Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית רכב דיזל ב30K

Olechko
שימו לב! השרשור הזה בן 6617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב בשביל אבא,עדיפות לרכב פרטי,אין ממש עדיפות בין מיני,משפחתי ושאר ירקות

התקציב הוא כאמור 30 אלף שקלים,עדיפות לפחות...

מחפשים רק רכב דיזל,עדיפות גבוהה לטורבו דיזל...

בינתיים חשבנו על סיטרואן קסארה ?

אני מחפש עוד הצעות כדי להרחיב את החיפוש שלי

תודה לעוזרים

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסארה באמת מעולה ויהיה ניתן להשיג משנתון גבוה.

אם לא משנה הגודל ניתן להשיג גם סקסו משנתון מתקדם.

כמו"כ מנועי הדיזל של פולקסווגן מצויינים-לכן קחו בחשבון גם את הפולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר החשוב ביותר אותו צריך לבדוק כאשר באים לקנות רכב דיזל וותיק בסכומים הללו הוא את היסטורית הבעליות והטיפולים ברכב.

רכב עם טורבו מועד מעצם היותו כזה לבעיות מורכבות ויקרות הרבה יותר..

לך על מנועי ה SDI של VW, אמינים ומאריכי חיים לאורך זמן, ומוצעים במגוון רכבים של התוצרת..

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה- HDI של סיטרואן (לא יודע אם הוא בתקציב...) הוא מנוע מעולה. הפעולה שלו חלקה ביותר, יש לו מומנט מרשים וצריכת הדלק היא פנטסטית (בנסיעות ארוכות נתון של 1 ל- 20 הוא לא חלום). בנוסף לאוטו יכולות ניהוג לא מביישות ורמת איבזור טובה (למשל שליטה על הרדיו מההגה וריפודים טובים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Olechko

אני בעלים של אחד כזאת, 500K ק"מ , אוטו מצוין (לא הדיזל, טורבו דיזל) לדעתי אל תלכו על HDI במודל 2001, הוא קצת בעייתי (חיישינים וכו) לכו על XUD9TE שהוא מנוע טורבו דיזל אמין , ומוצלח. קצת פחות מהיר אבל עדין חסכוני + בלי תקלות מיותרות במערכת. כדאי לכם לשקול קסארה משנת 1999-2000 במודל הזה הרכב הכי מוצלח לדעתי וגם זה יבוא לכם בדיוק במחיר.

דרשו לראות ספר טיפולים מלא, אם האוטו לא טופל במוסך מורשה, אני אישית לא ממליץ. הרכבים האלה מאוד אמינים, אבל הם דורשים לראות את הטיפול שלהם בזמן , לקבל את השמן בזמן (הטורבו) מיים ירוקים\כחולים סיטרואן מקורים בלבד (מה שלא יעשה במוסך אחר פרט לחברה) , ופילטרים מקורים.

עוד אופציה, זה 306 - אבל אין בארץ טורבו דיזל, רק דיזל.

עוד אופציה זה הברלינגו\פרטנר , אבל שוב - אין טורבו דיזל רק מ HDI..

סקודה אוקטביה - לא יודע מה המחירון, אבל שקניתי את האוטו שלי חדש הציעו לי אותה באותו מחיר (יהודה מזרחי ) בשנת 1999, אז אולי גם זו אופציה, פתח מחירון

פולו ...

יש הרבה אופציות, אבל באזור הטורבו דיזל הקסארה היא הכי אטרקטיבית ברמת המחירים הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...