Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארטינג פתח תקווה בלי תקווה

Daniel83
שימו לב! השרשור הזה בן 6593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לשתף את חברי הפורום בחוצפה ממדרגה ראשונה!

לפני שבוע וחצי מועדון PSI הזמין מקום בקארטינג פתח תקווה ליום חמישי הזה בשעה 22:00 (מספיק זמן כדי לשריין מקום)

מסרתי לפקידה שאני מעוניין לסגור את המקום למועדון (לשריין) ביום חמישי ה2.3.06

ולעביר באופן חד פעמי את המפגש החודשי לשם (למועדון PSI יש מפגש שבועי ביום חמישי בשעה 22:00) ומסרתי לה שאנחנו 10-20 איש ותיהיה לי תשובה מדוייקת לקראת האירוע (איי אפשר לדעת מספר מדיוק שבוע לפני)

ושכל אחד מעוניין להגיע למקצה ויש אנשים שהיו מעוניינים לעשות 2 מקצים משכן אנחנו לא מעוניינים בתחרות אישית או כל דבר דומה לזה (בשביל זה יש לנו את הליגה).

המזכירה מסרה כי המקום משוריין ואחרי מספר ימים דיברה איתי ושלחה לי פקס להיתחייבות

בפקס היה רשום סוג אירוע:תחרות אישית ודמי הישתתפות 100 ש"ח.

לא החזרתי את הפקס לאותה פקידה כי זה לא היה סוג האירוע שהזמנתי.....

ביקשתי מיו"ר המועדון לקפוץ לקארטינג ולסגור את זה איתם אישית ולהסביר להם

את אופן האירוע ולסגור איתם על מחיר מיוחד למקצה (עדיין קבוצה)

הם עידכנו שאנחנו מגיעים למקצים בלבד והוזילו את המחיר במקום 45 למקצה ל40 ש"ח למקצה

(למה המזכירה לא ביקשה ממנו לחתום?)

למחרת (יום חמישי בבוקר) המזכירה יצרה קשר עם היו"ר וביקשה ממנו חתימה על היתחייבות

הוא לא יכל לשלוח לה את הפקס כי היה עסוק בעבודה...

וביקש ממני...

בשעות אחרי הצוהריים חזרתי לקארטינג בטלפון כדי לבדוק שאכן המקום עדיין שמור לנו

והמזכירה מסרה שכן החל מ22:00 המקום שלכם למקצים

שאלתי אותה אם יש צורך בשליחת פקס?

מסרה שאין צורך כי כבר אף אחד לא יסגור על האירוע.. והמקום שמור לנו...

הגעתי לקארטינג בשעה 22:10 (פעם ראשונה שם... עד שמצאתי את הכניסה.. אבל זה לא הסיפור)

אני רואה את רוב החברה עומדים בחוץ ולא ניכנסים ויש אירוע בפנים

היתקשרתי לקארטינג (הדלת הייתה סגורה) מסרתי להם שאנחנו קבוצה שעומדת בחוץ משעה

22:00 (רוב החברים היו בשעה 22:00 שם) והדלת סגורה ואחנו הזמנו אירוע...

היא מסרה כן שהיא יודעת ועוד 10 דקות הקבוצה הזאת מסיימת....

הבעיה שה10 דקות האלה נמשכו עד השעה 23:00 תוך כדי זה ש20 איש עומדים

בחוץ בחניון ולא ניכנסים פנימה כי הדלת סגורה...

נכון זה לא בסדר אבל עד שהגענו לשם נעזוב? ועוד בשעה 23:00?

נכנסו פנימה לקחתי את מוקי לצד, הסברתי לו את כל הדברים וזה לא בסדר מצידם

אבל הוא במקום להגיד שהוא מצטער (אני לא מדבר על פיצוי... לא ביקשה ממנו דבר)

התחיל לתקוף ולדבר בזילזול אמר לי שב22:30 לא היה אף אחד בחוץ (קצת לפני 22:00 כבר היו אנשים ושרוב האנשים הגיעו עד השעה 22:10-22:15)

את כל השיחה אני לא יפרט כאן...

אבל כבר הגענו לשם וחיכינו שעה מי הוא שיהרוס לנו את הכיף?

אמרנו נעשה מקצים בכל זאת....

הגענו לשלם.. ואז דורשים מאיתנו 45 ש"ח במקום 40 (כמו שסוכם)

אמרתי למוקי סוכם על 40 למקצה... ואז הוא התחיל להגיד אין דבר כזה 40

מה פתאום מי אמר לכם.. שום דבר... 45 זה המקצה.

