Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה תהיה העליה בהספק בהתקנת פילטר + אגזוז+ צ'יפ באסטרה GSI חדשה.

GTROI
שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חדש בפורום

יש לי שאלה בקשר לרכב

Astra GSI

האם צ'יפ, פילטר, ומערכת פליטה חדשה תתרום עלייה משמעותית בהספק ואם כן אז בכמה סוסים מדובר?

מדובר במודל 2004 ואני מודע לעניין האחריות ולחסרונות של שיפור לפני תקופת האחריות

בנוסף אשמח לקבל תשובה ספציפית ולא על דרכים נוספות לשיפור כי אין לדברים האלה סוף.

בתודה מראש,

רועי.

נ.ב

אני לא מצפה לקבל תשובה מדויקת אלא הערכה פחות או יותר כך שחלקכם מוזמנים לחסוך את התגובות הציניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון במע' פליטה?

אם תחליף את כל מע' הפליטה זה יתרום משמעותית להספק אבל אם אתה מתכוון רק לדוד האחורי אז חוץ מרעש זה לא יתן כלום.

הצ'יפ והפילטר יעלו משהו כמו 5 - 10 אחוז בהספק המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית טורח לבדוק לפני כן היית רואה שמדובר באוטו עם טורבו שמספק 147 כ"ס

רכב "יחסית" ספורטיבי וידני

אם אתה היית טורח לבדוק אתה היית רואה שמדובר ברכב ללא טורבו, אלא מנוע 2.2 עם 147 כ"ס (מנוע שנחשב דווקא מצוין)

וכן, הוא באמת "יחסית" ספורטיבי ולא יותר.

שמח שחסכתי את התגובה הצינית? :p

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני צודק מדובר הרכב ללא טורבו טעות שלי

תודה על התגובה הצינית אך באותה נשימה גם יכולת לענות על השאלה שלי

אני משער שגם אף אחד אחר לא ידע לתת מספרים אבל נחכה ונראה.

יש לי שאלה אחרת:

יש לך את הרכב?

אם כן וחשבת שיש לו טורבו - :shock:

אם לא, בהנחה וכוח חשוב לך תן לנו תקציב ונמליץ על משהו אחר. חדש, או משומש.

או שאתה חושב לקנות אחת משומשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, אני חושב שעצם העובדה שגילית שהאוטו שלך הוא בלי טורבו זה מספיק אינפורמציה ליום אחד.

תחזור מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא נתתי תגובה צינית, הייתי הרי יכול לרדת עליך הרבה יותר :p

:wink:

וברצינות (אל תעלב) - אי אפשר לדעת כמה בדיוק תהיה תוספת הכוח, אבל היא לא תהיה גדולה. רוצה רכב חזק יותר? קנה קליאו ספורט חדשה. אני חושב שהיא אפילו זולה יותר באופן משמעותי.

ושלומי - :lol::lol::lol:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית טורח לבדוק לפני כן היית רואה שמדובר באוטו עם טורבו שמספק 147 כ"ס

רכב "יחסית" ספורטיבי וידני

לגבי הטורבו אני לא מגיב.

לגבי הידני - יש גם GSI אוטומטית... אנחנו לא אמורים לנחש...

לגבי השיפורים : יהיה שיפור. אי אפשר לכמת את זה אלא רק בבדיקה על דיינו.

בהצלחה.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטורבו אני לא מגיב.

לגבי הידני - יש גם GSI אוטומטית... אנחנו לא אמורים לנחש...

אנחנו אמורים לנחש שזו אוטומטית , כי...לפי מיטב ידיעתי בשנת הדגם 2004 אופל מוכרת רק גרסה אוטומטית למנוע ה2.2.

http://www.netcar.co.il/guide.asp?rating=0&tg=0&price=0&manuf=2&group=3&B1=%E7%E9%F4%E5%F9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הנחתי שלרכב קוראים אסטרה GSI כי זו האסטרה הכי חזקה שיש בישראל למכירה... כנראה שטעיתי מדובר באסטרה קופה (אמרתי שאני כבר חדש בפורום?)

