Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוסמים את שער הכניסה. המלצות לפיתרון ?

-D4wN-
שימו לב! השרשור הזה בן 6623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גר ברחוב שבדרך כלל קשה למצוא בו מקום חנייה, ולכן מידי יום חונים לנו מול שער הכניסה של הרכב.

כתוצאה מכך אני לא יכול להיכנס עם האוטו לחצר ובמקרה הגרוע אני לא לצאת מהחצר.

השער מאוד בולט, יש עליו גם שלטים של "אסורה החניה" אך לאנשים זה לא ממש מזיז.

המשטרה לא עושה עם זה כלום, או אם היא כן עושה, עד שהם מגיעים הרכב שחסם כבר נוסע מהאיזור.

בעבר שמנו על הכביש, בצמוד למדרכה, בטרייה כזאת מבטון עד שמישהו עלה עליה וראינו שזה מסוכן מידי.

יש לכם רעיונות לפתרונות נוספים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנינו מדבקות שאמרו לנו שלא יורדות בקלות. ראינו שהן יורדות בקלות יתר ועדיין לא ממש מזיז לנהגים.

בנוסף לכך אנחנו די מפחדים מאלימות שנוצרת בכבישים מסיבות שטותיות כאלו ואחרות.

דיברנו עם המועצה. לדבריהם אין מה לעשות בנידון כל כך, הם בנו חניון קרוב לכאן, אבל רוב הזמן הוא מלא לגמרי ולאנשים אין כוח ללכת את ה-20 מטר האלו מהחניון לחנות.

וגרר הם לא מביאים מסיבות תקציביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה מקרה דומה.. פשוט רשמתי על מדבקה שזאת חנייה פרטית ואם הוא יחנה שם שוב רכבו ינזק קשות.. או שהוא אפילו לא יראה אותו שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסמן איזשהו איקס על הכביש בצמוד לחניה ככה שיראה קצת יותר מאיים פסיכולוגית , או לשים שם פח זבל שלאף אחד לא יהיה כוח לצאת מהאוטו ולהוזיז

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...