חבל שלא הייתה שעה נורמלית באותו רגע כי אם כן אז המועדון היה עובר למקום אחר

(בדיקה טלפונית דרך חבר מועדון שעובד בקארטינג הרצליה מסר שיש אירוע עד השעה 02:00)

ואז הוחלט לעשות מקצים בכל מקרה, אני יודע בטח הרוב יגידו שהם היו הולכים

גם אנחנו חשבנו כך אבל בסוף הוחלט לעשות מקצים.... אז עשה עלינו קופה

אבלהוא לא יהרוס לנו את הכיף...

וזאת פעם האחרונה שמועדון PSI עושה אירוע בקארטינג פתח תקווה

פשוט בושה וחוצפה ממדרגה ראשונה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי שמוכן להיות פראייר אוכל אותה...

לדעתי, הייתם חייבים לבקש פיצוי ואם לא - הייתם ח י י ב י ם ללכת משם.

20 איש כפול 45 כפול 2 מקצים לאדם - הייתי מנחש שהוא לא היה מוותר בכזו קלות על 1800 ש"ח.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 איש כפול 45 כפול 2 מקצים לאדם - הייתי מנחש שהוא לא היה מוותר בכזו קלות על 1800 ש"ח.

אלון

תו ועוד תו ועוד תו ועוד שני תווים

ברגע שלא הלכתם משם אתם או לחלופין - עמדתם ונלחמתם על העמדה שלכם, יצאתם קטנים.

חבל, כי הבחור שם הבין שהזילזול משתלם.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון

בסוף רק 1 עשה 2 מקצים ולא כולם עלו (אפשר לנחש למה)

ואם הייתה אתמול הייתה מבין שאין עם מי לדבר

ואולי הוא עשה עלינו קופה אבל זאת הפעם האחרונה שהמועדון שם ואני מאמין

שרוב האנשים שהיו שם לא יחזרו יותר לשם...

וזה ההפסד הגדול שלו...

(בשעה 23:00 כבר אין לאן ללכת... האופציות נבדקו עוד לפני 23:00)

אני חייב לציין לטובה את קארטינג הרצליה ונתניה שאף פעם לא היה תקל איתם

וכל פעם שאנחנו שם... אנחנו רק נהנהים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעבד במגה קארטינג פ"ת כמה ימים (החלפתי אחד מהמרשלים שהיה חולה) אני ממש ממש מתפלא על מוקי. כי מההכרות שלי איתו בכל מה שקשור ליחסי מועסק -מעסיק הוא נשמע בחור מאוד הגון ונחמד שלא עושה בעיות מיוחדות.

אבל אם היה קורה לי מה שקרה למועדון ביום חמישי , אז גם אני לא הייתי הולך לשמה יותר..

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי הוא עשה עלינו קופה אבל זאת הפעם האחרונה שהמועדון שם ואני מאמין

שרוב האנשים שהיו שם לא יחזרו יותר לשם...

וזה ההפסד הגדול שלו...

(בשעה 23:00 כבר אין לאן ללכת... האופציות נבדקו עוד לפני 23:00)

חייב לציין שהיה לי מקרה מאוד מאוד דומה.

חברתי הגיעה לשם עם קבוצה די גדולה של ילדים/נוער מפנימייה ומעמד סוציו-אקונומי לא מהגבוהים בארץ... לאחר שסוכם עם בעל המקום על גובה התשלום ושעת הכניסה, בעל המקום (או שותפו) סירב לקבל את ההסכם. מעשה משפיל ומבזה, אך יותר מבזה את המקום לדעתי.

חשבתי להגיש איזשהו מכתב תלונה או לדבר עם בעל המקום יותר מאוחר אבל החלטתי שפשוט לשם אני לא מגיע יותר, וגורר אחרי את החברים שאיתם תמיד הלכתי לשם באופן קבוע...

חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמנים לקרוא על המקרה שקרה לפורום פול גז במפגש שלנו ביום שלישי האחרון.

http://www.fullgaz.co.il/forums/showthread.php?t=6699&page=1&pp=10

ביום ראשון תתקיים שיחה עם מוקי לגבי הפיצויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע , אם אותו מקרה קורה לכם פעם שנייה (כמו רחובות) - אתם צריכים לבדוק גם את עצמכם.