ב. יש לה טורבו, וזה מנוע 2000 סמ"ק

ג.http://buypower.vauxhall.co.uk/showroom/search/standardModel.jhtml?isMobility=null&model=Turbo&brand=Astra+Coup%E9&inSearch=null&vehicleType=Car&minPrice=19240.0&_DARGS=%2Fshowroom%2Fsearch%2FstandardMultiModelCar.jhtml&_DAV=Turbo

ד. לא, אני לא גר בארץ

ה. ניסיתי למצוא מידע מהאתר של UMI אז זה סיפק לי רק את העובדה של 147כ"ס ורק עתה שמתי לב שלא מדובר באוטו הדגם.

ו. גיא תודה רבה על ההצעתך הנדיבה למצוא לי רכב אחר אבל אני אוהב את הרכב ועדיין לא קניתי אותו.

תודה על התגובות הביקורתיות וחסרות התועלת !

נהנתי מכל רגע !

נ.ב

גיליתם עוד דרך להבריח אנשים שמעוניינים בידע שלכם ואין בכוונתם להסתלבט על חשבונכם אבל כנראה שאצל חלקכם (לא כולכם,ע"ע גיא) זו ברירת מחדל.

Sronis you have a lot to say so F*@# U

and have a nice day.

אהה כן ושלומי ...תחזור מחרתיים, לי הספיק אני בטוח לא אהיה פה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הנחתי שלרכב קוראים אסטרה GSI כי זו האסטרה הכי חזקה שיש בישראל למכירה... כנראה שטעיתי מדובר באסטרה קופה (אמרתי שאני כבר חדש בפורום?)

ב. יש לה טורבו, וזה מנוע 2000 סמ"ק

ג.http://buypower.vauxhall.co.uk/showroom/search/standardModel.jhtml?isMobility=null&model=Turbo&brand=Astra+Coup%E9&inSearch=null&vehicleType=Car&minPrice=19240.0&_DARGS=%2Fshowroom%2Fsearch%2FstandardMultiModelCar.jhtml&_DAV=Turbo

ד. לא, אני לא גר בארץ

ה. ניסיתי למצוא מידע מהאתר של UMI אז זה סיפק לי רק את העובדה של 147כ"ס ורק עתה שמתי לב שלא מדובר באוטו הדגם.

ו. גיא תודה רבה על ההצעתך הנדיבה למצוא לי רכב אחר אבל אני אוהב את הרכב ועדיין לא קניתי אותו.

תודה על התגובות הביקורתיות וחסרות התועלת !

נהנתי מכל רגע !

נ.ב

גיליתם עוד דרך להבריח אנשים שמעוניינים בידע שלכם ואין בכוונתם להסתלבט על חשבונכם אבל כנראה שאצל חלקכם (לא כולכם,ע"ע גיא) זו ברירת מחדל.

and have a nice day.

אהה כן ושלומי ...תחזור מחרתיים, לי הספיק אני בטוח לא אהיה פה !

אתה ליצן רציני .

אתה נכנס, נותן לנו שם ספציפי של דגם ונתונים שמאמתים את העובדה שזה הדגם(147 כ"ס), שואל אותנו לגבי אחריות (?) ושיפורים ומצפה שאנחנו ננחש שמדובר בדגם שמשווק בחו"ל .

אם בן אדם נכנס למקום חדש ומציג את עצמו בצורה מבדחת, שלא יתפלא שתוחקים עליו אחרי זה.

עוד משהו, איך אתה מצפה שנענה לך של שאלת אחריות ושיפורים בחו"ל ?

הרי יש בערך 2000 מקומות שאפשר להגדיר אותם כ"חו"ל" ולצעריינו הידע שלנו בכל מה שקשור באחריות (לא גלובאלית) מסתכם בביצה הקטנה שנקראת מדינת ישראל.

אז לך, תעשה חושבים, תחזור עם שאלות יותר רציניות כדי שנוכל להתייחס אליך יותר ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

and have a nice day.

אתה לא מתבייש הא?

אני כתבתי לך שתי הודעות. הראשונה הייתה אינפורמטיבית, השניה הייתה עם קריצה (שמת לב? אם לא, שים לב). כך שלא ממש ירדתי עליך בשום צורה, אפילו אם יכולתי.

בנוגע לשאר הדברים שכתבת - יופי שהנחת דברים (שלרכב קוראים GSI, שאנחנו יודעים שאתה לא גר בארץ למרות שלא אמרת את זה) אבל אתה צריך גם להגיד אותם כדי שנוכל לעזור!! לא שאנחנו כל כך רוצים לעזור אחרי הודעה כזאת... :twisted:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...