Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי מכירת רכב

ran
שימו לב! השרשור הזה בן 6629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי סובארו GL 88 יפה חיצונית ופנימית וגם די מטופלת הרכב יד 8 ורציתי לדעת מה המחירון שלה?

ובכמה נהוג למכור אותם מתחת למחירון?

מקווה לא עברתי על חוקי פורום:-)

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא בטוח שיש לדבר כזה מחירון, וגם אם יש - אתה יכול למכור אותה בכמה שתצליח למכור אותה, זה הכל. בקש מחיר (בן ארבע ספרות, כמובן) ואם לא תצליח, תרד עד שתמכור.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון שלה הוא 11,000 ואם זה אוטומטי אז תוסיף 1500 שקל.

אתה יכול לבקש במידה ומדובר בגיר רגיל וברכב מתוחזק ותקין, 9-10 ,בגלל היד ה 8.

ואני קניתי אותה לפני שנתיים ב 10 סבבה. איזה רכב מומלץ לקניה עד +-13 אלף?[בכ"ז סטודנט ונשוי:-) ].שיהיה אוטומט וחלקים זולים ואם אפשר אמין כמו סובארו? [להזכירם שנתיים עברה רק טיפול אחד ועדין כמו חדשה].

בתודה מראש רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סובארו אל תשכח....

אם נסתכל מההיבט של מחירון לוי יצחק:

אני קניתי את שלי לפני 10 שנים, אם מסתכלים על מחירון, היום היא שווה לפי מחירון יבש 10 פחות מהמחיר שקניתי אותה (מחירון בזמנו) ...

אוטומטי בתקציב שלך, כל רכב שתקנה והוא לא סובארו, יהיה פחות אמין ממה שיש לך כעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה כל מה שיש לך להוסיף תשאר עם הרכב שיש לך, לפחות אתה יודע מה התקלות שיש לו...

לדעתי אם אין לך לפחות 25-30K הסובארו שיש לך היא האופציה המועדפת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב אין בנתיים הלימודים מסתיימים ביוני,[אז אם תצטרכו חשמלאי ביוני אני מעשי:-) ]. לא עדיף לי לקנות איזה לנסר 91 או 92? המחיר שלהם לא גבוה מידי,או שאני טועה?

יש אתר עם מחירון חינמי שאפשר להיכנס ולראות?

תודה רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אתה טועה.

ב. למוכר: לא שווה לך למכור בכלל, נניח תמכור ב 10, תקנה ב 13, אתה קונה חתול בשק, טיפולים + יישור קו + כל מה שמסביב, אתה שם עוד 5 ועדיין, כיום אתה יודע מה יש לך ביד, אתה קונה מחר חדש, הולך לך גיר , עוד 3000 שקל, אתה מבין , לא שווה לך למכור כעת,אם היית קונה ב 30 אז כן שווה, ככה , תישאר עם מה שיש לך, תאמין לי , תעריך את מה שיש לך ביד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מאוד מעריך מה שיש לי תודה לאל.

כמו כן האוטו בחודש 7 צריך לגשת לטסט ויהיה יותר קשה למכור אותו ואני מקווה עד אז לקבל רכב מהעבודה ,אז אני חושב שעדיף למכור אותו עכשיו ולקנות רכב עם טסט לשנה [אני אישית מעדיף אופנוע אבל האישה לא.] ופחות ידיים שיהיה קל יותר למכור אותו אח"כ .

יחד עם זאת אני מעריך את עצתך ומבין את ההיגיון של חתול בשק ,ונתת לי חומר חשוב למחשבה

ועל כך מגיעה לך התודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקדם בשנה של הסובארו, תקנה שנת 93. אם אתה רוצה אני מכיר מישהו שמוכר GL אוטומטית שנת 93 במצב טוב יד 3(עברה יד במשפחה) עם קילומטרג' פחות מהממוצע. צור קשר בפרטי אם תחליט שאתה רוצה.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גמיש אני מאמין, אף אחד לא קונה את הרכב כבר איזה חודשיים-לא כי יש בעיות ברכב(אין), אלא אף אחד אפילו לא בא לראות. הוא מתניע אותה מידיי פעם וזהו. הוא קנה רכב חדש ואין לו שימוש בסובארו

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...