Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יכול להיות שאין אתר רשמי של פיג'ו בארה"ב?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 6615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לכולם!

בהמשך חיפושיי ל-206CC הנכספת, סיירתי באתרי האנטרנט לקבל כל פיסת מידע על הרכב (1.6 אוטומטית) ולמרבה תדהמתי, לא מצאתי אתר רשמי של פיז'ו בארה"ב. מישהו מוכן להסביר לי את פשר התופעה? האם קיים בכלל אתר רשמי של פיג'ו ומשווק רשמי (יבואן) של פיג'ו בארה"ב? הדבר הכי קרוב שמצאתי היה מדינות באמריקה הלטינית. הכצעקתה?!

ליאור

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא פיג'ו, לא רנו, לא סיטרואן, לא פיאט, לא סקודה, לא סיאט...

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת חדש לי. מדוע ולמה?! האמריקאים עד כדי כך שונאים את הצרפתים והאירופאים? שאני אבין, זו מין גאווה פטריוטית שכזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את הצרפתים וגם את הארופאים?

חפש, כבר דובר על זה.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה פשוט לא כדאי מבחינה כלכלית. אמריקאים אוהבים לנסוע במכוניות גדולות.

עיקר ההכנסות בחברות הנ"ל מגיעות ממכירות של מכוניות קטנות.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא רק - השוק שם מספיק גדול לכל סוגי הרכבים. ע"ע הצלחת הסיוויק ודומותיה והמיני. רוב הסיבות באות מהיסטוריה בעייתית של אמינות וחוסר התאמה של התקנים האמריקאים והאירופאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טיילתי עם אבי בארה"ב במשך כחודש, כאשר גמענו בקלות איזה 3,500 ק"מ ברכב, ובכל החודש הזה ראינו רק פיז'ו אחת (505 אם אני לא טועה) שככל הנראה הגיעה לארה"ב כרכב תיור והיא כנראה כבר לא שם יותר.

לפי דעתי יש לצרפתים בעיה עם האמריקאים ולא לאמריקאים בעיה עם הצרפתים, ידוע שהצרפתים חושבים שהם המעצמה הכי גדולה בעולם לפני אמריקה והם לא סובלים אותם (זה מתחיל להיות קצת אוף טופיק...).

בכל מקרה, אכן אין שם רכבים אירופאים כמעט, למעט וולוו ורוב הגרמניות והבריטיות.

ואכן, לראות בארץ רנו קליו או רכב זהה מאותה קטגוריה זה עניין יומיומי, אבל בארה"ב הרכב הכי קטן הוא החיפושית החדשה (האמריקאים מתים עליה משום מה...) ואחריה כל הרכבים בקטגוריה של משפחתית ומעלה (לא תראה רכבים קטנים כדוגמאת פורד פיאסטה, רנו קליו, סיאט איביזה וכו'...)

פורד אנגליה 1963 95% מושלמת

פיז'ו 304 קבריולט 1973

מועדון פורד אירופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מוזר. תופעה ממש נדירה ויותר מזה - עצובה, לראות מעצמה כמו ארה"ב כמעט נטולה כליל רכבי סופר מיני, מיני וקומפקטיות - הפסד שלהם. פשוט חסך בקטגוריות שלמות...חסר תקדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשדוד של אבא שלי הגיע לביקור בארץ מארה"ב, הוא לא הבין מה זה הקופסאות הגדולות על גלגלים האלה שנקראות רנו קנגו. הוא הופתע לגמרי שיש דבר כזה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית והמשמעותית ביותר היא בגלל שמכוניות אלו לט עומדות בתקנים היותר מחמירים של ארה"ב של זיהום אוויר ומכוניות אלו אינן עומדות בתקנים האמריקאיים

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...