Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספרינט שנערך היום בצפון (24.6.05)

זאב 206 GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 6870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה מאוד חם. אבל למרות זאת נהנתי

*** עריכה - גלריה נוספת ע"י marshal ניתן לראות בשרשור הזה:***

http://www.marshals.co.il/gallery5/index.htm

187_8717.jpg

187_8730.jpg

187_8744.jpg

187_8754.jpg

187_8763.jpg

187_8770.jpg

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לצערי לא צפיתי בארוע.

הייתי ב-205 של הלפרין. י. בתפקיד נווט. (מופיע באחת התמונות של זאב בהודעה שמעלי :oops:).

העלתי מספר תמונות שצלמתי.

לאימון הראלי הגיע מספר מכוניות מענינות, ומענינות יותר.

שימו לב לסובארו DL, שהנהג והנווטת שלה הפתיעו איתה לטובה.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

4.jpg

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר תמונות מפנים הרכב (ה-106 של אלון .ח. וה-205 של הלפרין.י.).

תמונות של נדב ואורי מהפורום עם ה-106 ראלי, ואחרונה - תמונה של ה-205 של אלון, כי לארוע כזה צריך גם להגיע ב"רכב מנהלתי".

שוב תודה עבור התענוג להלפרין, אלון, למארגן מ.גד'ז וצוותו, ולשאר המתאמנים.

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאני בטוח שכל נהגי ונווטי הראלי יגיבו פה בשלב זה או אחר -

בהרבה מאוד מהתמונות ניתן לראות בבירור שאין על המוטות של כלובי ההתהפכות שום חומר דיפון שהוא!

חבר'ה, עשו לעצמכם טובה, השקעתם כ"כ הרבה ועשיתם מאמצים כבירים בשביל לבנות את הרכבים, אל תחסכו בבטיחות שלכם!

מדובר במשהו שהוא יחסית מאוד זול אבל יכול למנוע מכם לשבור עצמות (ממש עצמות שבורות, כן, באופן מילולי) אם קורה משהו, ותמיד קורים דברים.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר מוטי היקר היו זמנים שהשתמשנו בחומרים , כגון וידופלקס (בידוד צנרות) אך מיכוון שרמת הבדיקות התכניות לרכבים עלתה נאלצנו להיפרד מכל חומר זה או אחר , הסיבה פשוטה לו תיקני... ללא רצון לפתח את הנושא שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הגעתי עד הבאר ולא שתיתי ממנה. תקלה דבילית מנעה את השתתפותי. 10 דקות לפני תחילת ההזנקות החלטתי לא להשתתף בגלל קלאץ' שהחליק (סיפור ארוך - אולי אח"כ).

נהניתי לראות את המסלול שהיה מורכב משני סטייג'ים טכניים ומהנים. לקבוצה שלנו היו שתי נציגות (אחרי שפרשתי) ישראל עם ה 205GTI שסיים במקום הרביעי ונדב(כן, כו, נדב הנווט שלי לשעבר - שהתחרה בפעם הראשונה) - עם 106 ראלי 1.3!!! - שסיים במקום השלישי המכובד - הישג מדהים להשתתפות בפעם הראשונה.

לגבי התוצאות:

במקום הראשון בקטגוריית ה 4X4 מעל 2000 סמ"ק זכה יובל מלמד עם אימפרזה. במקום הראשון בקטגוריה הנמוכה (עד 2000 סמ"ק) זכתה סובארו אחרת מפתיעה (האצ'-בק) ואשאיר לקונדסון לפרסם את כלל התוצאות בהמשך.

אני חייב לציין 2 דברים שצרמו לי:

1. רכבי הקטגוריה העליונה שהופיעו בהרכב חסר מאוד (על אף שחלק מנהגי הקטגוריה הגיעו בלי רכב). אני אסביר - אירוע כזה שנערך במתכונת כזו בעיקר בשביל הרכבים מהקטגוריה העליונה ובסופו של דבר מופיעה נציגות חלקית בלבד מעורר שאלות האם לא היה כדאי במקום כל המאמץ והלוגיסטיקה שהושקעו (והושקעו מאוד...) לקיים אימון ספרינט. נכון, חלק מאילו שלא היגיעו היה במחסור של נווט וכו' - אבל גם לי לא היה נווט, גם לישראל לא - ובכל זאת עשינו מאמץ ובאנו.

מילה טובה לאילו שכן עשו מאמץ והגיעו, אמיר, יובל מלמד עם 2 רכבים, צבי והאחרים.

חבל... נקווה שלפעם הבאה כולם יבואו - לא ניתן לדעתי, לקיים אירועים כאלו (שאינם ספרינטים) אם אחוז נכבד לא מגיע בגלל סיבות כאלו. אומנם, קשה (ואולי אפילו לא "פייר") לשפוט, גם אני לא הגעתי תמיד לכל האירועים - אבל צרם לי קצת שזה בגלל נווט - בכל זאת לא מדובר ב - "פריז-דאקאר". אולי דני, אהוד או האחרים ירצו להגיב לזה...

2. החום - אין מה לעשות. :wink: .

לסיום, אני מחכה לתוצאות הרישמיות ולתמונות נוספות ומקווה שבאירוע הבא נופיע כולנו במתכונת מורחבת.

אלון.

נ.ב.

נדב (כן, כן, הנווט שלי לשעבר) סיים במקום השלישי במירוץ הראשון שלו אי-פעם - כבר ציינתי עובדה זו? כל הכבוד נדב :beerchug::multi::wave: ...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר מוטי היקר היו זמנים שהשתמשנו בחומרים , כגון וידופלקס (בידוד צנרות) אך מיכוון שרמת הבדיקות התכניות לרכבים עלתה נאלצנו להיפרד מכל חומר זה או אחר , הסיבה פשוטה לו תיקני... ללא רצון לפתח את הנושא שבת שלום

קובי צודק - למיטב ידיעתי, לפי התקנים להם אנו מתכוננים כיום - אין לצפות את ה רול-באר בשום חומר.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...