Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישצת רכב 50k-60k

TwiSteD Nipple
שימו לב! השרשור הזה בן 6625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה יש לי בעיקרון כמה שאלות ואני הייתי מעוניין לשמוע המלצות שלכם מה עדיף מה כדאי...

השיקולים שלי נובעים מבחינת איכות נוחות ומחיר...

כעיקרון העדפה למכוניות יפניות הונדה מאזדה טויוטה עכשיו במחיר שאני מחפש זה בעיקרון שנת 99 במיקרה הטוב 2000 ומכיוון שאני רוצה אוטו קצת יותר חדש שעבר כמה שפחות ידיים והיה פחות על הכביש עם קילומטרג' סביר ניתן לקחת בחשבון גם יונדאי מיצובישי וכדומה...

קיבלתי הצעה על מיצובישי קריזמה אייר שנת 2003 מליסינג 120 אלף קילומטר בערך והייתי רוצה לשמוע מה יש לכם להגיד על האוטו הזה מבחינת הנוחות מבחינת המחיר ביטוח צריכת דלק וגם מבחינת ההרכבה כי שמעתי שהמנוע שעומד אצלה זהה למנוע שעומד אצל לאנסר 96 ואפילו פחות טוב (מותאם לתקן של ארופה)

כעיקרון השיקולים שלי הם קילומטרג' מחיר ונוחות כשאני מדבר על מחיר צריך לקחת בחשבון את הביטוח היקר שיש למכוניות היפניות ואת צריכת הדלק של כל מכונית...

תודה מראש על העזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לכיוון אחר לדעתי. השוק מוצף בלאנטיסים עם קילומטרז' נמוך מאוד וידיים פרטיות, כל מה שצריך זה לחפש במקומות הנכונים.

כמו כן גם 626 תהווה קנייה מצויינת. במחיר כזה תוכל לקנות אחת משנת 00. רכב מאוד מפנק, מאוד אמין, ולא צורך הרבה יותר ממשפחתית 1.6 רגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

120000 זה כבר בתחום המסוכן של הגירים במיצובישי.

אני לא בטוח שבדגמים החדשים כמו זה שציינת הבעיה כבר לא קיימת.

בימינו כדאי דיזל גם למי שנוסע מעט. למה לא תחפש גם בכיוון הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההייתי ממליץ (מאד) על ניסאן אלמרה,אמינות אבסולוטית כמעט,בשנתונים הרלבנטיים גם מרווחת ונעימה מהמתחרות הישירות,תיבה אוטומטית מאריכת חיים,שרשרת טיימינג ללא טיפול ועלויות אחזקה וביטוח זולות יותר מהמתחרות ומדובר בתמורה מצויינת לכסף.

גילוי נאות,אימי עומדת למכור את האלמרה שלה לאחר שאחזור מחו"ל שבוע הבא אך לא בשל כך ניתנה ההמלצה,במשפחתנו 2 אלמרות,חבר טוב שלי הוא מנהל השירות אצל היבואן ולכן ההמלצות מבוססות ועל סמך ניסיון אישי.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף בחום לכל מה שנאמר על האלמרה.

מנסיון.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי נשמעו כאן כמה הצעות מאוד מעניינות... נתחיל מהמכוניות שפחות או יותר אינן מתאימות אז ככה...

הונדה ג'אז הוא אחד המכוניות היותר חזקות ואין על זה וויכוח על המחיר יש היא לא עומדת בסטנדרטים של ה60 אלף היא פשוט יקרה מידי תקנו אותי אם טעיתי...

לגביי מכוניות דיזל זאת לא אופציה כל כך רלוונטית כי הביטוח יקר והעלויות הסובבות את האוטו לא משתלמות מבחינת הנסיעה בו... הרכב הקודם עבר 44 אלף בחמש שנים...

לגביי מאזדות ניסאן וכדומה זה כבר יותר בתחום... כמובן שהונדות סובארו וטויוטה יתקבלו גם בברכה... אם למישהו יש עוד המלצות כולל מחירי בייניים... אשמח לראות את תגובתו...

תודה לכל מי שהגיב עד עכשיו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי מכוניות דיזל זאת לא אופציה כל כך רלוונטית כי הביטוח יקר והעלויות הסובבות את האוטו לא משתלמות מבחינת הנסיעה בו... הרכב הקודם עבר 44 אלף בחמש שנים...
המגמה היא לבטל את אגרת הדיזל ולהשוות את מחיר הדלק כך שמה שישאר זה 30% חיסכון בדלק וביצועים נחותים באקסטרים אך עדיפים משמעותית בשימוש יומיומי.

זו הסיבה שהאירופים קונים הרבה יותר מכוניות דיזל מבנזין.

לפעמים יש הבדל בעלויות ומרווחי טיפולים. צריך להשוות ספציפית לדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...