Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מידע על אלפא רומאו GT ג'וניור משנות ה70

Generation
שימו לב! השרשור הזה בן 5357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

מישהו יכול להסביר לי על הדגמים של אלפא רומאו GT junior מהצורה הזאת:

AR_1970_1750GTV_01.jpg

אני מעוניין במפרט טכני של המנועים (1600,1750,2000),השנים שבהם הם נמכרו, כיצד להבדיל (מספר הפנסים מקדימה)

בקיצור אני מעוניין בכל מידע אפשרי.

תודה רבה לכל העוזרים ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עוזר אני אנסה לתשאל את שכן שלי, הוא מחזיק בGT ג'וניור שנת 74 , והוא בעל ידע נרחב על אותו דגם בפרט ועל אלפא רומיאו בכלל.

אני אנסה לדלות ממנו מידע בשבילך:).

אך לדעתי כפי שכבר אמרו לך לפניי באתר "מועדון אלפא רומיאו" תמצא את מבוקשך גם בנושאים טכניים ע"י אנשי מקצוע בתחום ו"חולי אלפות" למניהם.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה:

הרכב שייך לסדרה 105, או בשמה "ג'וליה". יצא לראשונה ב1964.

בודי בעיצוב BERTONE. גריל עם שני פנסים.

1964 דגם ראשון GIULIA SPRINT

1300, 1600

GIULIA SPRINT GT VELOCE

1967 עידכונים בצורה ועידכונים מכאניים.

1968 מגיע דגם GTV עם מנוע 1750 סמ"ק - זה גם הדגם הראשון עם ארבעה פנסים מקדימה.

סוף 1969 עידכון צורה, והדגמים נקראים GT 1300/1600 JUNIOR ו GTV

1971 מוצגת GIULIA GTV 2000, עם פנסים גדולים מאחור, גריל שכולו כרום, ארבעה פנסים ראשיים ולוח שעונים מודרני יותר.

ב1974 אלפא מאחדת את העיצוב ומעתה כל הדגמים נראים חיצונית אותו דבר, ה1300 ו1600 מקבלים לוח שעונים של 2000, פנים של 2000 ואת גריל הכרום של ה2000. המודלים האלה נקראים באיטלקית UNIFICATI.

1976 סוף ייצור.

דגמים מיוחדים ותוספות מיוחדות:

GTA גרסא חזקה שהשתתפה במירוצים, בודי מאלומיניום ומנוע עם הצתה כפולה.

GTC גרסא פתוחה, נדירה מאוד פחות מ1000 יוצרו.

גם הסדרה הראשונה של הGTV מ1968 נחשבת נדירה.

משנת 69 כל דגמי הייצוא לאמריקה סופקו עם מערכת הזרקת דלק מכנית.

אופציות נדירות:

משנת 1972 ניתן היה להזמין את הרכב עם מיזוג אוויר - מעט מאוד מכוניות יצאו כך מהמפעל.

גג שמש מקורי - אופציה עוד יותר נדירה.

רכב פופולארי מאוד לאספנים, ניתן להשיג 90% מהרכב בחלקים חדשים.

בעיות אופייניות: חלודה, גיר, אילתורים תוצרת הארץ וחוסר רצון\יכולת להשקיע כמו שצריך...

ישנם הרבה תתי דגמים וסדרות, 5 סוגים של מושבים, 4 סוגים של לוחות שעונים, הרבה סוגים של גריל קדמי, קרבורטורים שונים, ועוד הרבה הבדלים בין כל הדגמים שקשה להביא כאן.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה שלך מדובר ב:GTV 1750 ,יוצרה בין השנים1967-72 (43965 יחידות) קופה 2+2 ,מנוע בנפח 1962 סמ"ק והספק של 118 כ"ס,שני פנסים בכל צד.

דגם שנראה ממש זהה פרט ל "משולש" במרכז הגריל שנראה קטן יותר ופחות בולט (המומחים בטח ישימו לב לעוד הבדלים חיצוניים) הוא 2000 GTV ,יוצר 1970-77(37459 יחידות) מנוע 1962 סמ"ק.

דגם שנראה דומה עם פנס קדמי אחד בכל צד:GT 1300 JUNIOR שיוצר בין השנים 1966-72 ,(80623 יחידות)מנוע בנפח 1290 סמ"ק.

NIR .Y

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף לשאלה

איזה דגם הכי נחשק ומוצלח?

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לGTV 2000 לא היה משולש במרכז הגריל, אלא רק בליטה שנראית כמו. כל הגריל בין הפנסים הוא יחידה אחת וכולו מכרום ללא רשת שחורה.

1750 סדרה ראשונה הוא דגם נחשק, עם פנסי איתות קדמי על הפגוש עצמו, משהו שאפיין אך ורק את הדגם הזה. לדעתי GTV 2000 הכי מוצלח, אך לא בהכרח הכי נחשק. הדגמים הראשונים ביותר 64-65 מאוד יפים.

