Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציטרואן C5

צבידגן
שימו לב! השרשור הזה בן 6611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוחות נסיעה מעולה, פשוט פנומנלית!

בקשר לאמינות קצת קשה לי להגיד, ראיתי שלסי 5 הקודמת היו די הרבה בעיות של חשמל שניפתרו לאחר מכן אני חושב. אולי בסי 5 החדשה הן ניפתרו.

בנתיים אתה יכול לקרוא מבחן על סי5 הקודמת

http://www.auto.co.il/Content/Exams/CarViewDetails.asp?id=247&Ref=&i=1

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית C5 היא אחת המכוניות שעדיף לקנות משומשת - תוכל למצוא כזאת בת שנה (מליסינג) ב-30% פחות ממחירה כחדשה, לא חבל על הכסף ?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בדגם החדש מערכת החשמל (multiplexing) שונתה מ CAN+VAN ל CAN only. לטענת החברה זה אמור לשפר בצורה משמעותית את האמינות שלה.אם חשובה לך תצרוכת הדלק כדאי לשקול את הטורבו-דיזל המצויין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח כי מבחינת צריכת דלק הרכב יציג נתונים דומים עד זהים לדגם היוצא.

אבי בעלים של רכב מהדגם היוצא (C5 2003) והרכב מציג צריכת דלק נהדרת.

אבי נהג רגוע אך לא מעט מהקילומטרז' נעשה בעיר ועדייו התצרוכת נהדרת.

אני לא יכול לתת מספרים כי לא בדקתי בדיוק אך לטענתו הצריכה זהה אם לא טובה מזו של המיצובישי כריזמה כשזו צורכת 1:12 משולב.

לעניות דעתי - רכב פשוט נהדר. נוחות שתמצא רק ברכבים עם תגי מחיר כפולים ומשולשים לכל הפחות,

אמינות - לי קשה להתייחס מאחר והרכב באחזקת אבי רק 9 חודשים אך עד כה לא הייתה בעיה אחת (פרט לנורה שרופה - וזה ממש מעצבן להחליף נורה..).

לדעתי - C5 יש לרכוש אך ורק יד שנייה. הקהל הישארלי עדיין לא למד רכב נהדר מהו ומעדיפים יפאנומטיות נחותות (נחותות בעניי כמובן) ולכן סובלת מאובדן ערך רב. כך שבתור יד שניה ובהנחה שתחזיק אותה פרק זמן לא קצר - זהו הרכב בה הידיעה לרכישה.

שיהיה בהמון הצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאמא שלי סיטרואן C5 עם מנוע 2 ליטר ברמת גימור PACK חדשה (חודשיים על הכביש ו-3000 ק"מ).

לדעתי זה הרכב האולטימטיבי לישראל, בעיקר בגלל הכבישים אבל גם בתור חבילה היא מרשימה.

רשימת האבזור ארוכה מאוד, יש מרחב פנים ענקי ומנוע מעולה.

את הצריכת דלק לא בדקתי אבל ההורים שלי אף פעם לא התלוננו שהיא שתיינית (יש לציין שהם לא נהגים אגרסיבים).

אמינות? אין תלונות עד כה, גם בצורה היוצאת לא היו לנו בעיות.

ממליץ בחום :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של חבר והרבה נהיגה שלי על הרכב..

הנוחות כמו שכבר בטח הבנת פשוט מצויינת ולא נתקלתי ברכב כזה נוח, מושבים נוחים מאוד ומפנקים, הבידוד מרעשי חוץ ודרך מצויין ובכלל האיכות נסיעה מצויינת. הביצועים סבירים +, וצריכת הדלק טובה יחסית לקבוצה של מכוניות המנהלים.

למעת 3 נורות שנשרפו הרכב מציג אמינות טובה מאוד ללא שום בעיות.

מדובר ב-C5 דגם PACK שנת 03'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי תנסה את מה שהצעתי כאן?

(לPACK יש חיישנים מקוריים, לא?)

כן, יש חיישנים קדמיים ואחוריים מקוריים.

התצוגה הזאת עובדת לנו מהיום הראשון :-)

ותודה על ההתחשבות.

אה וסתם משהו שרציתי לדעת, ל-407 יש חיישנים קדמיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה וסתם משהו שרציתי לדעת, ל-407 יש חיישנים קדמיים?
נראה לי שלא כסטדרט. לפחות בחו"ל זו אופציה.

