Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום מפגש מרכז צפון

mazda speed
שימו לב! השרשור הזה בן 6630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה ממש כיף אחלה של מפגש חיכיתי שעה ואף אחד לא הגיע באמת תודה רבה לכם מה קרה ראיתם קצת טיפות גשם אז לא יצאתם מהמיטה ומתחת לשמיכה , אם לא לנסוע לקיסריה אז לפחות להיפגש .

טוב לא נורא שטויות נלמד להבא .

לגביך אסף רציתי לבוא לקיסריה בכל מקרה אבל כבר היו לי חששות שגם אתה לא תהיה שם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל היה מפגש והגיעו אנשים, אומנם הנוכחות הייתה מצומצמת אבל היה טוב.

היה נחמד לשייך פרצופים לשמות, גריבר, תמיר.א וכל השאר.

מפגש הבא נקווה להרבה יותר נוכחות ויותר ציוד.

תמונות וסרטונים אני ייעלה בהמשך.

שימי.

מחפש מגבר 2 ערוצים, 100W ומעלה מבית איכותי בלבד.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מפגש מצומצם ביותר. וחבל אחרי כל הרעש של מפגש משותף, סקר על תאריכים, ועל האש.

למרות זאת היה לא רע.

מעכשיו מבחינתי רק ר"ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מגפש חביב , למרות שבאמת הנוכחות הייתה מצומצמת. טוב יום שיש הקרוב מפגש צפון , כולם מוזמנים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ממש כיף אחלה של מפגש חיכיתי שעה ואף אחד לא הגיע באמת תודה רבה לכם מה קרה ראיתם קצת טיפות גשם אז לא יצאתם מהמיטה ומתחת לשמיכה , אם לא לנסוע לקיסריה אז לפחות להיפגש .

טוב לא נורא שטויות נלמד להבא .

לגביך אסף רציתי לבוא לקיסריה בכל מקרה אבל כבר היו לי חששות שגם אתה לא תהיה שם .

דווקא רז היה גם הוא ב11:10 מאחורי האיצטדיון ההמתין 20 דקות והתקשר אליי ולא וויתר ונסע לבדו לחדרה אליי ומאצלי נסענו לקסריה אז להגיד שלא היה אף אחד זה הכללה..בכל זאת יש אנשים פה בפורום שמילה אצלם היא ברזל.

באמת זה פעם אחרונה לפעול למען מפגש משותף נוסף על כך מעכשיו מילים של משתמשים"אני בא אני ואני" ילקחו בעירבון מוגבל .חבל שלא הגעת!

בזמן האחרון חברי פורום הם לא רציניים

וזה חבל מאוד

זה גם כולל אותך כי לא זכור לי שהיום ראיתי אותך באיזור...

muse צודק חבל מאוד......
ואיפה אתה היית היום שאתה "מחזק" את דבריי קודמי?

קודם כל היה מפגש והגיעו אנשים, אומנם הנוכחות הייתה מצומצמת אבל היה טוב.

היה נחמד לשייך פרצופים לשמות, גריבר, תמיר.א וכל השאר.

מפגש הבא נקווה להרבה יותר נוכחות ויותר ציוד.

תמונות וסרטונים אני ייעלה בהמשך.

שימי.

שימעון אני שמח שאתה באת ולא אכזבת את מה שראית היום אל תקבל מזה ראות ומבט כתמונה על מפגשי המרכז העמוסים שלנו,היום לצערי קיבלת דוגמא גרועה למפגש צולע ,אנשים קטנים בעלי צל גדול .שוב בדר"כ המפגשים שלנו שונים בפאזה שלמה מהיום.

היה מפגש מצומצם ביותר. וחבל אחרי כל הרעש של מפגש משותף, סקר על תאריכים, ועל האש.

למרות זאת היה לא רע.

מעכשיו מבחינתי רק ר"ג.

אותך פגשנו על הדרך כשנסעת אחרי ואחרי רז היה נעים להכיר אותך ובהחלט ניתראה במפגשי מרכז הבאים בר"ג.

