Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנושא גיר אוטומטי

ronen7
שימו לב! השרשור הזה בן 6629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על פאסאט 2002 שעברה 55000 ק"מ בלבד יש רעש של תהודה בנסיעה אחרי 3 שנים של התכתבויות שוכנע היבואן להחליף את הגיר האוטומטי אושר לי גיר משופץ השאלה האם לאחר התקנת הגיר המשופץ שאינני יודע את עברו אמצא את עצמי במצב גרוע יותר מהיוםהרי הגיר המקורי הותקן בבית החרושת , אין בעיה של החלפת מהלכים אלא רק רעש תהודה

במוסך בישראל עלולים בעת התקנת הגיר המשופץ אולי לגרום נזק לרכיבים אחרים וכל הסיפור עוד יהי בעוכרי

אשמח על דעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 3 שנים של התכתבויות

מסכנים. 3 שנים להתכתב בלי סימני פיסוק.

ולענין - החלפת גיר במוסך מורשה ומסודר לא אמורה לגרום נזק לשאר המכלולים, בהנחה שהגיר המשפוץ תקין.

הבעיה היחידה שעלולה להתעורר היא קושי במכירת הרכב שינבע מפחד של הקונה הפוטנציאלי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין הפסיק-אני לא מסתדר עם הכתבן של ההודעות בפורום -

ולענינינו אני יודע שהגיר שלי עבר 55000 קמ

לא ידוע לי כמה עשה הגיר המשופץ ולדעתי עלולה להיות אי התאמה מסויימת בין מנוע בן 4 שנים לבין גיר חדש- באם הייתי מקבל גיר חדש לגמרי - לא הייתה דילמה,

כמו כן ידוע ומנסיוני תמיד לאחר טיפול גדול מבצבצים תקלות שנבעו מאיכות הטיפול במוסך

קל וחומר מה יקרה לאחר החלפת גיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תהיה לך שום בעייה במכירה כי גיר זה לא חלק ממוספר וסביר שיפרקו אותו בחיי הרכב. הבעייה היחידה היא שאתה לא יודע מה טיב השיפוץ שנעשה ועל ידי מי.

אין חשיבות לקילומטרז' שהגיר המשופץ עבר כי בשיפוץ אמורים להחליף את כל הדיסקיות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונן, אכן אתה צודק, איכות הטיפול במוסכים בארץ היא נמוכה מאוד, ומסכים אשר בשבילם אתה סתם לקוח אכן יכולים לעשות יותר גרוע מטוב.

ובהחלפת גיר הם סה"כ מפרקים ומחברים, לא אמורים להתעסק לך במכלולים אחרים.

אם אתה רוצה עבודה יותר מקצועית ממליץ לך לשבת במוסך עד גמר הטיפול .

למרות שאני חושב שבמוסך מרכזי גדול ומורשה לא ידחפו לך גיר משופץ שהם ימצאו באיזה פירוקייה בחצר האחרית של אחד מכפר קאסם.

האם אין אפשרות של שיפוץ גיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודיעו לי שגיר משופץ מוכן במוסך להתקנה

אני מתלבט באם להתקינו במקום הגיר הקיים

אין לי כל ידע על איכות הגיר המשופץ אבל העבודה תתבצע במוסך של רשת צמפיון - יבואנית פולקסווגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...