פשוט נתקלתי בזה באיזה פורום וקיוויתי שזה יוכל להביא תועלת למישהו עם הCAN BUS החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברה בה אני עובד היו חמש C5 משנת 2003. כולן גילו אמינות מחפירה של מערכת החשמל. מחשב שהוחלף בגלל בעית באיתות הקדמי-ימני (!!!), מזגן שהחליט באוגוסט שבחוץ 16 מעלות ולכן לא צריך לקרר ועוד אין-ספור תקלות. החבר'ה שהיו להם מכוניות כאלו דווקא היו מבסוטים - פעם בחודש-חודשיים היה להם רכב חליפי מעניין מחברת הליסינג - לגוון את החיים. אני לא בטוח שזה מתאים ללקוח פרטי. חברת הליסינג התחננה לקבל אותן בחזרה לפני תום החוזה, בגלל עלויות התחזוקה. אגב - היום יש לכולם B4 והחיים הפכו למשעממים - אין תקלות ואין רכבים חליפיים מענינים. איזה בעסה.

לגבי ה-C5 החדשה - זה לא מדגם מייצג כמובן, אבל בן-דוד שלי עם מכונית כזו התברבר עם המוסך חודשיים עם בעיה של זינוק עצלני מעמידה, עד שהסתבר שצריך "ללמד מחדש את המצערת" או משהו בסגנון. עד עכשיו הזינוק נשאר מחורבן.

מה שכן - המכונית נוחה לאללה.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-C5 החדשה - זה לא מדגם מייצג כמובן, אבל בן-דוד שלי עם מכונית כזו התברבר עם המוסך חודשיים עם בעיה של זינוק עצלני מעמידה, עד שהסתבר שצריך "ללמד מחדש את המצערת" או משהו בסגנון. עד עכשיו הזינוק נשאר מחורבן.

כדאי שתקרא על בעיה דומה או זהה כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=68268&highlight=407+%EE%E5%E6%F8%E4

ופתרון חלקי של הבעיה כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק של C5 איכות נהיגה שלא דומה למכוניות אחרות, אך צריך לקחת בחשבון את המגרעה העיקרית שלה ביקוש גרוע מאוד בשוק המשומשות וכך גם מחיר שנוטה להתרסק יתר על המידה.

שכן שלי עצמאי מכר כזו לפני שבועיים שנת 2003 יד 1 יפיפייה בדיוק במחצית המחיר שקנה לפני כ- 4 שנים

מחצית המחיר ב- 4 שנים???

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתקרא על בעיה דומה או זהה כאן...

ופתרון חלקי של הבעיה כאן:...

תודה רבה על הקישורים. אולי זה לא המקום, אבל גם אני סובל מהבאג המסוכן הזה.

עד עכשיו חשבתי שזה קיים רק ב AL4 עם מנוע HDi.

זה לא כתוב בקישורים, אבל התופעה קיימת רק כאשר עוזבים את הגז בדיוק כשAL4 מחליפה מראשון לשני ואז לוחצים בחזרה, והיא נמשכת 3 שניות ארוכות על השעון!

קשה לי להאמין שהעדכון הזה הגיע גם לפיאט אבל אנסה.

(סליחה, צבידגן על הגלישה מהנושא...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C5 רכב מעולה - כשהוא חדש .

שנתיים שלוש ואותות הבלאי מתחילות להופיע, בחברה בה עבדתי היו כמה C5 שכל הזמן הייתי שומע טענות על חיישנים בעיקר, בנוסף תקלות כאלה מפגרות, ברגע שפונים הרכב פתאום נכבה ועוד כל מיני סיפורים שפשוט גורמים לך לצחוק.

לקנות כזה רכב חדש זו שטות גמורה ולמה, כי תוך שנה שנתיים הוא מפסיד המון מהערך שלו , אין לו שוק, מעט יודעים להתעסק איתו.

אם נדלקת דווקא על הרכב הזה אז חפש משומש, הבעייה היא שאתה קונה רכב בן 3 ומבחינה מכאנית\תקלות\אמינות, זה כמו רכב וותיק בן 10.

אומנם נוח נוח אבל , ראבאק, איזה תכנון גרוע, למה עשו את זה כ"כ מסובך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...