Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה: קליאו ספורט, במצב טוב, דפיקה קלה מקדימה,

יותם ק.
שימו לב! השרשור הזה בן 7839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה כרית אוויר קדמית של רנו קליאו ספורט.

נעשה בה שימוש רק פעם אחת!

כחדשה!

:lol:

דווקא הכריות הקדמיות נשארו שלמות ולא נפתחו, הצדיות לעומתן כן הופעלו.

משמע הקליאו התנגשה במדרכה וברמזור על הצד (ובעוצמה די מהממת - תסתכלו על הג'אנטים).

לנהג יש הרבה מזל שהוא לא התהפך :!:

ד"א, כבר ראיתי בפורומים אחרים אנשים שבכלל לא היו שם שמאשימים את הנהג בהתפרעות ובמה לא...

גם אני לא הייתי שם בזמן התאונה ולכן אני פשוט לא יודע מה בדיוק קרה שם.

הנהג בכל אופן סיפר על רכב שחתך אותו בפראות דבר שאילץ אותו לסטות מהדרך בפתאומיות.

שוב - בזמן התאונה לא הייתי שם (וגם אתם כנראה שלא) ולכן את האמת אני לא אדע לעולם.

אל תתיימרו לדעת דברים שאתם ממש לא יכולים לדעת.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה לעשות שכל שבוע עד אחת מתפרקת (טפו,טפו,טפו).לי יש רק המלצה אחת:לא למכור קליאו ספורט לאנשים שלא מכירים את הרכב(התנהגות סוררת מאוד תחת רגל כבדה,תת-היגוי והיגוי יתר במצבים צפויים וגם כאלו שלא,ממש כמו לצאת לטיול עם אמסטף בתוך פח מלא חתולים) :twisted:

יש כבר פחות קליאו ספורט מפורשה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה לעשות שכל שבוע עד אחת מתפרקת (טפו,טפו,טפו).לי יש רק המלצה אחת:לא למכור קליאו ספורט לאנשים שלא מכירים את הרכב(התנהגות סוררת מאוד תחת רגל כבדה,תת-היגוי והיגוי יתר במצבים צפויים וגם כאלו שלא,ממש כמו לצאת לטיול עם אמסטף בתוך פח מלא חתולים) :twisted:

יש כבר פחות קליאו ספורט מפורשה!!!

ארופו קליאו

ELIA

איזה צבע הקליאו שלך ?

והאם יש תמונה שלה :roll:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ac cobra כתב:

איזה צבע הקליאו שלך ?

והאם יש תמונה שלה

הקליאו שמופיעה ליד שם המחבר (בתמונה הקטנה) היא שלי.אם הייתי יודע איך להוריד תמונות לאתר ללא קישורים הייתי מוריד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א, כבר ראיתי בפורומים אחרים אנשים שבכלל לא היו שם שמאשימים את הנהג בהתפרעות ובמה לא...

גם אני לא הייתי שם בזמן התאונה ולכן אני פשוט לא יודע מה בדיוק קרה שם.

הנהג בכל אופן סיפר על רכב שחתך אותו בפראות דבר שאילץ אותו לסטות מהדרך בפתאומיות.

שוב - בזמן התאונה לא הייתי שם (וגם אתם כנראה שלא) ולכן את האמת אני לא אדע לעולם.

אל תתיימרו לדעת דברים שאתם ממש לא יכולים לדעת.

דווקא שיר העלתה רעיון חכם - על הגשר יש שני נתיבים, אח"כ שלושה ואז על פסי הרכבת שוב שניים, יכול מאוד להיות שהבחור נסע מאוד מהר בנתיב האמצעי ומכונית בשמאלי נכנסה ימינה לקראת ההצטמצמות לשני נתיבים - לנתיב השמאלי מתוך שניים. הוא גם נכנס לנתיב הזה במקום לימני והיא גרמה לו לאבד שליטה...

דווקא מעניין לדעת מה קרה שם... אני מעריך שהנסיעה הייתה מאוד מהירה -מפתה לנהוג שם מהר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...