Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאורת לוח שעונים+תאורת ידית הילוכים אינה עובדת.(mazda f 96)

d23
שימו לב! השרשור הזה בן 6616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

קצר לא מובן שהיה ברכב גרם לניתוק התאורה בלוח שעונים ,בידית הילוכים ובתאורת המזגן.

בדקתי פיוזים שנמצאו תקינים,החלפתי נורות לנורות חדשות ועדיין חשוך.

למישהו יש מושג מה יכולה להיות הבעייה?

תודה מראש לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם גם פיוזים במנוע ושם נמצא הפיוז המיוחל..

יכול להיות ששיחקת עם החוטים של הרדיו ואז נהיה לך חשוך??

בהצלחה עופר

HU-Alpine 9887R FRONT-rainbow profi line265cs SUB-critical mass ss122 AMP1-zapco refernce 360.4

AMP2-MONO-zapco reference 500.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אורות חנייה אחוריים דולקים?

היה לחבר שלי מקרה שנשרף הפיוז שנמצא בתוך קופסת הפיוזים שנמצא בתוך תא המנוע, ולא מתחת להגה.

אחרי החלפת הפיוז של אורות חנייה אחוריים, הסתדרה גם הבעיה של אורות לוח שעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידע כללי..

זה לא משנה אם החתך הוא מזערי או גדול..

חתך הוא חתך ואם יש חתך אז אין זרם

בהצלחה עופר

HU-Alpine 9887R FRONT-rainbow profi line265cs SUB-critical mass ss122 AMP1-zapco refernce 360.4

AMP2-MONO-zapco reference 500.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש חתך מלא אפילו ילד בן 6 יודע שאין זרם,אבל ברגע שאני אומר שיש חתך ממש ממש מזערי שאפילו לא קרע את החוט זה משהו אחר,כנראה לא הבנת אותי או שלא הסברתי את עצמי מספיק טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך בכל מקרה אחרי שאתה מוציא את הפיוז, בדוק באמצעות רב מודד אם בכלל מגיע אל הפיוז זרם. ככה תוכל לדעת אם הבעייה לפניו או אחריו.

בעיקרון, לפיוז הזה אין שום סיבה להשרף...

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...