Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיתוף פעולה בין אלפא רומיאו לבין מיקרוסופט - הסרט

alfa147-italia
שימו לב! השרשור הזה בן 6582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם ,

בתערוכת ג'נבה הנוכחית הוצגה אלפא רומיאו 159 ספורטוואגון בעלת ממשק טכנולוגי יחודי מבית Microsoft המאפשרת חיבור של מכשירים שונים למערכת הסטריאו של הרכב .

לדוגמא יש אפשרות לחבר ל159 נגן MP3 באמצעות שקע USB הנמצא בתא הכפפות של הרכב !!!

בנוסף ישנה אפשרות להשתמש בטלפון הסלולרי שלכם כCAR PHONE של ממש באמצעות שימוש בטכנולוגיית ה BLUE TOUTH ...

כל זה ועוד בסרט הבא :

http://reviews.cnet.com/4660-11443_7-6459177.html

מה דעתכם על שיתוף פעולה זה בין יצרני הרכב לבין מיקרוסופט ?

אני ממש התלהבתי , יש לציין שאלפא רומיאו הוא בין היצרנים הראשונים אם לא היחיד

בינתיים שהוסיף טכנולוגיה זו למכוניתו .

נ.ב - בתחילת הסרט יש פרסומת של במוו , אל דאגה ,הכתבה על ה 159 מיד אחרי זה .

שאול

Il Futuro ha un passato legendario

8C Competizione

Alfa Romeo 156 2.0 T.S 2000

Alfa Romeo 75 1.6 Carb.1990

Lancia Dedra 1.6 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלב הבא בקונצרן פיאט יהיה לאפשר את התוספת הזו בכל הצי של קונצרן פיאט !

ורק בשביל הרקורד אלפא רומיאו ופיאט זה אותו דבר , זה אותו קונצרן ...

הנה עוד סרט פרסומת מדהים לאלפא 159 SW

חבל שאנשים לא יודעים פה איטלקית , ככה המסר של הסרט היה עוד יותר מובן !

=

8C Competizione

Lancia Dedra 1.6 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על שיתוף פעולה זה בין יצרני הרכב לבין מיקרוסופט ?

אני רואה שאלפא מנסה לשבור שיאים בחוסר האמינות שלה. לא מספיק שיש בעיות מכאניות עכשיו גם ברכב יהיו בעיות הפעלה ותוכנה :wink:

האמת שאני לא אוהב את כל האלקטרוניקה הזו, זה פותח ענף חדש בתחום הרכב שבמקרה של תקלה תהיה תלוי לחסדיו (כמו שהיום אתה צריך לשלם למוסך כסף בשביל לחבר את הרכב שלך למחשב שיקרא את התקלה). אני בעד מכאניקה ישנה וטובה, בגלל זה אני לא נוסע ברכבים חדשים ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה דווקא מעלה מרמת האמינות של קונצרן פיאט בכל ההיבט הטכנולוגי , אם חברה כמו מייקרוסופט שהיא החברה המובילה בשוק בהרבה מאד נושאים טכנולוגיים בחרה בפיאט בשביל השיתוף פעולה שלה , אז כנראה ביל גייטס יודע מה הוא עושה .

8C Competizione

Lancia Dedra 1.6 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה דווקא מעלה מרמת האמינות של קונצרן פיאט בכל ההיבט הטכנולוגי , אם חברה כמו מייקרוסופט שהיא החברה המובילה בשוק בהרבה מאד נושאים טכנולוגיים בחרה בפיאט בשביל השיתוף פעולה שלה , אז כנראה ביל גייטס יודע מה הוא עושה .
ואני חושב שאתה איש יחסי ציבור של אלפא :shock:

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חושב שאתה איש יחסי ציבור של אלפא :shock:

עמוס

ואני חושב שאתה לא יודע על מה אתה מדבר , אני אומנם חסיד וחובב גדול של כולל התוצרת האיטלקית ואלפא רומיאו בפרט, אבל ליחצן ולפרסם את היבואן המקומי, דווקא להפך ...

אני דווקא כן מנסה להעלות את רמת המודעות של הציבור הישראלי לאלפא רומיאו מכונית שהיא טיפ השונה

מזבל היפאנומאטי המתגלגל במספרים כה רבים על כבישי ארצינו .

8C Competizione

Lancia Dedra 1.6 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שלזרוק את כל הטכנולוגיה כמו ש REDROSE אמר זה טעות , זה כמו לשפוך את המיים עם התינוק. הזרקה מדוייקת מחייבת מיחשוב של מערכות המנוע , כי היא תלויה בהרבה משתנים שאין אפשרות מכנית לשקלל את כולם ולכן מכני יהיה הרבה פחות חזק ואמין ונציל מאלקטרוני.

מאידך היות וממילא יש בעיה של יכולת הנהג הממוצע לשלוט באלקטרוניקה מתקדמת וגם יש בעיה של מי שיתקן אותה , צריך להגביל את זה למערכות סגורות עם עד כמה שפחות דרישה לinput מצד הנהג , ועד כמה שאפשר מכלולים ברי החלפה לצד המתקן .

