Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרמוסטט מזגן בר-לוי סובארו 88

nissan
שימו לב! השרשור הזה בן 6629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכיב הזה כנראה יצא אצלי מכלל פעולה כי הוא מדליק את המזגן ותוך זמן מאוד קצר יוצא מפעולה.

השאלה היא האם יש דרך לסדר אותו ואם לא מה בערך המחיר שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש כבר לא זוכר איזה סוג טרמוסטט יש שם (היו אז מכניים על בסיס התפשטות והיו חיישן אצבע עם מח אלקטרוני.)

בכל מקרה ניתן להתקין טרמוסטט (שאני קורא לו מכני) ואם צריך אז שינוי קטן בחיוט והכל בסדר.

הטרמוסטט עצמו לדעתי כמה עשרות שח ככל שאני זוכר.

לפני זה יש לבדוק שהלחצים תקינים ולא חסר גז, ומאוררים עובדים ושאין איזשהו נתק חשמלי למעט נתק אפשרי ולא רצוי של טרמוסטט.

עדיף לבדוק אצל מזגניסט "צדיק" , שלא הזול ייצא יקר. אל תרוץ לקנות חלקים טרם בדיקה זו.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בעת הפעלת המזגן הוא עובד לך בסדר ואז אחרי כמה מחזורים של פעולה הוא פשוט מתנתק ולא חוזר לפעולה? ואז צריך ללחוץ על הכפתור ל OFF ואח"כ ל ON בשביל שהוא יחזור לקרר?

אם כן אז לא בטוח שזה טרמוסטט בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...