סגירות כאלה - בכתב (יש פקסים למכביר).

ככה אין שאלות ואי נעימויות.

כאשר היינו ממקום העבודה שלי - הכל תקתק כמו שעון . כנ"ל בפעם אחרת עם חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שממספר הפעמים שהייתי בפ"ת, אני מאוד מופתע ממה שקרה

אני כבר לא.

היינו שם מס' פעמים במסגרת קבוצתית (מתקרבים ל30 איש בכל פעם, ובפעם האחרונה יותר מכך).

בכל הפעם קיבלנו יחס טוב ולא היו שום בעיות.

לעומת זאת בפעם האחרונה (יום שלישי האחרון), זילזלו בנו, שיפוט בלתי נסבל, יחס מצד הגורמים במקום היה נוראי, וגם אחרי כן כשהגענו כבר לבעלי השפעה בכירים יותר לא היה הרבה יותר טוב.

אמנם בסופו של דבר הסתדר, אך מגה קארטינג הפסידו הרבה לקוחות, מאותו ערב, ובעיקר, הפסידו ביקורים נוספים של פורום פג"ז (פול גז) שזו הייתה הפעם הרביעית (אאל"ט) שלו במקוםץ

ממליץ מאוד לקרוא את הקישור שהעלה tomz, על מנת להבין את כל מהלך הערב.

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמנים לקרוא על המקרה שקרה לפורום פול גז במפגש שלנו ביום שלישי האחרון.

http://www.fullgaz.co.il/forums/showthread.php?t=6699&page=1&pp=10

ביום ראשון תתקיים שיחה עם מוקי לגבי הפיצויים.

יש צורך בהרשמה...

אשמח לקבל העתק לה"פ או בתרד הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה שכתבתי בפורום פול גז, לאחר שנגמר האירוע.

"אז מה היה לנו - 28.2.2006"

"אני אספר את כל מהלך האירוע פעמיים, פעם אחת בדרך כמה שיותר אובייקטיבית, כמו שנראה שהיה,

ופעם אחת בדרך שכוללת את כל הדעות האישיות שלי על כל מה שהיה אתמול.

אז נתחיל,

19:00, פוגש את ג'ונתן, מתחילים לנסוע לכיוון הקארטינג

19:25, מגיעים, הקארטינג דיי ריק (אבא וילד עושים סיבובים, חוץ מזה המקום נקי), חברי פורום מפתיעים ומתחילים להגיע!

מהר מארגנים את כל המקום, שולחנות, עמדה למחשב הנייד, כיבוד ושתייה.

קצת עיקובים וממשיכים הלאה.

20:45, עד עכשיו כמעט כולם כבר הגיעו, אנחנו כ33 מתחרים, והתחלנו לגבות את התשלום ולחלק את הקבוצות, ואנשים התחילו לצאת למקצי דירוג.

לאט לאט מגיעים פה ושם עוד כמה אנשים, באו להגיד שלום , לראות איך דברים הולכים, והלכו.

22:00, מקצי הדירוג הסתיימו, התחלה של תדרוך לקראת מרוץ הסיבולת, במקביל נערכת החלוקה של הקבוצות של ידי המרשלים לפי זמני מקצי הדירוג, אני מגיע לחלק קבוצות, כל קבוצה מקבלת זמן להחליט על טקטיקה ושם.

22:30, המרוץ מתחיל, כבר מההתחלה אפשר לראות הרבה אקשן, הרבה מכות, הרבה תחרותיות, הרבה עידוד, ועם כל זה אפשר לראות גם הרבה מאוד אנשים נעצרים ליד המרשלים על דגלים שחורים.

כל התיאור הזה, נמשך עד סוף המרוץ, אף אחד לא התייאש וכולם נלחמו!

היה לפי דעתי מרוץ מעולה, הרבה קרבות, הרבה לחץ והרבה הרבה כייף.

00:30, נגמר המרוץ, אני בספק אם היה מישהו שלא נהנה, מתאוששים קצת מהמרוץ ויאללה לפודיום!

לקראת השעה 1 כבר לא היו אנשים במקום, וכל אחד חזר לביתו.

עכשיו, אני אספר את הסיפור מנקודת המבט שלי, כולל הדעות האישיות שלי.

