Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת מקור כוח למערכת סטריאו

שימו לב! השרשור הזה בן 6625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקראת פורים אני וחברים בונים תחפושת, חלק מהתחפושת הוא רכב של חבר שלי סובארו ג'אסטי.

ברכב לא מותקנת מערכת ברמה שתוכל לספק מספיק עוצמה כדי שאנשים ישמעו את המוזיקה שאנחנו רוצים להשמיע, ואנחנו צריכים פיתרון בנושא הזה.

חשבנו לקחת מערכת סטריאו ביתית ובאיזשהי צורה לחבר אותה למצת באוטו האם הדבר אפשרי?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר איזה אוטו בדיוק...

אני בשנה שעברה עשיתי משהו דומה על רנו מאסטר קשרנו גנרטור מאחורה וחיברנו אליו מגבר ופלטה שישבה בקבינה מקדימה ואת הרמקולים קשרנו על הגג...

השאלה אם יש לכם מקום לגנרטור שלא ירעיש לכם בתוך האוטו...

Hu: Alpine 9833R Amp1: Nakamichi pa2004 Front: Zapco RH - 16.2

Rear: Only mid of cerwin vega v-mag 6.5 Mono:Rokford

p3001 Sub:Cerwin vega v-max 12

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=920019#post920019 למכירה rockford p3001

תמונות של המערכת שלי וההתקנה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חבל להשקיע בממיר מתח בשביל שימוש חד פעמי.

ממיר של 100W מתחיל מסביבות 300 שקל... אתה צריך משהו הרבה יותר חזק.

רוצה להשכיר את הרכב שלי לצורך המשימה? :-D

תשאיל מחבר בעל רכב עם מערכת.. אלא אם כן אתה נעול על הג'סטי ..

הבלוג שלי - רעיונות עשה זאת בעצמך שמשתף בנייה וחידוש של רהיטים, בניית צעצועים, וטיפים נוספים.

הפרוייקטים שלי בפורום : בניית משענת יד :idea:צביעת טאסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא הולכים להיות בתוך הג'אסטי מלבד נהג אף אחד לא יהיה בג'אסטי ככה שהרעש שבפנים ממש לא יפריע העיקר שבחוץ ישמעו מוזיקה.

אני יבדוק את האופציה של הגנרטור ננסה למצוא אחד.

אני גם נעול על הג'אסטי מכיוון שאנחנו צריכים רכב קטן וקל בשביל התחפושת, ואין לי חבר עם רכב דומה ומערכת ברמה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לכם UPS של מחשב - יש לכם ממיר מתח של 500 וואט לפחות... (רוב האל-פסק שנמכרים היום הם מינימום 500 וואט)

תיקח את הUPS - תנתק לו את המצבר שלו ותחבר אותו במקום למצבר של הרכב - ויש לך ממיר מתח לרכב מ12 וולט (המצבר של הUPS הוא 12 וולט מן הסתם) ל220 וולט (רק תגן על הכניסות של הUPS כי הן גם יוציאו 220) אני רק מקווה שזה יספיק בכדי להפעיל את המערכת שאתה חושב עליה...

כותרת מצחיקה דרך אגב... חשבתי לרשום לך מילה אחת "מצבר"... אבל זה לא מה שהתכוונת...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...