Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למוסך מורשה VAG (לסיאט) באזור המרכז, עם ראש פתוח

20VT
שימו לב! השרשור הזה בן 6621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי בבוקר אצל 'פליקס' לטיפול 60K רק שהפעם ביקשתי מהם להשתמש בשמן שהבאתי איתי (דרגה SM במקום ה-SJ שהם נותנים במחיר מופקע). נדחיתי על הסף בטענה שלא משתמשים שם ב-"חלקים מבחוץ".

עכשיו, אני מכיר את עניין "לא באים למסעדה עם סנדביץ'", אבל לא באתי עם קיט לטיפול 10K וביקשתי שיעשו לי טיפול, רק ביקשתי לשים שמן יותר טוב שעומד בתקן של VW. אני עדיין קונה מהם את כל שאר החלקים ואת העבודה, כך שזה לא שהם יוצאים בהפסד.

מכיוון שלא היו מוכנים, הלכתי.

עכשיו אני מחפש המלצה למוסך אחר מורשה, אבל שמבין שהרכב הוא רכוש הלקוח, וללקוח יש אפשרות בחירה. אזורים אפשריים: חולון, ת"א, הרצליה.

תודה מראש.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה. מאז שקיבלתי את הכתובת שלהם מרפי, הייתי שם כבר פעמיים. פעם אחת קיבלתי מחיר שבשום מקום אחר לא התקרבו אליו (גומיה לציריה), ופעם שניה, חוסר שמן הגה שנבדק והוסף לרמה הנדרשת ללא תשלום כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ברור שלא יסכימו, אתה גונב להם מהפרנסה, הם רוכשים את אותו שמן שגובים עליו 50 ש"ח לליטר, ב 50 ש"ח לגלון אז למה שהאזרח לא ישלם 100 שקל נוספים על סתאם, 10 אנשים ביום שמחליפים שמן זה 1000 ש"ח ליום ,25000 ש"ח לחודש!!!, ועוד לא התחלנו את היום.

תחליף מוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בבוקר אצל 'פליקס' לטיפול 60K רק שהפעם ביקשתי מהם להשתמש בשמן שהבאתי איתי (דרגה SM במקום ה-SJ שהם נותנים במחיר מופקע). נדחיתי על הסף בטענה שלא משתמשים שם ב-"חלקים מבחוץ".

עכשיו, אני מכיר את עניין "לא באים למסעדה עם סנדביץ'", אבל לא באתי עם קיט לטיפול 10K וביקשתי שיעשו לי טיפול, רק ביקשתי לשים שמן יותר טוב שעומד בתקן של VW. אני עדיין קונה מהם את כל שאר החלקים ואת העבודה, כך שזה לא שהם יוצאים בהפסד.

מכיוון שלא היו מוכנים, הלכתי.

עכשיו אני מחפש המלצה למוסך אחר מורשה, אבל שמבין שהרכב הוא רכוש הלקוח, וללקוח יש אפשרות בחירה. אזורים אפשריים: חולון, ת"א, הרצליה.

תודה מראש.

אני לא מבין את התשובה ולא יודע מי נתן לך אותה. זה גם לא נכון שהם משתמשים בשמנים בעלי תקן איכות מיושן. הם משתמשים בשמנים מעולים בתקן איכות הנדרש של פולקסווגן. שמני פולקסווגן הנדרשים לא נמדדים בתקן API אלא בתקנים פנימיים של הקונצרן ואתה חייב למלא בהתאם.

אני טיפלתי בסיאט איביזה טורבו ספורט שלי אצלם במשך 4 שנים עם שמן סינטטי מתאים לתקן פולקסווגן הנדרש למנוע שלי מתוצרת LM שקניתי בצנטרל בכשלושת רבעי העלות שהם מוכרים אותו! המחיר שלהם הוא לא מופקע - זה פשוט המחיר לצרכן שהוא כידוע מחיר ברוטו.

תפנה לבוחן אילוז. המוסך מאד מומלץ!

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את התשובה ולא יודע מי נתן לך אותה. זה גם לא נכון שהם משתמשים בשמנים בעלי תקן איכות מיושן. הם משתמשים בשמנים מעולים בתקן איכות הנדרש של פולקסווגן. שמני פולקסווגן הנדרשים לא נמדדים בתקן API אלא בתקנים פנימיים של הקונצרן ואתה חייב למלא בהתאם.