כ3 שבועות(אולי טיפה יותר) ממועד המפגש, משהו כמו 4-5 טלפונים ביום למשך כ3 ימים לטל(אני חושב שקוראים לה ככה) מהמכירות, קובע את הכול ומוודא כל הזמן לגבי המחיר ולגבי החבילה, כנראה שנמאס לה ממני ומוקי(מנהל המקום) מתקשר אלי וסוגרים איתו את כל הפרטים,

העלתי בפני מוקי מספר בעיות שיכולות להיות לנו, והוא הבטיח לי שאין בעיה, הצוות שלו מקצועי, ובכל מקרה הוא יהיה באותו ערב ללוות אותנו וכל בעיה שתהיה אני אוכל לפנות אליו.

יום לפני האירוע, טל מתקשרת אלי, הכול סגור, מעוניינת לשלוח לי אימייל שכולל את ההזמנה שביצענו, כדי שאני אחתום עליו.

לא קיבלתי את אותו אימייל, ולכן לא חתמתי על שום דבר, הדבר נאמר גם לטל, בסוף הסכמנו שנסגור את הכול במקום, מכיוון שאני מגיע מוקדם יחסית, ואין שום שינוי בתוכניות.

19:00, יונתן אוסף אותי, יאללה לקארטינג.

מגיעים ב19:25, אני מסתובב קצת במקום, מסתכל, בינתיים כבר מספר חברי פורום הגיעו!

מחפש אנשי צוות של המקום.. לא מוצא אף אחד, מספר מרשלים על המסלול, ומזכירה אחת בעמדה שלה, איפה מוקי? איפה טל? טוב נו, עדיין לא 8.

במהירות ובעזרת EM92 וJonathan אני מסדר שולחן אחד ארוך, שולחן לעמדת מחשב שלי, וניגש למזכירה שנמצאת במקום, על מנת להתחיל להוציא כיבוד ושתייה.

אבל מה? אין כיבוד ושתייה, המזכירה מתווכחת איתי לגבי ההזמנה שביצעתי, מראה לי טופס הזמנה שגוי, שאני לא חתמתי עליו, ואומרת לי שאין מצב שהם טעו, שלחתי אותה להתקשר לאחראית המכירות - טל, המזכירה חוזרת אלי ואומרת שאנחנו לא סגרנו על שום הצעה שכוללת קבלת פנים, ואין לה איך לעזור לי.

ביקשתי לדבר עם טל, יש לציין שהשיחה הגיעה לטונים ולצורת דיבור שהיא ממש לא לעניין, לא ללקוח רגיל ובמיוחד לא ללקוח כמונו, בהמשך השיחה טל מבהירה לי שלא יכול להיות כזה מצב, הם לא טועים, וגם אין מה לעשות, אין להם כיבוד.

עוברת עוד כדקה-שתיים של שיחה, לבסוף טל מסכימה לשחרר לנו קצת שתייה(2 קנקנים של מיץ תפוזים), כאשר אני מסביר לה את כמות האנשים פה, ואת נושא הכיבוד, היא אומרת לי שכל הנושא לא נתון לויכוח וזה מה שיש, ואללה. נגמרת השיחה.

אין לי שום רצון להיכנס למלחמות עם האנשים במקום, במיוחד בגלל שכבר יש במקום מעל ל30 חברי פורום,

החלטתי שנפעל עכשיו, בסוף נעשה את החשבון, לקחתי איתי את יונתן, והלכנו לסופר וקנינו את כל המאפה שהיה להם וכמה עוגות.

בזמן שאני בסופר, אני מקבל שיחה מגלעד - gRtuRbo, שמחפשים אותי ואני צריך להגיע לקארטינג,

יונתן מתנדב להישאר לטפל בכל נושא הכיבוד, ואני יוצא בריצה לכיוון הקארטינג,

השעה היא 20:15, כשראיתי את כמת האנשים שהייתה כרגע (מעל ל40 איש) הבנתי שזאת הייתה טעות לעזוב את המקום, גם אם זה היה רק לעשר דקות.

ישר קופץ עלי איגור, המכונאי של המקום, דורש(ואני מדגיש דורש) ממני להתחיל לעלות אנשים למסלול ולשלם.

אני בתגובה עונה לו, "למה מה קרה?", האירוע נקבע לשעה 20:00, כאשר ב20:00 אנחנו אמורים לקבל כיבוד ושתייה, להכיר אחד את השני, והעלייה למסלול מתוכננת רק ב20:30-20:45,

שוב פעם מראים לי את אותה הזמנה שגויה (אירוע ב19:30, מרוץ של שעה, כל מיני שטויות נוספות וכו'..) שאני מדגיש שוב שלא חתמתי עליה, והם אומרים לי שהם לחוצים בזמן.

