Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירון המכס לא תואם את מחירון השוק ?

שימו לב! השרשור הזה בן 5763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אחותי בשעה טובה חוזרת מחר לארץ, היא מביאה איתה את המגבר HIFONICS 1505D..

חיפשתי באתר של המכס, והמוצר הכי קרוב הוא ה 1500D שזה כמעט אותו מגבר..

בכל אופן המחירון שם עומד על 420 $ ?! כשאחותי הביאה חשבונית על 150 דולר (בעצם קנתה במאתיים אבל החשבונית היא על 150..) בכל אופן, היא מצהירה שהיא קנתה ועוברת במסלול הירוק,

במקרה ובדקו אותה האם יעשו לה בעיות עם האי התאמה הזה ? או שהם מתעדכנים יומ יום ? (ולא טורחים לתקן את האתר שלהם?!)

אם הם בדעה שהשווי שלו עומד על 420 ואחותי מראה חשבונית על 150 זה לא ניראה טוב ...

מה קורה אז ?

אשמח לתשובה עד כמה מהירה שאפשר ...

שימי.

מחפש מגבר 2 ערוצים, 100W ומעלה מבית איכותי בלבד.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון המכס מתייחס למחיר המוצר+ מחיר המשלוח.

במקרה ומדובר על ייבוא אישי, חשבונית הקנייה (במידה והיא הגיונית- לא מוצר של 1K$ ופועל רשום 12 דולר...) היא שקובעת ועפ"י החשבונית ישולם מס בשיעור של 33.9% (הכולל כבר מס קניה{היטל ייבוא} +מע"מ).

אזי אומר, שאתה תצתרך לשלם מס בשיעור של 50.85דולרים= בחישוב עפ"י שער העברות, ולא שער יציג כפי שאנשים חושבים, נכון להיות 4.786 ש"ח לדולר= 243.3 ש"ח מכס.

בהצלחה רבה,

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

לפי דעתך, חשבונית למגבר כזה על סך 150$ נראה הגיוני?

(לא רוצה שייעשו לה בעיות שהיא לא תהיה מוכנה אליהן ..)

שימי.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נראה הגיוני, אבל לצערך אני לא מעריך מכס(חבל דווקא הייתי יכול "לעזור" המון.:).)

בכל אופן, במקרה הכי גרוע, תשלם מס מלא, אבל חסכת את דמי המשלוח שהם באיזור ה80-100 דולר למגבר כזה.

אבל שוב, אני אומר לעמוד על דעתך, תגיד שאתה משלם להם מס על מה ששילמת עפ"י "חוק מיסים מרוכזים" הוי אומר 50.85 דולר (33.9% מערך של המוצר עצמו= 150 דולר, ) ועל זה אתה מתכוון לשלם מכס, ותו לא!.

אם צריך תערב גם את האחראי על המחלקה באותו רגע נתון.

וזהו, מעבר לכך אין הרבה מה להוסיף.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה רבה אני יכול להגיד שהסיפור נגמר בהצלחה,

מאושר מאוד ותודה על העזרה של כולם !

שימי.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד Joker לרשימה ..

בכל מקרה, את המגבר חיברתי היום, אומנם הסאב עובד טוב אבל זה דורש ממני להוזיז מהשלט עד הסוף ואמרו לי שזה אמור להיות בכלל סגור ..

בכל אופן,עם קצת כיוונים, קצת משחק ניראה לי תהיה תוצאה נהדרת ( בכל זאת אינפינטי והייפוניקס :smile: )

*אלי תודה על העזרה דרך הטלפון !*

שימי.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

יש באתר רשות המיסים מחירון, סביר להניח שהוא לא מעודכן כמו כל מה שמופיע בת'רד הזה משנת 2006.

אם באים להצהיר במסלול האדום ולמוכס הסכום לא נראה, ניתן לבקש באדיבות לבדוק את המחיר באינטרנט, בחנויות בעולם. זה עובד. כמובן שאם הסכום שבקבלה רחוק מהמציאות - סביר להניח שתיקנסו \ תצטרכו לשלם מכס לפי מחיר ממוצע של המוצר באינטרנט.

להבא נא להימנע מהקפצת ת'רד כל-כך ישן.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...