Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

307 - אחרי החלפת רדיו דיסק מקורי יש צפצופים של מערכת נגד גניבות

madmax
שימו לב! השרשור הזה בן 6618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הרדיו דיסק המקורי הפסיק לקרוא דיסקים, הבאתי אחר מפירוק. הוא עובד מצוין אבל כל 4 שניות יש צפצוף, הבנתי שזו מערכת למניעת גנבות ושצריך לקודד את הרדיו כדי שיתאים לרכב שלי.

האם מישהו יודע מהי הדרך לעשות את הקידוד ללא מוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני קידודים ומכיוון שהרדיו כן פועל, בדוק פונקציות AF ו TA כבויות ושאינן מופיעות בפנל כמופעלות.

במידה ואינן מופעלות (ואני בספק רב) יש להתחבר למחשב החברה ולקודד את הרדיו, מה שנראה על פניו שאינו הבעיה אך יכול להיות.

דווח

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה מנוס מקידוד באמצעות מחשב במוסך.

ד"א, שאלה, אם אני מתקן את הרדיו השני שלי ורוצה להחזיר אותו, יהיה צורך שוב לעשות קידוד? ז"א - הקידוד שעו היום במוסך היה להוסיף את המספר הסידורי של הרדיו למחשב הרכב או ההיפך, דהיינו להוסיף את מספר הרכב לרדיו?

תודה.

קטנה לסיום,

מה יהיה עם לובינסקי, דורשים בסביבות 2700 שקל לרדיו דיסק הזה, זהו רדיו דיסק הכי פשוט בעולם שמחירו לא אמור לעלות מעל ל 800 שקל בהגזמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכנתים את מספר המכונית (VIN) לרדיו.

תחפש קצת באינטרנט, יש חברות שמוכרות מתאמים שמאפשרים להתקין רדיו דיסק מחברה אחרת ולהמשיך להשתמש במסך המקורי והכפתורים על ההגה (הרדיו נקרא RD3 ונדמה לי שהוא מתוצרת קלאריון).

שווה גם לבדוק בפיאט, אותו מכשיר מותקן באוליסה 2005-2006 ויתכן שזה יותר זול אצלם.

*הנה דוגמה למתאם מקורי של פיוניר המיועד לציוד של פיוניר: לא התעמקתי בפונקציות שלו אבל הנה לך נקודת התחלה. יש גם חברות שמתמחות בייצור המתאמים האלה. *

**כאן וגם כאן יש מתאם שמאפשר להתקין בפיג'ו 307 מכשיר סוני אם יש לו פונקציות שלט רחוק חוטי + שליטה במחליף דיסקים, ולהמשיך להשתמש במסך המובנה ובכפתורי ההגה:**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ULY,

תודה על התגובה. כבר הסתכלתי על הפתרון של CONNECTS2 , הפתרון שלהם שכולל את ידית השליטה והמסך שבדש הוא רק לדגמי סוני. אולי אני אדאג לכזה מהולנד, עוד בודק אפשריות. האם ידוע לך על פתרונות כוללים(תצוגה+שליטה) לחברות אחרות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... האם ידוע לך על פתרונות כוללים(תצוגה+שליטה) לחברות אחרות ?

הבאתי גם לינק לפיוניר, אני מאמין שיש פתרונות לחברות הגדולות כמו קלאריון, בלאופונקט (למעשה זה מותג של בוש), קנווד.

נתקלתי בעבר בדיון על זה ולכן עשיתי חיפוש מהיר, אבל אני לא מכיר מעבר לזה. כדאי לעשות חיפוש בגוגל על adapter peugeot steering או adapter peugeot stalk וכמובן לשחק עם הוספת מילים כמו display 307 ושמות של יצרנים, להחליף adapter עם interface ועוד כיד הדמיון...

(stalk זה כינוי לידית עם כפתורים שמחוברת להגה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...