Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעלה מחדש של האזעקה המקורית ב106 ראלי

ישי
שימו לב! השרשור הזה בן 7867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל בעלי ה106 ראלי דור שני,

מכירים את המפתח הקטן הנוסף שמיועד לביטול האזעקה בזמן טיפול במוסך או במקרה של מצבר שהתרוקן וכו'?

יופי.

השאלה היא כזאת,

אחרי שמנטרלים את האזעקה בעזרת אותו מפתח,

איך לעזאזל מפעילים אותה בחזרה??? :mad::mad::mad:

תודה...

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסובב את המפתח נגד הצד שסובבת כדי לנעול, או שתסובב שוב לאותו הכיוון כמו שנעלת. אחד מהם אמור להפעיל אותה מן הסתם, זה בטח לא משהו כזה משוכלל זה כולה מפתח קטן שמסתובב לו שם ותלוי צד הסיבוב תשחק איתו פשוט

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה כבר.

מסתבר שהאזעקה פועלת וסתם הלך לי הבאזר.

לא עליתי על זה כי כשפתחתי את הדלת - האזעקה לא פעלה.

מסתבר שיש השהייה של הגלאי נפח והגלאים בדלת נהג.

בכל מקרה החברה שהביאה את אזעקות RANGER לארץ פשטה רגל,

למישהו יש מושג מי יכול להתקין לי BUZZER חדש למערכת שכזאת?

ממש לא בא לי לשים אזעקה חדשה בגלל כזאת שטות...

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזעקת FlashPoint שמשווקת בארץ היא העתק של ה Ranger. מתקין גדול אמר לי ששני השותפים באיטליה נפרדו וכל אחד ממשיך לייצר ולשווק תחת שם אחר את אותה האזעקה בעיקרון. למתקין "אלישע" מול מחסני תנובה במקביל לרח' קרליבך בתל אביב, יש מלאי עצום של חלקי חילוף ואלקטרונאי שמבצע עבודות תיקון במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נבקר בקרליבך בימים הקרובים!

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...