Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לידידה טובה שנשלל רשיונה

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 6620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ידידה מאוד קרובה שלי קיבלה שלילה על נהיגה של 110 קמ"ש(כ-100 לאחר קיזוז) במקום של 50.

עכשיו, לכל אלה שמתכוונים להטיף לה מוסר ולהפוך לשופטי תעבורה, תעשו לעצמכם טובה ותעברו לקרוא בשרשור אחר שיהיה יותר רלוונטי בשבילכם-היא לא צריכה עוד אנשים מלבדי שיסבירו לה את מעשיה!

נמשיך..אם יש מישהו מאיזור חדרה או מכיר, מדובר בניידת שעומדת עם לייזר על הגשר מעל הרכבת, כאשר היא ממלז"ת לכיוון הבאים מצומת אליאנס/מפ"ח/צומת פל-ים (הניידת עומדת אחרי הרמזור של סוכנות טויוטה).

הכביש רחב, בעל 2 נתיבים רחבים, מגודר ובעל פס הפרדה מבטון באמצע אך עדיין נמצא וקיים בשטח עירוני!

הרבה נוסעים שם מעל 50 (מהירות שנראית מגוחכת לחלוטין אגב) ורבים נתפסים ו"נשללים".

לבחורה, בגיל ה-22 לחייה, יש רישיון כבר כ-4 שנים ללא עבירות קודמות.

היא בת יחידה לאמא גרושה ושתיהן הגיעו לארץ מחו"ל וחיות יחדיו.

האמא המבוגרת מעט זקוקה מאוד לעזרת בתה שעוזרת לה במטלות הנהיגה היומיומיות ובעזרת הרכב מפרנסת גם את עצמה.

שוב, אין שום הצדקה של המעשה, היא עשתה טעות טיפשית ועברה עבירת תנועה, אך עדיין בשל הקרבה אליה ומצבה, אני מרגיש צורך לנסות לעזור לה. (את ההטפות היא כבר קיבלה)

המשפט ב-4/4.

תודה לעוזרים,

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפט יש שלב טיעונים לעונש

בשלב זה לאחר שכבר הורשעה יכולה אותה בחורה לטעון את שכתבת ורצוי מאוד

שתצטייד באישורים הנדרשים באם יש כאלו לגבי הצורך שלה ברשיון.

בכל מקרה ממליץ בחום ללכת לעו"ד שמתמחה בתעבורה.

אעביר לך בפרטי שם של כזה.

עמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשל המצב הכלכלי יש רצון להימנע מהוצאות כספיות גדולות.

אם לא תהיה אפשרות אחרת מלבד העו"ד, היא תנסה להמעיט עד כמה שניתן מהעונש בעזרת הטיעונים שרשמתי.

אך נושא העו"ד עדיין לא ירד מהפרק)

אגב, יש לכם הערכה לעונש שהיא עלולה לקבל?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יש לכם הערכה לעונש שהיא עלולה לקבל?

תודה.

משלילה לחצי שנה ועד שנתיים מאסר בפועל(לא כולל הקנס) מתאים לך?

אבל כמובן זה תלוי בכמה שידידה שלך תשלם לעורך דין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. זה לא משמח אותי שהוא צודק. אבל הוא צודק.

הכל תלוי בעו"ד שהיא תיקח, אחרת, למרות המצב בו היא חייה, השופט יאכל אותה (סליחה על הביטוי)

אני גם נתפסתי לא פעם (פעמיים) על מהירות מאוד מופרזת (לא מתגאה בזה ממש..) ולאחר ייצוג של עו"ד קיבלתי עונש די מצחיק. בסופו של דבר מה שלימד אותי לקח, זה התשלום לעו"ד (לא שאני מרמז על פתרון לבעייה של ידידתך)

אני אישיתי לא חושב שאם היא תלך לבית המשפט עם טיעונים כאלה, למרות שהם יהיו מלויים באישורים, זה ישנה משהו. ככה אני חושב.

מקווה בשבילה שזה יגמר באזהרה או תנאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאסר בפועל?? יש מצב גם לכלא פדראלי ושהייה בבידוד?

אני מאמין שמאסר בפועל שמור לאנשים שעושים קצת מעבר לנהיגה מרושלת, לא?

:shock:

אדוני הנכבד, למקרה ששש מאות וחמישים הרוגים בשנה לא מספיקים כדי שתבין, נהיגה מרושלת = רצח!!