בשלב הזה כבר היה נמאס לי, ביקשתי מספר פעמים לדבר עם מוקי אך נענתי בשלילה, כל הזמן קיבלתי הסברים מהמזכירה ומאיגור שהם אחראים כרגע ושאני יכול לפנות אליהם בנוגע לבעיות שלנו.

לא הסכמתי למצב, ודרשתי לראות את מוקי, איגור המשיך להתווכח איתי ולהסביר לי למה הוא מספיק טוב ואין צורך לערב את מוקי, בסופו של דבר, אחרי מספר צעקות הוא הסכים לתת לי לדבר עם מוקי, וגם זה כשהוא רודף אחרי ואחרי כל 2 דקות מזכיר לי לסיים את השיחה, שזה הפלאפון האישי שלו וש"הוא צריך להתקשר לאמא".

השיחה עם מוקי הייתה כמצופה הרבה יותר רגועה, אין צורך לפרט על השיחה, למרות שגם בה היו מספר אי הבנות, בסופו של דבר הגענו למצב שמוקי מורה על הצוות להוציא את כל השתייה הקלה שיש להם במקום, מאפשר לנו להתחרות כמה זמן שאנחנו רוצים ולעלות מתי שאנחנו רוצים.

בשלב הזה איגור ירד מהגב שלי, והיה לי זמן לטפל בהרשמה של האנשים.

חשוב לציין, אני לא יודע מי, אבל בזמן שהייתי "בקניות" מישהו ערך רשימה של מתחרים שהגיעו עד כה, תודה רבה, עזר לי מאוד.

כל השמות נכנסו למחשב, אספנו את התשלומים, בינתיים יונתן שלא אכזב הגיע עם כל המאפה ואנשים התחילו לטחון .

השעה 20:45, התחלתי לשלוח קבוצות של אנשים להדרכה לקראת מקצי הדירוג, ולעלות 4 מקצים לדירוג.

בזמן שאנשים נמצאים במקצים, אני מנסה לדאוג כמה שאפשר לעגל פינות, לסדר, לראות מה חסר, בקיצור, לנסות לחפר על הטעויות והבעיות שנגמרו בגלל צוות הקארטינג ובגללי.

אני יכול להגיד בשלב הזה, שכל בעיות הניהול למיניהן נגמרו, והתחלנו להיכנס לרצף של נהיגה.

לאחר שעברנו את מקצי הדירוג ואת ההדרכה למרוץ הסיבולת, היה עוד עיקוב קצר שכל קבוצה רצתה להדריך את החברים שלה, וכל העיקובים האלה כבר גרמו לאיחור דיי מאסיבי בלו"ז.

בכל מקרה בסופו של דבר יצאנו.

המרוץ עצמו, לפי דעתי השופטים היו פשוט תת רמה, אני אתן דוגמא שקרתה לי באופן אישי, 4 קארטים צמודים אחד לשני, מה לעשות, יש קצת נגיעות בצדדים ומאחורה, אי אפשר לשמור על קצב קבוע במצב כזה, פתאום משום מקום, עוצרים את הקארט שלי ועוד קארט על מכות בין הקארטים, יופי.

עוד מצב שלפי דעתי הוא לא לעניין, אבל חלקכם יכולים לבוא בתלונות אלי במקרה הזה, על מנת לעצור את הקארטים, המרשלים מרימים דגל שחור ומספר,

הקארט של הקבוצה שלי היה מספר 7, במרוץ יש גם קארט מספר 1 וגם קארט מספר 17,

אני נוסע, ופתאום המרשל מרים 2 שלטים, 1, ו7, מה אני אמור לחשוב? עוצר! בדיעבד מסתבר שהרימו דגל שחור לקארט מספר 17, ואני סתם בזבזתי בסיבות ה8 שניות + תאוצה בישורת.

בכלל, כל הקטע של המיקום והאירגון של העונשים היה על הפנים.

לא נורא, למרות כל זה, התעלמתי מהכול, שכחתי כל מה שהיה לפני וניסיתי ליהנות כמה שיותר מהמרוץ.

הגענו להקפה האחרונה, (או שזה היה כבר הסוף? אני עדיין לא יודע.) אני נוסע בשיירה של 4 קארטים, 3 לפני ואני אחרון, ל3 שלפני מרימים דגל LAST LAP, ולי פתאום משום מקום, בשיא המהירות הרימו דגל שחמט.

