Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום אני צריך המלצה לסט קומפוננט עד 1000 ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 6621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוג האוטו הוא שברולט אלרו

HU:AVH-P7490 של פיוניר

רכזת של פיוניר דגם AVM-P9000R

2 מגברים הראשי הוא של AUDIOBAHN A6601T 6 CH 6*75 השני הוא LANZAR 2x150 הסדרה השחורה.

רמקולים אחוריים פיוניר 300W 80RMS 6*9

הסאב הוא PIONEER VCCS 150RMS

הכי חשוב זה סגנון השמיעה העיקרי זה מוזיקה שחורה ואחריו האוס

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך על מורל דוטק ..תוסיף קצת כסף

ואם אתה שומע מוזיקה שחור ואתה אוהב באסים תחליף סאב ליותר חזק וגם מגבר מונו

ותוריד רמקולים אחוריים ככה גם תשמע יותר את הסאב את הבאס שלו

בהצלחה:wink:

לא בוכים על חלב שנשפך :fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 1000 ש"ח הדוטק הוא באמת הכי מומלץ , יש גם סטים של אינפינטי שנכנסים בתקציב, ומומלצים .

הכי חשוב שתשמע את הסט לפני שאתה קונה אותו, כל אחד אוהב סגנון שונה של סאונד, ולכל סט אופי שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש: יש פה הרבה המלצות על הסט של מורל DOTECH מה עם האינטגרה אובישן? מה ההבדל בינהם?

ואגב אני חושב ללכת על הסאב של AUDIOBAHN 400RMS מה אומרים?

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוטק מצויין!

אבל מציע לך גם לנסות את האינפיניטי cs6510 החדש - מותקן אצלי ברכב, סט פצצה, לדעתי הוא לא נופל מהדוטק אולי אפילו קצת יותר חד ממנו, אבל נראה לי שהבאס שאתה תקבל בדוטק יהיה קצת יותר חזק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם האינטגרה אובישן?

אם כבר אתה מדבר על סטים מעל התקציב שלך , אז למורל יש את ההיבריד שהוא גם סט מאוד מומלץ אבל עולה כפול (2000 ש"ח).

לגבי האינטגרה אוביישן , זה סט שהוא מין "קומבינה" של חלקים מהדוטק וההבריד אם אני לא טועה , ושוב הוא מעל התקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא הציב את התקציב שלו בצורה מאוד ברורה, לא רואה מה הטעם לדבר על סטים יקרים יותר.

אם אתה הולך על האינפיניטי אז אתה נשאר עם 200 ש"ח פנויים להתקנה שזה גם חשוב תקציבית.

בנוסף לכך בצ'יפר יש סט קומפוננט פשוט של חברית ריינבואו - הבאס שלהם ממש נעים לאוזן והטוויטרים שלהם מפיקים צליל מאוד נעים - בתקציב שלך, יש סט נוסף קצת יותר טוב אבל לצערי חורג מהתקציב שציינ ב+\- 100 או 200 ש"ח - שווה בדיקה על הסט הפשוט יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההשוואה של המורל עזבו את התקציב הוא לא מדבר פה! ואני מעוניין רק בשניהם אז

אם אפשר בבקשה לפי מה שהבנתי אין הרבה הבדל בינהם?

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הדוטק!

כל מילה נוספת, מיותרת!

מיותרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטגרה זה פוינט סורס ספיקר, כלומר מקור אחד, בגדול מדובר על אלמנט מדהים שלעצמו, אך הוא יותקן כמו רמקול קואקס רגיל, ואני לא יודע מה איתך, אבל אני לא ממש שומע את הסאונד מהרגליים, אלא אני משתמש באוזניים.

שמתקינים קומפוננט ניתן להציב את הטוויטרים על הדש,בקורות או בכל מקום אחד שמרים את הבמה כלפי מעלה- לכיוון האוזניים.

האינטגרה הם פתרון מושלם לבמה אחורית ברכבים שבאמת זקוקים לזה, אך לבמה קדמית , בתקציב הזה אני הייתי הולך על דוטק MK2.

וזו גם הבחירה האישית שלי..

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן - מתחשק לך לעשות משהו קצת יותר... מפורע

להתקין אינטגרה 4 אינטש בבנייה מיוחדת על הקורות הקדמיות + וופר 6.5 אינטש בדלתות ולהגביר אותן בבי-אמפינג... וזה לא מיועד לפותח הת'רד, זה מיועד לגרין, כי אני מדבר כאן על תקציב הרבה יותר גבוה... הרבה יותר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנוספורס,

הסט הבא שיותקן אצלי ברכב הוא יפתיע אותך קצת יותר...

בנתיים לפני האלמנטים החדשים, הסדר העדיפות שלי לפני הרכישות הבאות הוא התקנה מחדש של כל המערכת עם כבלים חדשים(מתח,RCA ורמקולים)+ איטום כולל.

אח"כ נתעסק עם רכישות חדשות,אבל יש כמה תכנונים מאוד מעניינים.

ולעצתך בנוגע לאינטגרה+וופר בדלתות, אז כבר עדיף לקחת אלייט 3 חלקים, זה כבר יעלה אפילו זול יותר, הרבה יותר נוח להתקנה ולביצוע.

כי אל תשכח , האיטגרה אוביישן, הוא עדיין דורש נפח (לא מדובר על אלמנט S.DOME דומה לCDM54) כי זה מיד-באס של 4 אינטש , ונפח קשה מאוד ליצור בקורה של רכב או בבניה על דש, לדעתי זה לא קשה זה פשוט בלתי אפשרי...

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לgreenmonster אם אני מביא את שניהם באותו מחיר עדיין עדיף ללכת על הMK2?

ולגבי האינטגרה אוביישן זה אותו דבר כמו HYBRID OVATION ??

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין עדיף לקחת סט קומפוננט כמו הדוטק MK2 ולא את הפוינט סורס כמו האינטגרה.

ולא זה לא אותו הדבר, האלמנטים שונים בתחומי התדרים שלהם ובנקודות החיתוך, אבל הם לא רחוקים זה מזה..

אבל התוצאה שתקבל עם הייבריד אוביישן לא תקבל בחיים מאינטגרה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...