) או לשטיפה ידנית.

התוצאות הכי טובות יתקבלו בניקוי עצמי בלבד של בעל הרכב. אם אתם לוקחים את הרכב לשטיפה אצל מקום כלשהו, קחו בחשבון שהמנקה ינקה את הרכב כמה שיותר מהר כדי לעבור לבא בתור.

אני מסכימה איתך לחלוטין...גם אני מעולם לא לקחתי את אף אחד מהרכבים שהיו ויש לי לרחיצה..אבל הפעם חשבתי את הפוליש לעשות אצל מקצוען אבל ככול שעובר הזמן אני מחליטה יותר ויותר לעשות את זה לבד..:-D

:-)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

למה לבזבז 400 שקל על פוליש ווקס ?

תפנקי את האוטו במשהו לעצמו לא למראה החיצוני שלו

קופסה של פוליש עולה 35 וקופסה של ווקס עולה 40 שקל

פשוט מאוד לקחת שני ילדים קטנים תני לכול אחד מהם 20 שקל ,וסמרטוטים ,תני להם הסבר קטן והאוטו שלך הוא יצירת פאר ......

אסי

כל מה שקשור למנועים ימיים .

וכמובן לצרפתית קטנה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואת מוכנה להרחיק עד לפתח תיקוה צרי קשר בפרטי, מקום מעולה ומחירים סבירים ביותר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואת מוכנה להרחיק עד לפתח תיקוה צרי קשר בפרטי, מקום מעולה ומחירים סבירים ביותר.

ל'

למי אתה מתכוון לקלין קאר דיטיילינג? בפתח תיקווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שמתם לב שהשירשור נפתח לפני שנה + ושהבחורה כבר בלי אוטו בכלל?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...