Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי בחירת רמקולים וקומפוננט

שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני רוצה לשפר את המערכת שיש לי כרגע ברכב, משהו פשוט ולא מוכר

אני מחפש מערכת טובה, לא משהו מקצועי שירים לי את השכונה והשכנים.

אני צריך קומפוננט 5.25

זוג רמקולים 6X9

ומגבר שיגביר לי את כל העסק.

המליצו לי בחום על הקומפוננט הזה:

מה אתם אומרים עליו שווה??

אשמח לעזרה מכול אחד מבין

תקציב: סביבות 1500-1700 ש"ח תמיד טוב כמה שפחות.

* טעמה המר של איכות ירודה נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך.

* ההתפשרויות של היום, הם הנורמה של המחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע - יש לך תקציב של נגיד 1500 ש"ח , ברור שתמיד טוב כמה שפחות וכמו שאתה רואה יש גם סטים בפחות השאלה האם

אתה מוכן להשקיע את כל הסכום הזה בסט איכותי ? ואם כן הם יש לך הגברה מספיקה בשבילו ?

אם אתה רוצה בפחות יש את המורל דוטק שעולים 1000 ש"ח ונותנים תמורה מלאה למחיר , יש גם אינפינטי שעולים אפילו

עוד קצת פחות ונשמעים מעולה (לטעמי האישי כמובן ...), לא חסרות אפשרויות בסכום הזה , חשוב לזכור שזה גם עיניין של טעם,

לכל סט אופי וסאונד שונים , כדאי לשמוע סט לפני שקונים אותו ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב של 1500-1700

למגבר,קומפוננט וזוג 6X9.

התקציב הוא לא רק לקומפוננט.

* טעמה המר של איכות ירודה נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך.

* ההתפשרויות של היום, הם הנורמה של המחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שירים את השכונה... חחחחחחח.....

מצטער...

תקשיב ידידי משהו שירים את השכונה שלך זה באמת לא אומר שזה איכותי בדרך כלל נהפוך הוא הדבר.

אני גר ביפו (לצערי), יש הרבה בני דודים שהמערכת שלהם באמת אבל באמת לא עוברת את ה-1500 שח ושומעים אותם מסוף הרחוב, מערכת זו כולל 6*9 עוצמתיים ולא יכותיים, 10 זוגות של טוויטרים של 10שח, ומגבר 1200RMS של REDSOUND במקרה הטוב יד שנייה בגרוע גנוב... סאב של פיוניר 500שח וזהו...

משהו איכותי זה משהו ששומעים בו איכותי לא בהכרח חזק.

אישית אני ממליץ לך לקנות מגבר יד שנייה שזה יחסוך לך הרבה מהתקציב ובעתיד שתרצה לשדרג את המערכת, ותסמוך עלי שהעתיד קרוב, לא תצתרך לזרוק את כל מה שיש לך באוטו. אני גם לא אוהב את המורל, אבל בתקציב הנ"ל הבחירה היא טובה.

front :kicker ks65.2 HU:jvc 810

woofer:soundstream r12sq 600rms

amp:hifonics titan 4ch, mono: solidaudio f10d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...