Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטרת ישראל ממציאה לנו פטנטים והפעם: עוד שניה באור צהוב

אדלרון
שימו לב! השרשור הזה בן 6600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא חושב שהדבר יעזור...גם אז "יגנבו" רמזורים באדום

http://news.walla.co.il/?w=//868167

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לדעתי ולא יתרום.

מה שכן יכולים לעשות זה לעשות שבכל הרמזורים בארץ הירוק מהבהב לפני שהוא הופך לצהוב. לדעתי זה ימנע הרבה יותר תאונות...

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של אור אדום אין אפשרות אחרת חוץ מפגיעה במכוניות שחוצות באדום, אני מבטיח לכם שאחרי פגיעה רצינית ברכב אותו אדם לא יחשוב לעבור שוב באדום, הבעיה שהרעיון שלי יקר מידי לביצוע ודורש מערכת שתעבוד ללא תקלות (וזה דבר שהוא קצת קשה מידי).

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להוסיף שנייה לאדום כך שלרגע אחד לכולם יש אדום ואין תאונות ביגלל מפגש בין הגנבים הירוקים לגנבים האדומים

ואם כבר מדברים על זה אחד הפטרונות הפשוטים ביותר לתאונות הוא להאריך את הזמן של הירוק לכל כיוון ע"ח זמן המתנה ארוך יותר. בצורה זו מצמצמים את מספר הפעמים בהם יש שינוי של הרמזורים וסטטסטית - פחות רמזורים ירוקים ואדומים שאפשר לגנוב = פחות תאונות. (?)

הנהגים ידעו שלא יתחלף להם הרמזור עוד שנייה,ואלי יהיה להם קצת יותר סבלנות

ובנוסף התנועה בצומת תתנהל במהירות גבוהה יותר, מכיוון שהרכבים יספיקו לפתח מהירות ובסיכומו של דבר התנועה תנוע מהר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל אני מקווה שאתה צוחק, הארכת רמזורים ירוקים בשעות העומס רק תגביר את הפקקים.

ובנוסף: "ובנוסף התנועה בצומת תתנהל במהירות גבוהה " זו בעיה אפילו יותר חמורה עם אופי הנהיגה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך אתה מוזמן להשוות בין צומת מחלף הסירה לצומת גלילות למשל:

בשתי הצמתים עומס גדול ומספר נתיבים רב לכל כיוון, אבל בצומת מחלף שסירה יש רמזור קצר לכל כיוון.

בהרצליה שורר בלגאן נוראי צמתים חסומות במכוניות כל הזמן, גניבה של רמזורים על ימין ועל שמאל, הדחפות של נהגים מכל הסוגים מפריבטים ועד אוטובוסים ומשאיות. באמת אין בררה מי שלא נדחף נשאר במקום.

מצומת גלילות לעומת זאת יש רמזורים ארוכים לכל הכיוונים וזמן המתנה ארוך

מפלס העצבים שם נמוך משמעותית - הרבה פחות צפירות וצעקות

התנועה אכן חוצה את הצומת במהירות גבוהה

נתקלתי בהרבה פחות צמתים חסומות

נכון שעדיין יש די הרבה אנשים שנדחפים כדי לקצר את ההמתנה אבל הרוב הגדול עומד וממתין לתורו לחצות את הצומת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להוסיף שנייה לאדום כך שלרגע אחד לכולם יש אדום ואין תאונות ביגלל מפגש בין הגנבים הירוקים לגנבים האדומים

.

אני חושב שזה יכול להיות הפתרון הכי אופטימלי לתאונות הקורות בגלל שמישהו גונב רמזור.

אולי אנשים ימשיכו לגנוב רמזורים, אולי גם יצטלמו לאלבום המשטרתי אבל פחות אנשים יפגעו!

סאאב ל(ה)נשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוד לא הבנתם אחרי כל השנים שישראלים הם ישראלים, אי אפשר לחנך אותם.

אף אחד לא הצליח, אף אחד לא יצליח, ואין טעם לנסות.

שיתנו להם עוד שניה אחת של צהוב, שיוסיפו עוד צבע מצידי, צבע "שיקול הדעת" בו הנהג אמור להפעיל שיקול דעת, ואז יוצא לו עשן מהאזניים.

הנהג הישראלי דרק, ואני מיואש.

אחרי שלנהג הישראלי נהרג ילד, פתאם הוא מופיע בטלוויזיה ואומר לכולם לא לגנוב רמזורים, למרות שהוא בעצם התגלמות הנהג הישראלי. חוסר מודעות עצמית משווע.

אין לי כח, להתראות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך מטומטם העניין הזה.

עכשיו יותר אנשים יגידו "יש לי עוד שנייה, אני אגנוב אדום".

כולם יודעים שבד"כ מעבר של רמזור לוקח יותר מהשנייה שהוסיפו, מה שאומר שזה יכול רק לגרום ליותר תאונות. טיפשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל:

זמן המתנה יותר ארוך = יותר עומס בצמתים = יותר פקקים = יותר עצבים = יותר תאונות במדינה בה לאף אחד אין סבלנות.

זו דעתי האישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה יותר חכם להוסיף עוד שניה לרמזור הצהוב ולא להודיע את זה בפומבי, אז אולי כן הייתה לזה השפעה, עכשיו שכולם יודעים (או לפחות המעטים שיודעים לקרוא) זה לא יעזור.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יעזור בחיים

אנחנו הישראלים תמיד נמצא דרך לגנוב או להפר...

ככה נולדנו וככה נישאר

הבעיה שאנו פשוט מקבלים את עניין כגזרה מלמעלה ולא נעשה דבר

כפי שנאמר If you can't beat them join them . (או עוזבים את הארץ).

ובגלל זה, אני גם חולק בדעתו של Tvr_speed אנחנו ישראלים אנחנו מסתגלים.

נסתגל גם לזה.

סאאב ל(ה)נשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...