Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת עיקולים על הרכב

kabra_s
שימו לב! השרשור הזה בן 6392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שאלה ( תסריט ): אני הולך עם הבחור לבדיקה של הרכב, הכל נראה בסדר . עכשיו סגרנו על מחיר.

אני מעוניין לבדוק עוד באותו היום אם אין עיקולים או שאר דברים משפטיים מזיקים על הרכב.

איפה עושים את זה ? והאם אפשרי באותו יום ? מפני שאני לא רוצה לפספס את המכירה.

הבנתי שבבנק הדואר הבדיקה היא שטחית .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשרד הרישוי, וברשם המשכונות (אצל רשם המשכונות אפשר לקבל תוצאות בפקס אם אינני טועה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגש על רשם המשכונות!

לעוד פרטים - יש בדביק אם אני לא טועה.

תריץ חיפוש על המילה עיקולים/עיקול וכו'. הנושא נדון רבות.

לשם התחלה: http://www.tabodirect.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את הדביקים, רשום שם ב-ד-י-ו-ק מה לעשות ואיך.

לגבי טאבו ישיר שניתן פה לינק אליו, מדובר באתר שבו אתם משלמים על שירות שאתם יכולים לקבל בחינם, לא חבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשרד הרישוי, וברשם המשכונות (אצל רשם המשכונות אפשר לקבל תוצאות בפקס אם אינני טועה)

אתה לא טועה.

משלמים 27 ש"ח בכרטיס אשראי דרך אתר האינטרנט, מקבלים קבלה ומס' קבלה.

כותבים על הקבלה את מס' הרכב המבוקש, שם הבעלים, ת"ז בעלים ומס' פקס חוזר ושולחים לפקס של רשם המשכונות באיזור שלכם.

בעיקרון אם זה בשעות הבוקר המוקדמות (עד 8:30) הם מחזירים תשובה מיד, אם זה יותר מאוחר אז רק בסביבות 12-13 תתקבל תשובה.

אם אני זוכר נכון, רשמי המשכונות אינם פעילים בשעות אחה"צ.

VW Jetta 2015 MK something :-)Kia Sportage 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את הדביקים, רשום שם ב-ד-י-ו-ק מה לעשות ואיך.

לגבי טאבו ישיר שניתן פה לינק אליו, מדובר באתר שבו אתם משלמים על שירות שאתם יכולים לקבל בחינם, לא חבל?

סליחה. לא ידעתי על כך.

מצטער ומתנצל אם הטעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...