ומה הכוונה "קצת מעבר לנהיגה מרושלת"? מה לחסל חיים של משפחות שלמות זה לא מספיק כדי שיכלאו את הבהמה שעשה להם את זה?? :conf:

ולעניין,

מכיר את הכביש ומסכים לחלוטין שהגבלת המהירות שם ל50 מגוחכת אבל אתה צריך להבין- פי 2 מהמהירות, ועוד נהגת צעירה.... בתי המשפט לתעבורה יעשו ממנה אוכל...

עצתי: שתיקח ע"ד טוב, ושבשלב הטיעונים לעונש תביע חרטה עמוקה ותקווה לרחמיו של בית המשפט

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטפו לך את המוח יותר מדי. אין קשר בין נסיעה במהירות העולה על הקבוע בחוק במקומות בהן יש מארבי משטרה לבין כמות הנפגעים.

כל עו"ד טוב יוציא אותה מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להפוך זאת לדיון בעד או נגד מהירות (ואני בעד, אגב, הרי אמרתי שהמגבלה שם מגוחכת). המהירות היא רק גורם אחד לתאונות הדרכים, כשמצרפים אליהן גם מיומנות לקויה וכבישים משובשים- מתקבלים אסונות.

כשילד בן 17 מחליט שהוא שומאכר ויכול לנסוע 170 בכביש של 100, מחליק בשלולית ורוצח הולך רגל, (מקרה אמיתי, לצערי)למהירות יש גורם מכריע בתאונה- אם היה נוסע כחוק לא היה מחליק. אני לא יודע כמה ניסיון הנהגת המדוברת צברה בארבע שנים, אבל אני לא חושב שהוא מספיק כשי שתסע יותר מפי 2 מהמותר. 70-80 זה עוד ניחא, אבל 110?? על כביש של 90 היא נוסעת 190?

מקווה שלא "תצא" מזה....אלא שתחטוף על הראש ותפנים שכביש זה לא ארגז חול, לא שלילה ארוכה או משהו שיפגע בה ובמשפחתה, אבל מספיק חזק כדי שתחשוב פעמיים.

מי שמצפצף על מגבלת המהירות- מצפצף גם על חוקים אחרים, שלא יהיה לכם ספק.

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשילד בן 17 מחליט שהוא שומאכר ויכול לנסוע 170 בכביש של 100, מחליק בשלולית ורוצח הולך רגל, (מקרה אמיתי, לצערי)למהירות יש גורם מכריע בתאונה- אם היה נוסע כחוק לא היה מחליק.

עד כמה שאני יודע 100 קמ"ש מותר לנהוג בכביש מס' 1 וחלק מכביש 4.

זה שהנהג החליק זה דבר אחד אבל הולך רגל שנמצא על כביש מהיר זה משהו שצריך לתת עליו את הדעת.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאסר בפועל, טוב שלא הגזמת.

אמנם נכון שתיאורטית יש אפשרות למאסר בפועל, אבל מעשית כמובן שזה לא יקרה, העונש הצפוי הינו שלילה בפועל למשהו בין חודשיים לחצי שנה, כאשר השלילה המנהלתית כמובן מקוזזת.

בנוסף כמובן איזו שלילה על תנאי וקנס של אי-אלו מאות שקלים.

עם עו"ד יש סיכוי ממשי לסיים את התיק ללא שלילה בפועל או עם חודש אחד - רצוי לפנות לעו"ד עוד לפני סיום השלילה המנהלתית אם רק אפשר. (שיקולים טקטיים של ניהול התיק)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאסר בפועל?? יש מצב גם לכלא פדראלי ושהייה בבידוד?

אני מאמין שמאסר בפועל שמור לאנשים שעושים קצת מעבר לנהיגה מרושלת, לא?

:shock:

מאסר בפועל היא לא תקבל, אבל היא תחטוף על כך בבית משפט בכל מקרה.

110 במקום 50 זה הרבה, גם אם הפחיתו לה ל100 קמ"ש זה עדיין 50קמ"ש מעל המותר, וזה לא משהו שמוותרים עליו בקלות.

כפי שכבר אמור לפני, היא חייבת עו"ד, עדיף לשלם לו את הכסף, מאשר לקבל איזו שלילה של חצי שנה +קנס.

הוא לא יוציא אותה נקיית כפיים, אבל בהחלט בעזרת עסקת טיעון היא תוכל להגיע לפשרה הגיונית(יחסית למה שהיא הייתה אמורה לקבל).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

הבהרתם לי בצורה משכנעת שאין מנוס מעו"ד. (אני בכלל חשבתי שטיעונים והוכחות למשל יעזרו לה במשפט גם אם אינה מיוצגת ע"י עו"ד)

שוב, אודה למי שיוכל להמליץ לי על עו"ד מתאים (דגש על כאלה שגרים באיזור חדרה).

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...