לבוא ולהכנס למעורבות עם מיקרוסופט שידועה בכך שהיא או "מכינה" את הבאגים העתידיים , או ששחצנותה כל כך גדולה עד שהיא לא עושה בקרת איכות מספיק טובה על מוצריה , וכל הזמן צריכים טלאים ופטשים . למעשה מיקרוסופוט מוציאה מערכת הפעלה חדשה כי כבר היא לא יכולה לשים מספיק טלאים על הקודמת בלי ליצור לעצמה בעיות התנגשות. אז לשים אותה ברכב רק בשביל ההילה זה צעד התאבדותי מצד חברה שצריכה בדחיפות ליצור אפיל לפני שתשוט רגל.

למיקרוסופט זה ברור טוב יהיה לה חברה שתיתן לה להתגלח על הזקן שלה . אני רק מקווה שהציבור לא יקנה את זה כי אחרת נמצא עצמנו עם רכבים שנעצרים בגלל ווירוסים :shock: :shock:

ולכן במקרה זה ולמרות חיבתי האדירה למותג אלפה אני מצטער שזה יום שחור כזה

שבוע טוב לכולם . יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שמערכת המיחשוב אמנם יוצרת בעיות חדשות בעולם הרכב אך גם תפתור חלק מהם לדוגמה מסך המחשב ישמש כמחשב שמחברים לכם לאוטו במוסך שלכם היום כדי למחוק תקלות לעדכן תוכנות מחשב וכמובן ניהול מנוע וגיר ואני חושב

שהקלישאה הכי שחוקה היא גם הכי מתאימה כאן והיא כדלקמן:

"עליה וקוץ בה

מוטו בחיים: חוץ ממה שלא טוב ,הכל טוב!

בכביש אל תנהג לאט ובעייפות, סע! מהר ובריכוז!!!!!!!!!!!! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגבף ביל גייטס צודק.

אפילו יותר מזה, אני שמעתי איזה פרופסור למחשבים שאמר שאם המכאניקה הייתה מתקדמת כמו מחשבים, יכולנו להקיף את העולם בליטר דלק.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם אנשים קופצים על מיקרוסופט?

לא שאני חסיד גדול שלהם, אבל זה בערך כמו להתלונן שהפורשה GT3 לא טובה כי אין לה מושבים אחוריים.

אני עובד יומיומי על UNIX ,LINUX ו-WIN למיניהם, לכל אחת מהן יש בעיות מפה ועד להודעה חדשה.

מה שהגנבים מסיאטל עושים זה לא פחות ממדהים.

ד"א, אני אישית לפחות, זוקף לזכותם את כ-ל התפתחות המחשבים בשני עשורים האחרונים (לא CISCO, לא SUN, לא IBM ולא אף אחד אחר.

זה שתחום המחשבים מתחיל להכנס לעולם הרכב, זו רק ברכה.

לפי דעתי זה עניין של זמן, עד אשר יהיה אפשר לכוון מערכות ניהול מנוע באופן פשוט.

ולא, HALTEC ב-10K או MOTEC בפי שתיים, לא נחשב.

משהו פשוט, נוח, זמין וזול (יחסית).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם אנשים קופצים על מיקרוסופט?

לא שאני חסיד גדול שלהם, אבל זה בערך כמו להתלונן שהפורשה GT3 לא טובה כי אין לה מושבים אחוריים. לא כי אין לה מושבים קדמיים , וההגה לפעמים מתנתק תחת לחץ

אני עובד יומיומי על UNIX ,LINUX ו-WIN למיניהם, לכל אחת מהן יש בעיות מפה ועד להודעה חדשה.

מה שהגנבים מסיאטל עושים זה לא פחות ממדהים. אם אתה מבין קצת בתכנות תסביר לי מדוע מערכת הפעלה שנותנת הרשאות גישה לתוכנות ומנהלת אחריהן מעקב מדוע היא צריכה ליפול ? הסברה שלי היא שהמתכנתים שכחו שם לנקות את הזכרון ולשמור מצביע לזכרון , או בקיצור לנקות את השטח לאחר שחרור המשאבים .

זה יוצא שמכונית שתעבוד כך תקבל פקודות היגוי עד טווח מסויים ואחרי כן לא תגיב עד שתעסה ריסט למחשב ?

ולא, HALTEC ב-10K או MOTEC בפי שתיים, לא נחשב.

משהו פשוט, נוח, זמין וזול (יחסית).

לא נראה לי שמיקרוסופוט תתן משהו שהוא לא אנית ענק יקרה ובעייתית , אז זה שהיא נוחה וכולם משתמשים זה נכון , אבל אל תשכח שחלק מזה זה נעשה ע"י רמיסת התחרות . וראה מקרה בורלנד עם השםת תכנטת שלה שהייתה הרבה יותר טובה מVB ומיקרוסופוט עד היום לא מצליחים בכך אבל הצליחו להעלים אותה.

אני מקווה למען כולנו שזה לא יקרה לרכב .בברכה יהודה.

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...