Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב חנוק ומגמגם astra gsi

almog
שימו לב! השרשור הזה בן 6597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לאחרונה נסעתי בלי אירפלומטר תקופה של חודשיים!

לפני שבוע קניתי חדש , הרכבתי אותו, ועשיתי איפוס למחשב של הרכב!

משום מה שאני נוסע ברכב ולחוץ פול גז אז הרכב לא מגיב, ומראה כאילו הוא חנוק ( כמו שממיר קטליתי סתום והטורים לא עולים) אבל אין לי ממיר!

הרכב לא מתקדם כאילו הטורים לא עולים הם עולים איטי!

עשיתי דיאגנוזה והרכב לא מראה על איזה תקלה!

הפלגים חדשים, החוטי הצתה חדשים, פילטר דלק גם חדש!

לא יודע מה התופעה הזאת!

למישהו יש הצעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהרכב היה בלי אירפלומטר הרכב היה איטי וטוחן דלק!

החיישן מצב מצערת מחובר ניתקתי אותו היום וחיברתי שוב!

שהיה מנתוק המחשב הראה על תקלה! ושהוא חובר לא הראה על תקלה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע נסעת עם MAF מנותק?

יכול להיות שהחלק החדש לא מתאים..מק"ט שגוי.

או שהבעייה ברכב לא הייתה כלל MAF אלה בעייה אחרת שגרמה לחוסר סחיבה.

דרוש בדיקה עם סורק תקלות לצורך אבחון, וזה שהמחשב לא מציג תקלה לא אומר שאין תקלה.

כמו כן יש לבדוק לחץ דלק, תזמון מנוע והצתה, ומצב מנוע מכני (קופרסייה ונפילות לחץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שלא הייתי פה !

אבל ככה

נסעתי בלי אירפלו, מהסיבה הפשוטה הוא נהרס לי!

אז קניתי חלופי!

בקשר לבדיקת מחשב אני עושה דיאגנוזה לבד! והראה לי איזה תקלה ניתקתי את החיישן שהראה שהוא לא עובד! והוא עכשיו עובד!

מראה שאין תקלות!

עדיין הרכב לא סוחב!

וכבד!

ושאני לוחץ פול גז אז הרכב יותר נחנק וחותך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שלא הייתי פה !

אבל ככה

נסעתי בלי אירפלו, מהסיבה הפשוטה הוא נהרס לי!

אז קניתי חלופי!

בקשר לבדיקת מחשב אני עושה דיאגנוזה לבד! והראה לי איזה תקלה ניתקתי את החיישן שהראה שהוא לא עובד! והוא עכשיו עובד!

מראה שאין תקלות!

עדיין הרכב לא סוחב!

וכבד!

ושאני לוחץ פול גז אז הרכב יותר נחנק וחותך!

אלמוג שלום,

מערכת האלק' של האסטרה סבוכה ומורכבת, כל עוד היא תקינה וסטנדרטית, היא עובדת מצוין.

הבעיות מתחילות כשמתחילים לשחק איתה (ראה מקרה הקליברה...).

לא מבין בדיוק איך האוטו נסע בלי AFM, בכל מקרה זה מתכון לצרות, כנ"ל לגבי AFM לא מקורי או חיישן שלא תקין אז פשוט לנתק אותו, זה לא עובד ככה!

לענייננו, נראה לי שהמחשב שלך עבר לנסיעה במצב חרום, עד שלא תתקן את הליקויים הוא לא יסכים לצאת מהמצב הזה. דיאגנוזה בכל מוסך מורשה תאושש מיד אם המצב הוא כזה או לא.

אם לא, סיפור הקליברה חוזר על עצמו, תתחיל לעבור חיישן חיישן, לבדוק אם הוא תקין ואם הוא בכלל מתאים לצרכים.

מנסיוני (הרב, אם יותר לי להגיד), השתמש אך ורק בחלפים מקוריים!

בהצלחה, יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמוג שלום,

מערכת האלק' של האסטרה סבוכה ומורכבת, כל עוד היא תקינה וסטנדרטית, היא עובדת מצוין.

