Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצחק לוי, אין לו מתחרים ?

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ראיתי אותו, האיש והאגדה, זה שקבע שהאוטו שלי שווה כמו קורולה שנת 96, זה שהוריד לי מהאיביזה 11 אלף שקל בשנה, זה שקובע כמה עולה עכשיו וכמה יעלה בעתיד, יצחק לוי.

הייתי היום בכנס קבלני שיפוצים ובנייה והוא נכנס לתחום השיפוצים מייד לאחר שנכנס לתחום הבנייה, הוא ממש מתמכר מטר מרובע של גבס.

מעניין אותי לדעת איך יש לו את הכוח לקבוע מה יהיו המחירים ? על סמך מה ? אילו מבדקים הוא עושה ? למה אף אחד לא נכנס בו (מתחרה) ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, שאלתי את זה בכמה שרשורים בעבר - הבעיה שלאף אחד אין תשובה, הבעיה כאן (שזה די תמוה במדינה שלנו), שהוא כמו אלוהים וכולם מפחדים להתחרות בו. רק שומעים את שמו יודעים שהוא אחד ואין יותר כמוהו.

מה נסגר עם כל הסוחרים!? תתעוררו!!

ליאור

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את העובדה שהוא מטר תשעים על מטר עשרים.

הוא באמת כנראה מטיל אימה על עולם השמאות, כאילו מה ? הבן אדם קובע מה נמכר באיזה מחיר, זה כוח גדול מדי לאדם אחד.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב עוד מחשבה מעוררת חלחלה, חברים שלו, משפחה או מקורבים אחרים יכולים לבקש ממנו טובות הנאה אישיות, והוא אומר: "אין בעיה, חודש הבא אתה תופתע לטובה ותראה שמחירון הרכב שלך יעלה קלות".

מאוד מדאיג אותי ומפליא אותי שדבר כה חשוב נתון להחלטתו של אחד ללא שום פיקוח והשגחה, תחשוב איזה בית ז*נ*ת הוא בטח עשה עד היום בתחום, ואנחנו אכלנו אותה (אתה בעיקר).

אגב, מה עם האלפא, עדיין בחיים?

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרצה שלי למשפט עסקי הציג לקוח נגדו בבית המשפט. המחירון שלו זה לא תורה מסיני, ולא כל השופטים מקבלים את המחירון שלו בכלל.

מה שבטוח שהמחירון לרכב שברשותו אף פעם לא יורד....

ואיך הוא קובע את המחירון? יושבות להן כמה קוזינות מתקשרות לכל המודעות בעיתון של מחירת רכבים, שואלות כמה אתה רוצה על האוטו שלך?! וכך עושות ממוצע.

למה אין לו מתחרים?! המחירון של האוטו שלי ירד בשנה 20 אלף!!! :shock::crazyeyes

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח ששיקולים של היצע וביקוש רק חלק מהמחיר ויש גם אינטרסנטים אחרים שבוחשים במחירון.

קודם כל יש את חברות הביטוח, שהן הנהנות העיקריות מירידת ערך מהירה של מחירי הרכבים.

אני די בטוח שהמחיר שלוי יצחק נותן לרכב משוקלל גם ע"י סטטיסטיקות של גניבות, כמות מקרי הטוטאל לוס יחסית למספר הרכבים מאותו הדגם שנעים על הכביש ועוד שיקולים כאלה או אחרים של חברות הביטוח.

ויש גם את חברות הליסינג, שצריכות להתאים את מחירי הרכבים שבידיהן לביקוש לרכבים המשומשים מאותו הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ראיתי אותו,

דניאל.

ולא הבאת לו איזה שטרונגול לראש ?!!?

מעכשיו אני קונה את אותם רכבים שהוא קונה , הכי בטוח !

לפי דעתי הממשלה צריכה לקחת בידיים את הנושא , ולהחליט באופן עקבי מהם הירידות ערך של כל רכב ורכב , ובלאי ... (אבל בעצם זה לא כל כך שונה ממה שעושה יצחק לוי היום ! ).

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...