היה מגפש חביב , למרות שבאמת הנוכחות הייתה מצומצמת. טוב יום שיש הקרוב מפגש צפון , כולם מוזמנים !
היה גם אותך נעים להכיר תיקח לתשומת ליבך את העיצות הקטנות שהבאתי לך היום לתחרות הקרובה.

לסיכום המפגש היום למרות הכל היה מפגש היינו כ7-8 רכבים והאווירה הייתה ביתית וגם לזה יש פאן חיובי .

לעתיד: מפגשים משותפים לא יהיו טוב לנו במרכז עם החברה שלנו[למרות שהיום כל החברה מהצפון שבאו דווקא עשו רושם חיובי ואני אשמח לראות אותם אצלינו במפגשי מרכז].

אגב כל מי שצילם אצלי סירטונים מתבקש לשלוח לי ICQ בה"פ אני צריך את הסירטונים,תודה מראש.

שבת שלום לכולם.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סאבים יש אצל תמיר באוטו.

אחד מקדימה (לא זוכר את שמו מצטער) התחיל להשתעל.

אחלה מסאג'.

היה נחמד, אני הייתי בגדר של צופה.

[size=3][color=navy][b][i]אתה לא קוסם ואין לך שפן בכובע.[/i][/b][/color][/size] [size=3]אסף.[/size]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה גם אותך נעים להכיר תיקח לתשומת ליבך את העיצות הקטנות שהבאתי לך היום לתחרות הקרובה.

האמת שכבר אמרתי לדני שאני קופץ אליו בתחילת השבוע ונטפל בעיניינים האלו.

תודה אסף , ניתראה בתחרות (בתור מתחרים אני מקווה..:-) ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה נחמד מאוד, ולא היו ביקורות שליליות לגבי הפייל אחרי שאנשים שמעו אותם.

אחר כך עשינו אני וחבר טיול בחוף עם הרכב שלי... הורדנו אוייר. וירדנו לשטח היה מצחיק !.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו אני חייב לציין שהסאבים האלה מטורפים ! לא יאומן ממש , איזה עבודה עשית תמיר חבל"ז !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מין מפגש זה כשקובעים להיות ב 11 בבוקר ובן אדם שכן מגיע נותנים לו לחכות שעה וחצי ואף אחד לא בא ועוד לחשוב שהיינו צריכים לנסוע לקיסריה , זה באמת אחלה מפגש .

ומי זה רז שחיכה שם ב 11:10 כי אני הייתי שם ב 11:00 בדיוק ולא היה איתי אף אחד , איזו מכונית יש לו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הגעתי כי לא הצלחתי להתניע את הרכב שלי בגלל שיש לי בעיה במשאבת דלק

ותאמין לי אני מאד רציתי להגיע . אני כבר קניתי בשר , שתיה,גיחלים וכו'

ושתידע אני תמיד באה למפגש

ואני בטוח האחרים שלא הגיעו זה לא בגלל שנתקע להם אותו אלה בגלל מזג האויר

בטח חשבו שיהיה גשם

ולי אישית זה לא מפריע (הגשם)

ואני גם מבואס חבל על הזמן שלא הצלחתי להגיע:mm_shocke

לא בוכים על חלב שנשפך :fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד נהניתי , חבל שלא הגיעו כולם או אפילו רוב המבטיחים, באמת חבל,

הסאבים של הפייל, אחלה, לא צריך לפעמים לפסול מוקדם מידי, באמת מעניין איך יעבדו עם מגבר חזק יותר, אני מאמין שיותר טוב (לא שחסר) ובהרבה.

אורן לא חסך בהשקעה במערכת שלו , מותגים כמו שצריך, כאלה שהם גם טובים (סדרת המוצר)מעבר לשם שלהם.

גם הפורד קונקט, (ששמעתי רק מבחוץ) נשמעה כמושקעת.

אמיר.... ייאלה.. צריך סאב!

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...