כנראה שאותם מרשלים לא עוברים על החוקים לפני שהם מוציאים מרוץ לדרך, כי לפי מה שאני יודע, לאחר דגל השחמט ממשיכים עוד סיבוב ואז יש דגל צהוב-אדום ונכנסים לפיטס, והמרשל פשוט עמד לי בדרך בסוף הישורת בשביל שאני אכנס לפיטס,

על מנת לא לדרוס אותו (במחשבה שנייה, אני לא יודע למה עשיתי את זה) ירדתי חזק על הבלמים, ונכנסתי לפיטס.

ישר איגור קופץ עלי, "ככה נוהגים?! מה אתה משתולל?!" ואיגור, שכבר ממש לא היה לי סבלנות אליו, פשוט צעקתי עליו, והוא נעלם.

סוף המרוץ, אנשים יורדים מהקארטים, חברי קבוצה מעודדים, כולם שמחים וצולעים.

פודיום, קצת תמונות, קצת מחמאות ויאללה! הביתה!

בסופו של דבר יצאתי מהאירוע כאשר אני לא בטוח אם נהניתי או לא,

מצד אחד, החל מהרגע שעלינו למסלול (אם להתעלם מהשופטים, שאגב, אני חייב לציין שהיו ממש נחמדים וידידותיים ושיתפו איתי פעולה כל הזמן), נהניתי מאוד,

אבל כל התהליך עד שהגענו למרוץ, השאיר בי טעם רע מאוד, לא יעלה על הדעת הדרך שבה צוות ההנהלה יתייחס ללקוח, במיוחד לא ללקוח קבוע עם מספר כזה של מתחרים.

היום קיבלתי כ4 שיחות מהקארטינג, הייתי מאוד עסוק ולא יכולתי לענות, אבל כל מה שעברנו לא נגמר, ומחר אני ארים טלפון אליהם ואני אדרוש פיצוי.

הדבר היחיד שאני בטוח בו, הוא שלשם אני לא חוזר.

ידוע לי גם שאני אשם במספר עיקובים, בעיות ואי סדר של מהלך האירוע, ואני לומד מהאירוע הזה ומקווה שאוכל להוציא הרבה יותר מהאירוע הבא.

אני רוצה גם לנצל את הבמה הזאת ולהודות למספר אנשים,

יונתן – שהסיע אותי, התנדב לעזור לי כל הזמן בכל מה שהיה צריך ובלעדיו אני לא חושב שהייתי מסתדר.

אליאב – שעזר כל הזמן ושתרם לקופת הצדקה של תום 10 שקל ( ) , רק שיפסיק לגעת לי בתחת...

ברק – שגם כן התנדב ועזר במהלך האירוע ובהכנות.

טל – שהגיע, קפץ בין הצמיגים וצילם את האירוע!

וכמובן, תודה לכל מי שהגיע, גם המתחרים, גם הצופים, וגם צוות ההנהלה, בלעדיכם כל זה לא היה יוצא לפועל!

מצטער אם שכחתי מישהו.

נ.ב. היום בבוקר נזכרתי שלא החזרתי לאחד מהתחרים 40 ¤ שהייתי חייב לו, אשמח אם הוא יזכיר לי בפרטי מי הוא ואני אדאג לפצות אותו! (לא, אליאב, אתה לא תקבל את הכסף שלך בחזרה!)

מקווה לראות את כולכם בפעם הבאה - פיינטבול או קארטינג הרצליה\רחובות!

תום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעלי עסקים בארץ שלא מבינים את המושג "לתת שירות".

טוב מאוד שהעלתם את הסיפורים האלה כאן. אולי השפעתם על אדם או שניים לחשוב עוד פעם איפה לבצע קארטינג.

הדרך הכי טובה להצליח בעסק היא לתת שירות הגון והוגן ויחס טוב ללקוח. חבל שלא מפנימים את זה מספיק בארץ.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוסיף על דברי איתמר בנושא השירות - מי שנשאר למרות שמשתינים עליו מהמקפצה רק מעודד את תופעת השירות הגרוע. עדיף להסתובב וללכת ואם הרבה יעשו זאת כאשר יקבלו שירות גרוע אז נותני השירות הגרוע יאלצו להשתנות לטובה (או לפשוט רגל)

ולתומאז - נחמד אבל כל כך ארוך ומפורט שקשה לעקוב אחרי השתלשלות האירועים שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...