Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות הקשורות להתקנת מערכת בסיסית ברכב(גולף דור 4)

שימו לב! השרשור הזה בן 6629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי גולף דור 4,

כרגע יש לי צינג'ר של קנווד ובזמן הקרוב אני מתכנן לקנות רדיו דיסק פיוניר פרימייר 750(בשבוע הקרוב).

אני לא מעוניין לקנות מגבר אני מעוניין יותר במערכת בסיסית עם הקומפוננט שמקבלים עם הגולף(שהוא נחשב למצויין ביחס לרמקולים שמקבלים עם הרכב) ובנוסף אני רוצה לקנות רמקולים 6*9.

רציתי לקנות זוג רמקולים של פיוניר 40 אר אם אס.

השאלה היא כמה וואט אר אם אס מוציא הרדיו דיסק הנ"ל של פיוניר(כמה המקסימום שהוא מוציא-בלי מגבר כמובן). הרדיו דיסק של פיוניר הוא 50X4 אם אני זוכר נכון(ויציאות 6 וולט-לא יודע אם זה משנה אם אין לי מגבר)

כמו שאתם רואים אני לא ד"ר סאונד.... אז אשמח אם תעזרו לי בייעוץ ברמקולים 6*9 שיתאימו לי בלי מגבר. אבל מצד שני אני רוצה שהם לא יהיו חלשים מידי כדי שאני יוכל לנצל אותם במקסימום ווליום של המערכת(שאני לא יתחיל לשמוע שהגעתי למקסימום של הרמקול-אני רוצה רמקולים שיישמעו בהם טוב במקסימום ווליום של המערכת), לפי מה שהבנתי זה לא טוב לקנות גם רמקולים עם יותר מידי עוצמה אם אני לא משתמש בהתאם אז תייעצו לי בבקשה כמו אר אם אס מומלץ ואיזה סוג רמקול.

אני קצת דל בתקציב. אז אם אפשר אני מחפש משהו איכותי אבל לא יותר מידי יקר.(אין פשרות על איכות)

בינתיים אני לא רואה באופק את עצמי משקיע במגברים וסאב לכן אני רוצה בינתיים רק רמקולים 6*9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שזה יהיה גג 20 וואט RMS לערוץ ברדיודיסק - לכן דווקא כדאי לך ללכת על 6*9 עם הספק יחסית נמוך - בין 30 ל 40 RMS גג - התוצאה צריכה להיות טובה.

אני לא חושב שאתה תרגיש הבדל משמעותי עם תיקח רמקולים חזקים יותר מהסיבה הפשוטה שהמגבר שלך פשוט לא מסוגל לנצל אותם (הרדיודיסק)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אתה יכול לקחת תפיוניר האלו וסבבה תחבר אותם לרדיו דיסק אני לא יודע אם תנצל אותם כל כך.

לדעתי אם תחסוך קצת יותר תוכל להביא מגבר כבר וזוג רמקולים ויעבדו לך הרבה יותר טוב

HU-ALPINE 9830

COMPONET- JL AUDIO XR 650

REAR- JL AUDIO TR690 TX

AMP- JL-AUDIO 300\4

SUBWOOFER- SPL 400 RMS

AMP- ROCKFORD 250.2

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...