אני טיפלתי בסיאט איביזה טורבו ספורט שלי אצלם במשך 4 שנים עם שמן סינטטי מתאים לתקן פולקסווגן הנדרש למנוע שלי מתוצרת LM שקניתי בצנטרל בכשלושת רבעי העלות שהם מוכרים אותו! המחיר שלהם הוא לא מופקע - זה פשוט המחיר לצרכן שהוא כידוע מחיר ברוטו.

תפנה לבוחן אילוז. המוסך מאד מומלץ!

א. לא אמרתי שהם משתמשים בשמנים מיושנים. הם באמת נתנו לי שמן סינתטי טוב בטיפול הקודם, אבל לא הכי טוב שאני יודע להשיג. זאת בלי להתייחס למחיר שהם גבו עליו, שהוא בערך פי 3-4 ממה שעולה לי השמן היותר טוב. השמן שאני קניתי עומד בתקן גם VW יותר גבוה מזה שהם נתנו (502 ולא 501).

ב. לא רציתי מהם יותר מאשר מה שאתה טוען שקיבלת, כלומר שיטפלו ברכב כמו שהם מבינים עם החלקים שלהם רק שישתמשו בשמן שאני קניתי (שהוא גם LM, וגם נרכש בצנטרל, אגב). אני מכיר את אילוז, והוא באמת בסדר, מה לעשות שהוא לא שם כל הזמן וגם אם כן לא תמיד הוא זה שיקבל אותי. בכל מקרה הבקשה שלי הועברה ע"י הבוחן למנהל המוסך וסורבה. אז אולי אותך מכירים שם, אבל אני, למרות שאני לקוח נאמן כבר 4 שנים ויותר, אני רק 1 מ-100 מכוניות ביום שעוברות שם. ודווקא זה באמת המדד ליחס במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

For me it makes great sense why they refused putting your oil.

And not for the extra few Shekels they earn when selling their oil, but for

the warranty. You can't expect them to give any warranties for a jobs done when not using their own liquids and materials and yet, for the smallest problem might appear, you'll go back there and demand have it fixxed. What do you expect them to do?! I guess they are only trying to avoid any troubles in the future.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיום הנושא:

הלכתי ל"תושיה". כרגיל רפי סגר את הלופ מהצד השני, כלומר שם כבר חיכו לי, תודה רפי.

בוצע טיפול עם השמן שאני הבאתי אפילו שלטענת מנהל העבודה זה בדיוק סוג השמן שהם שמים ממילא. המחירים היו רגילים לעונה (כלומר, בדיוק עפ"י מחירון מוסכים מורשי VAG) שזה לא זול, בעיקר כשמחליפים 4 פלאגים מקוריים מפלטינה (140 ש"ח לאחד).

בסוף הטיפול נרשמה בחשבון הערה "השמן סופק על ידי הלקוח" שזה בדיוק מה שציפיתי שיעשו בעניין האחריות שציין פה ebari.

סה"כ היחס במוסך מצויין, נתנו לי להסתובב ליד הרכב, לשאול מה שרציתי וגם הסבירו בסבלנות.

ידוע לי שחוץ מתשבוחות היו כאן גם כמה טענות לגבי מקצועיות המוסך, אני לא ראיתי בעיה, וגם לא צריך לשכוח שלא באתי שיעשו לי טיונינג של אורך סעפת פליטה, או שימפו לי גדישה. כולה טיפול שגרתי שהם עושים כל יום עשר פעמים וכולל כמה החלפות פשוטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20VT

גם אני לפני טיפול 60,000

אשמח באם תיתן לי את סוג השמן ( 5W40 ? איזה איכות ? איזה חברה ? ) ומהיכן קנית וכן את עלות העבודה\חלקים

כמו כן, הבנתי שטיפול 60 נחשב גדול, מה עושים חוץ משמנים\פילטרים\פלאגים ?

שמעתי משהו על שמן דיפ' אחורי + אלדקס (יש לי 4X4) ועוד כמה דברים ...

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...