יש עדיין יחסית הרבה מאוד ג'וניורים בארץ, לפחות כמה עשרות. מה שגורם לי לחשוב שבשנות ה70 הרכב הזה היה כנראה מאוד פופולרי ונמכר בכמות...

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTA = הכי נחשק (כולל GTAM)

אישית - Step Nose 1600 הוא המועדף עלי.

כדאי לזכור שהדואטו וה- Giulia TI / Super הם גם מסדרת 105 - וה- Jr. Zagato גם - אם מוסיפים אותן - זה נהיה יותר מורכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

הנחשקת ביותר היא הstep nose המוקדמת (עד 69) על שלל גרסאותיה. מהרגילה, דרך הGTA וכלה בנחשקת מכולן, הGTC

a9a8ded86b.jpg

1965_Alfa_Romeo_Giulia_Sprint_GT_Step_Nose_GTA_Style_Vintage_Race_Car_For_Sale_Front_1.jpg

1965_Alfa_Romeo_Giulia_GTC_Front_1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדיין יחסית הרבה מאוד ג'וניורים בארץ, לפחות כמה עשרות. מה שגורם לי לחשוב שבשנות ה70 הרכב הזה היה כנראה מאוד פופולרי ונמכר בכמות...

אחד הרכבים האהובים עליי, בשנת 94 ממש לפני שהוצאתי רשיון חשקתי מאוד באוטו הזה, אני זוכר שחיפשתי מודעות למכירה בעיתונים והיו יחסית המון, כלומר הוא היה מאוד נפוץ, אני גם זוכר את המחירים המצחיקים שהיה אפשר לקנות אותם בשנים האלו, ואני מדבר על אלפים אחדים של שקלים.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר - 3 שנים אחרי התשובה הראשונה שלי - אני בעלים של מודל ,69 - GTV - ה-1750

אני עדין חושב שה-STEP NOSE הן היפות יותר - אבל מנוע ה-1750 הוא האהוב עלי ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה:

הרכב שייך לסדרה 105, או בשמה "ג'וליה". יצא לראשונה ב1964.

בודי בעיצוב BERTONE. גריל עם שני פנסים.

1964 דגם ראשון GIULIA SPRINT תיקון קטן ב64 היו רק מנועי 1600בלבד GT ןGTV

1300, 1600

GIULIA SPRINT GT VELOCE

1967 עידכונים בצורה ועידכונים מכאניים.

1968 מגיע דגם GTV עם מנוע 1750 סמ"ק - זה גם הדגם הראשון עם ארבעה פנסים מקדימה.

סוף 1969 עידכון צורה, והדגמים נקראים GT 1300/1600 JUNIOR ו GTV

1971 מוצגת GIULIA GTV 2000, עם פנסים גדולים מאחור, גריל שכולו כרום, ארבעה פנסים ראשיים ולוח שעונים מודרני יותר.

ב1974 אלפא מאחדת את העיצוב ומעתה כל הדגמים נראים חיצונית אותו דבר, ה1300 ו1600 מקבלים לוח שעונים של 2000, פנים של 2000 ואת גריל הכרום של ה2000. המודלים האלה נקראים באיטלקית UNIFICATI.

1976 סוף ייצור.

דגמים מיוחדים ותוספות מיוחדות:

GTA גרסא חזקה שהשתתפה במירוצים, בודי מאלומיניום ומנוע עם הצתה כפולה. +GTAM עם מנועים 1800 ו2000

GTC גרסא פתוחה, נדירה מאוד פחות מ1000 יוצרו.

גם הסדרה הראשונה של הGTV מ1968 נחשבת נדירה.

משנת 69 כל דגמי הייצוא לאמריקה סופקו עם מערכת הזרקת דלק מכנית.

אופציות נדירות:

משנת 1972 ניתן היה להזמין את הרכב עם מיזוג אוויר - מעט מאוד מכוניות יצאו כך מהמפעל.

גג שמש מקורי - אופציה עוד יותר נדירה.

רכב פופולארי מאוד לאספנים, ניתן להשיג 90% מהרכב בחלקים חדשים.

בעיות אופייניות: חלודה, גיר, אילתורים תוצרת הארץ וחוסר רצון\יכולת להשקיע כמו שצריך...

ישנם הרבה תתי דגמים וסדרות, 5 סוגים של מושבים, 4 סוגים של לוחות שעונים, הרבה סוגים של גריל קדמי, קרבורטורים שונים, ועוד הרבה הבדלים בין כל הדגמים שקשה להביא כאן.

קיבלת תיאור מלא ... איזו הכי נחשקת ? זו שהצלחת לשים עליה יד ולהביאה למצב הטוב ביותר .

אודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן:

משנת 74 עדיין היה שוני בפנסים האחוריים בים ה-2000 לשאר.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...