Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר של רכב חדש הוחלף למצבר ישראלי לאחר יומיים

KERENPEN
שימו לב! השרשור הזה בן 6611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

שמי קרן . אבי קנה רכב של טיוטה חדשה. לאחר 3-4 ימים משחרור הרכב המצבר של הרכב הלך ולכן הגיע גרר של מוסך מורשה של חברת טויוטה שהתניע את הרכב בכבלים וביקש שניסע אחריו למוסך. במוסך הוחלף המצבר המקורי של הרכב ל מצבר תוצרת ישראל של חברת volta.

לאחר הפניה שלנו למוסך ולשירות הלקוחות של החברהלמה לא קיבלנו מצבר מקורי, קיבלנו תשובה שרשום בחוברת האחריות שבמקרה של מצבר לא תקין יוחלף למצבר מתוצרת ישראל.

אני לא מבינה הרבה ברכבים, אבל אם משלמים על רכב שצריך להגיע עם כל החלקים המקוריים שתקינים, אמורים לקבל את החלק המקורי ולא תחליף שעושה את אותה העבודה, הרי שילמנו על חלקים מקוריים.

מובן לי אינטרס החברה שהרי המצבר המקורי שמגיע יקר יותר (כמו כל חלק מקורי)

מה שגם מוזר שלאחר מס' ימים מצבר הולך, משמע לא היה תקין מלכתחילה ועל החברה לקחת אחריות על המוצר ולהחליפו.

לדוגמה- אקנה שעון רוקלס וכשיתקלקל יחליפו לי לשעון תוצרת ישראל.

האם אתם יכולים לעזור לייעץ לי מה לעשות בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, הסיפור אמנם מצער ולא אופייני, אך מצבר איננו חלק חילוף של האוטו הספציפי אלא מצבר כללי שמתאים למכוניות רבות ושונות. אין "מצבר מקורי" לטויוטה - הם מרכיבים מצברים של יצרן מצברים כלשהו שלהם יש הסכם איתו.

טויוטות מגיעות כנראה עם מצבר יפני כלשהו (אולי פנסוניק) שיכול להיות טוב ומשובח, אך גם יכול להיות מן המשובחים פחות, ובכלל לא בטוח שמצבר וולטה הישראלי נחות מהמצבר שמורכב בטויוטה בקו הייצור.

אני לא חושב שעשו משהו לא בסדר במקרה שלכם, פרט לאכזבה מכך שמצבר "הולך" ברכב חדש כל כך.

בכל מקרה על מצבר הוולטה יש לכם אחריות ל18 חודש אם אני זוכר נכון.

ראי גם כאן : http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=26701

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בחוברת האחריות רשום (ובאותיות לא קטנות) כי במקרה של כשל במצבר המצבר יוחלף למצבר תוצרת ישראל. אל דאגה, מצברים תוצרת הארץ עובדים טוב מאוד. כמו כן האחריות על המצבר נשארית בעינה, כך שאין מה לדאוג.

אגב, הסיבה שבגינה המצבר התרוקן הוא בגלל שהרכב עובר התקנות של קודן ו\או אזעקה ובודקים את הרכב עם מנוע כבוי. כמו כן הרכב לא מונע למשך זמן רב - מה שלא מאפשר את טעינת המצבר.

אם הייתם נוסעים עם הרכב נסיעה ארוכה בכביש בינעירוני המצבר היה נטען לחלוטין ולא היה צורך להחליפו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה שלך לשעון ממש לא נכונה

השעון שווה במשקל שלו למכונית

המצבר במכונית שווה במשקל שלו לסוללה של השעון

אם היתה הולכת לך סוללה בשעון אז אין פסול בסוללה מתוצרת אחרת, היא לא אחראית על שום חלק מכאני אלא פשוט מספקת זרם

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעייה עם המצבר החדש, זה לא ממש משנה. אישית אני מעדיף מצברים תוצרת הארץ (שנפ, וולתא) על פני מצברים אירופאים הנמכרים באוטודיפו ושות'. בטויוטה שלי יש וולתא כבר יותר משנתיים בלי שום בעיות.

אני גם די בטוח שבמוסך לא יסכימו להרכיב שוב את המצבר הישן (אם הוא עדיין אצלהם).

הכי חשוב זה שהאחריות לא נפגמת, אין מה לדאוג.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו עמד בבונד מספר חודשים ולכן האוטו לא הונע והמצבר לא נטען ולכן נהרס.

תבקש לקבל רישומים מתי בדיוק האוטו הגיע לבונד ולא מתי שולם המכס והאוטו קיבל רישוי ישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין, כמה זמן אחריות יש לך עכשיו על המצבר.

אם האחריות לשנה, בקש הארכה.

אם יש אחריות לשנתיים או שלוש, אז הכל בסדר גמור.

בברכה

דני

.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...