Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרפי, תפסתי ממך!

SuRuK
שימו לב! השרשור הזה בן 6612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה בידיוק פרק של "מכסחי המיתוסים" (תוכנית אדירה) על הפלת טוסטים עם חמאה.

הם מצאו שזה שטויות, כאשר אין התערבות אדם אז הטוסט לא נופל על הצד של החמאה, מצד שני כאשר טוסט נופל מהשולחן (נדחף) אז הוא יפול רוב הפעמים על הצד של החמאה, בגלל גובה הנפילה וצורת הדחיפה (בלי קשר לחמאה).

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת סדרת תוכניות מדהימה. אני אחראי על חלק מהכתוביות בעברית... :wink:

סיפור החמאה על הטוסט הופיע גם ב-SCIENTIFIC AMERICAN.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מכריז על כך בקול רם. כמה טעויות תרגום במונחים טכניים יש בתוכנית הזאת ובערוץ דיסקברי בכלל...

תתפטר. :evil:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שהחמאה מוסיפה משקל על הצד של הפרוסה ואז זה מתהפך זה בידיוק כמו שתשים על פדל של אופניים חתיכת מתכת שתיהיה מחוברת והמתכת תגרום לאי איזון במשקל והפדל התהפך פשוט מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהתכניות, חביבי, חלק.

על ערוץ דיסקאברי אני לא אחראי בכלל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...