Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושים : אנשים ששיפצו/משפצים רכב קלאסי

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 7619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

בימים אלו מסתיים פיתוחה של קטגוריה חדשה באתר הרכב הקלאסי בה יוכל לקבל כל חבר באתר הרכב הקלאסי אתר משלו, בו יוכל לתעד את תהליך שיפוץ הרכב, כולל תיאורים, תמונות, קישורים ועוד!

לצורך העלאת הקטגוריה, אשמח אם יצרו עמי קשר בה"פ או דרך האתר, חובבי רכב קלאסי ששיפצו רכב ותיעדו את תהליך השיפוץ - תיאורים, תאריכים ותמונות וכן כאלו שנמצאים כעת בתהליכי השיפוץ ומעוניינים לקבל אתר המתעד את שיפוץ רכבם!

גם אם אתם בתחילת או במהלך השיפוץ, הקטגוריה מתאימה לכם!

הפונים ייקבלו קישור "סודי" לקטגוריה בה בה יוכלו לראות איך יראה האתר שלהם ואת מנגנון העדכון.

השירות יינתן..כמובן...כמו כל הקטגוריות באתר, ללא תשלום.

בתודה מראש,

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם...

בימים אלו מסתיים פיתוחה של קטגוריה חדשה באתר הרכב הקלאסי בה יוכל לקבל כל חבר באתר הרכב הקלאסי אתר משלו, בו יוכל לתעד את תהליך שיפוץ הרכב, כולל תיאורים, תמונות, קישורים ועוד!

לצורך העלאת הקטגוריה, אשמח אם יצרו עמי קשר בה"פ או דרך האתר, חובבי רכב קלאסי ששיפצו רכב ותיעדו את תהליך השיפוץ - תיאורים, תאריכים ותמונות וכן כאלו שנמצאים כעת בתהליכי השיפוץ ומעוניינים לקבל אתר המתעד את שיפוץ רכבם!

הפונים ייקבלו קישור "סודי" לקטגוריה בה בה יוכלו לראות איך יראה האתר שלהם ואת מנגנון העדכון.

בתודה מראש,

ליאור.

יוזמה מבורכת ליאור ...

קבל ח"ח (ואפילו נ"מ) ...

אני מעוניין לפרסם תמונות של הרכב שלי (כפי שכבר דברתי אתך בה"פ), הוא נמצא כרגע במצב קשה מאוד ואני מקווה שעוד חודש הוא יחזור לכביש ...

הבעיה שלי היא שאין לי מצלמה דיגיטלית לתעד כל פרט קטן ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם...

בתודה מראש,

ליאור.

יוזמה מבורכת ליאור ...

קבל ח"ח (ואפילו נ"מ) ...

אני מעוניין לפרסם תמונות של הרכב שלי (כפי שכבר דברתי אתך בה"פ), הוא נמצא כרגע במצב קשה מאוד ואני מקווה שעוד חודש הוא יחזור לכביש ...

הבעיה שלי היא שאין לי מצלמה דיגיטלית לתעד כל פרט קטן ...

לא צריך מצלמה דיגיטלית מספיק מצלמה רגילה ולאחר שתסיים את הפילם תיגש לחנות צילום ותבקש פיתוח ע"ג CD במקום פיתוח רגיל זה גם יותר זול מלהדפיס את כל התמונות וגם הן ישמרו לך טוב יותר לי יש כבר 4 דיסקים עם תמונות השיפוץ של הטריומף שלי וזה בלי קשר לסרטוני וידאו.

אני פשוט מפתח את הפילם ומבקש לא להדפיס תמונות אלא ע"ג דיסק בלבד.

אם תרצה אח"כ להדפיס חלק מהתמונות באיכות טובה תיגש עם הדיסק לחנות צילום ותבקש הדפסה לתמונות ספציפיות..

בהצלחה.

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה, אשתי צלמת. אז קבל תיקון קטן -

אם תרצה להדפיס תמונות באיכות, את תלך עם ה CD! לך עם הנגטיב האורגינלי המפותח.

אכן - כשאתה מוסר את הפילם לפיתוח, תבקש פיתוח וסריקה בלבד בלי הדפסה. ותקבל בחזרה את הנגטיב המפותח ו CD עם התמונות. בהחלט יוצא יותר זול, יותר שימושי ויותר נשמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי ששאל בה"פ ,הקטגוריה תעלה לאוויר ב 22 ביוני, היא לא תהיה בתשלום כמובן וכל אחד שרוצה לתעד את שיפוץ רכבו יוכל לקבל אתר.

אם יש עוד שאלות, דרך ה"פ, הפורופ או דרך האתר.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...