הבעיות מתחילות כשמתחילים לשחק איתה (ראה מקרה הקליברה...).

לא מבין בדיוק איך האוטו נסע בלי AFM, בכל מקרה זה מתכון לצרות, כנ"ל לגבי AFM לא מקורי או חיישן שלא תקין אז פשוט לנתק אותו, זה לא עובד ככה!

לענייננו, נראה לי שהמחשב שלך עבר לנסיעה במצב חרום, עד שלא תתקן את הליקויים הוא לא יסכים לצאת מהמצב הזה. דיאגנוזה בכל מוסך מורשה תאושש מיד אם המצב הוא כזה או לא.

אם לא, סיפור הקליברה חוזר על עצמו, תתחיל לעבור חיישן חיישן, לבדוק אם הוא תקין ואם הוא בכלל מתאים לצרכים.

מנסיוני (הרב, אם יותר לי להגיד), השתמש אך ורק בחלפים מקוריים!

בהצלחה, יניב

אז ככה!

החיישן החלופי! זה אותו מקט רק של חברה אחרת! במפורש רשום שהוא מחליף את בוש ומתאים לאסטרה גיאסאיי מאותה שנה~! ונתן לי אותו מישהו שעובד בumi!

בכל מקרה אני יסע לחברה ויבדוק את הבעיה הזאת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי זה נקרא באופל "SAFE MODE".

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להמליץ לי על מוסך נורמאלי ולא חרטטן!

באזור רחובות-אשדוד!

חוץ מהמעבדה של אייל ואלדר- כי פעם ארחונה שהייתי שם ............................... דחפו לי אתר למנוע בנזין ונשבר לי המנוע אחרי 4 ימים בקליברה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת את אייל ואלדר,כתוב לנו מה בדיוק קרה.

כדי שנוכל להיזהר.

תודה

דוד

טוב אני לא בא להרוס פרנסה של אף אחד או משהו!

אבל למנועי בנזין לא מכנסים אתר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ומי שמבין יודע את ההשלכות!

בכל מקרה הצעות למוסככים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך, אני מכיר כמה גרועים, המון בינוניים ואפילו לא אחד שהוא קליבר.

היה במרכזי בראשל"צ את איל נוימן, קליבר בקנה מידה בינ"ל, הוא כבר לא שם. היה עוד איזה נוימן אחד מצוין, הוא עבר למחלקה הטכנית.

במוסכים מורשים אני לא מכיר אחד שהוא באמת מעולה.

אני לא מנסה להגיד חו"ח שאין מקצוענים, אני לא מכיר את כולם, רק מתוך כל מי שאני כן מכיר, אני לא יכול להמליץ על אף אחד שיעשה לך דיאגנוזה ברמה גבוה, יזהה תקלה ויחליף את החיישן התקול במכה ראשונה.

חוץ מזה שאתה סתם מבזבז לו את הזמן על שטויות, הוא בינתיים יכול לעשות עוד 5 טיפולי 10,000 לסובארו DL..

בארץ הקודש, מרבית המוסכים חיים עדיין בעידן הדיזה,הלום והפטיש 5 קילו.

אם יש איזה תקלה אלקטרונית סבוכה, בד"כ יתחילו להחליף כל חיישן שקיים ברכב עד שיגיעו לנכון.

לפני שמתנפלים עלי, אני מתנצל מראש בפני כל בעלי המוסכים בפורום. כתבתי מרבית ולכך התכוונתי.

יש מספר צדיקים מקצוענים, הם בד"כ גם יקרנים ולכן הם יושבים וסופרים זבובים, בזמן שאיזה מוסך מדרכה מעבר לכביש של איזה קומבינטור מתקין סעפת פליטה של ואן-דורה על סוזוקי סוויפט ועוד משכנע את בעל הרכב שהוא מציל לו את האוטו וזה יעלה רק 4000 ש"ח.

אם מצאת מוסך שהוא גם מקצוען וגם לא יקרן, שמור עליו מאוד, כי הוא שווה את משקלו בזהב!

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...