Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בתקציב של 140 אלף, פוקוס 5 דל' VS. מאזדה 3 5 דל'

tamirmal
שימו לב! השרשור הזה בן 6612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון לעכשיו אמא על יונדאי סונטה 2000...רכב קצת גדול לאמא שלי שהייתה רגילה ל205 פורבר

והחלטנו להחליף ורצינו משהו משפחתי ולא גדול מדי...

אהבנו (יותר נכון אבא) את המאזדה 3 האצ'בק וגם ראיתי שיש פוקוס 5 דלתות...

מה לדעתכם עדיף?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היה כאן לא מזמן שרשור שדיבר על זה, אתה יכול להריץ חיפוש לקבל את התוצאות, אני כרגיל, ליבי עם הפורד.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נדלקנו על המאזדה האמת...

בקשר לסיטרואן אין לי שמץ...לא יצא לי לנהוג או להיות באחת כזאתי...רק העיצוב שלהם די מקורי ומושך את העין

בקשר לאופל...היא מגיעה עם תיבה אוט' מלאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום במוטוקאר שה-1.6 מגיעה עם גיר "ידני קלאץ חשמלי" :roll:

אבל ב-6000 שח יותר מקבלים 1.8 אוטו' (והיא נכנסת בתקציב).

אני מציע שתאמר לנו מה הדרישות מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף קנינו את המאזדה. נהגתי על 2 הרכבים נהיגת מבחן...קראת את התוצאות, מאזדה כמובן, באופן שאינו משתמע לשתי פנים. כיום אני נוהג על המאזדה ומבסוט עד הגג, רכב עם המון אופי עם התנהגות כביש והגה מתקשר, אחיזת כביש - בקיצור חוויית נהיגה, כיף לנהוג בה. הפוקוס עצלה, הגה לא מתקשר, רכב כבד מאוד (מורגש כל הכביש), האצות ביניים על הפנים, אתה לוחץ על הגז בכל החוזק והרכב עושה טובה שהוא זז.

תקרא לעומק את הלינק ש-XENON הביא בתגובתו ותבין בדיוק למה, פרטתי שמה לעומק ולפרטי פרטים, ועשיתי השוואה בין 2 הרכבים מנסיעות ההתרשמות שלי.

ליאור (שמקווה שתבחר במאזדה :), לא תתאכזב ורק תודה לי).

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי לאחרונה על פוקוס, התאכזבתי קשות, עצלנות לשמה,כבדות, הרגשה כאילו הרכב שוקל מינימום 3 טון .

תתחדש על הקנייה=קנייה נבונה וחכמה לטווח רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו כרגע בבית פוקוס סדאן מודל חדש 5000K אז ככה נתחיל ביתרונות -

*אחיזה מצויינת ברמה שלא מצאתי בשום רכב הנעה קדמית משפחתי\מנהלים עד עכשיו (אני מדבר על אחיזה לא על התנהגות שלא יקפצו כל מיני חכמולוגים )

*מרווח פנים טוב

*איכות חומרים די טובה

*נוחות לא רעה מתלים קצת רכים אבל עושים עבודה טובה

חסרונות -

*התנהגות כביש ממוצעת מינוס (ביחס לפוקוס הקודמית שהייתה מצויינת)

*מנוע חלש מאוד לא שבמאזדה המקרה הרבה יותר טוב בהנחה שאתה מדבר על ה1.6

*תיבת הילוכים מעצבנת מאוד גם במצב אוטומטי וגם בטיפטרוניק שלדעתי כל הפטנט הזה מטומטם לגמרי עדיף תיבה אוטומטית רגילה וזהו

*תחושה כבדה ומאסיבית מידי שפה זה יכול להיות שנוי במחלוקת מאוד יכול להיות שיש כאלה שימצאו בזה יתרון

גם מהניסיון שלי במאזדה לא חסרים לא בכלל חסרונות

בכל אופן לדעתי הפוקוס מציעה פשרה יותר טובה מהמאזדה בין הפאקים לפלוסים

אם אתה יכול להשיג פוקוס דור קודם חדשה מהסוכנות איכשהו ממלאי שנשאר לך עליה

בתקציב של הגרסה מאובזרת 2 ליטר אוטומט אני חותם לך שזאת האופצייה הכי טובה שיש בתקציב הזה לאוטו חדש

אולי הונדה סיוויק החדשה יכול להיות גם אופצייה ששווה לבדוק אבל שם מדובר ב4דלתות

בהצלחה

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם דיבר על תקציב לא על ליטרים

מאזדה 3 שני ליטר עולה משהו כמו 140אלף

נסעת על פוקוס 2 ליטר ? תיסע עליה ואחרי זה תשווה אותה לאימפרזה 2 ליטר ואל תיתן ל4*4 לבלבל אותך זה לא הופך אותה לאיזה WRX ל"עניים" כמו שהרבה חושבים

ועצה קטנה לפותח ההודעה - קח נסיעות מבחן על כל הדגמים ותחליט . אתה לא קונה כאן אוטו בגרושים.

אם הייתי במקומך ועם יד הלב דוגרי הייתי הולך על הפוקוס הישנה והרבה כאן יסכימו איתי

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס ישנה? מה פתאום? הם רוצים רכב חדש. הפוקוס הישנה היא, מה לעשות, ישנה. איכות החומרים נחותה, ה-NVH פחות טוב, בטיחות פחות טובה, תחושה כללית של רכב מיושן יותר. ההבדל היחיד לטובתה הוא בכוח המנוע.

ולזה שציין כי לפוקוס החדשה התנהגות כביש ממוצעת מינוס אבל אחיזה מצוינת ביחס לכל משפחתית או משפחתית גדולה - צא לרכבך ובדוק אילו צמיגים מותקנים עליו, וחזור אלינו עם הממצאים. אם אלו אותם צמיגים ירוקים שאני הכרתי מהפוקוס החדשה, אז אני באמת לא מבין מאיפה האחיזה המצוינת עליה אתה מדבר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...