Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאית רכב אספנות? או מנפלאות משרד הרישוי

קקטוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור שהיה כך היה, חבר הולך לקנות דודג' די 300 אשר משקלה הכולל הוא מעל 4 טון ולכן על פי חוק האספנות הישן לא היה ניתן להפכה לרכב אספנות. אבל התיקון בחוק מאפשר זאת מכיוון שהחוקהוא עד הוא עד 12 טון.

את הרכב אני מכיר שנים רבות והייתי כבר זמן רב במשא ומתן עם בעלים לגביו (די 300 שנת 62 שנראה מעולה אני זוכר אותו עוד נוסע עד אמצע שנות התשעים ופשוט יום אחד כיבו אותו ומאז לא הניעו) את המחיר לרכב סגרתי כבר ממזמן, ואמרתי לבעליו ברגע שמשתנה חוק האספנות אני קונה אותו.

הנסיבות השתנו מאז ולי לא מתאים, אבל חבר טוב רוצה את האוטו ולכן העסקה יצאה לדרך.

אבל צריך להמיר קודם את הרישום לרכב אספנות על מנת שנוכל לעשות העברת בעלות .

אמרתי לבעלים גש למשרד הרישוי ופשוט תבקש לשנות לרכב אספנות.

למרות זאת צפיתי את הבעיה מראש ותדרכתי אותו שבמידה ויגידו לו שם שלא ניתן כי הרכב מעל 4 טון, יסביר להם כי החוק שונה ושיבררו.

הלך הבחור למשרד הרישוי וכצפוי נאמר לו אי אפשר וכמובן גם לא הסכימו לברר וכן לדבר איתי בטלפון. אמרתי לו עזוב את המקום אני מטפל בנושא.

צילצלתי לרישוי פון ובררתי נאמר לי שאכן אין בעיה וניתן רק שהם חברה חיצונית ואין להם שום יכולת לשוחח עם משרד הרישוי הספציפי וכי הם לא יכולים לעזור לי.

עשיתי רגע חושבין ונזכרתי שאת הגברת בלהה טל במשרד התחבורה אני מכיר והרי היא אחראית על הרישום במשרד התחבורה. טלפון קצר עליה מסביר לה את הבעיה נותן לה את מספר הרכב ומקבל את התשובה הידועה, שספציפית אין בעיה לעשות את הפעולה ושמחר נחזור למשרד הרישוי והיא דואגת אישית לכך שידעו שם.

ואכן למחרת הגיע בעל הרכב ולא היה צריך להגיד מילה ומיד קיבל את הרישיון המיוחל עם סטאטוס רכב אספנות.

אז מה הלקח הנלמד: (יש שניים)

1. כשיש קשרים לא צריך פרוטקציה.

2. בפעם הבאה פשוט להדפיס את תמצית התקנה מאתר משרד התחבורה . ואז לפחות יותר

קל להוכיח לפקידה שאתה צודק.

עכשיו נשאר רק להעביר בעלות ולהתחיל בשיפוץ.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לצביקה מזל טוב! :-) אני רוצה סיבוב - אחרי הכל, אני "הדלקתי" אותו בנושא המשאיות!:wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שנותר הוא להוריד את המיסוי הדרקוני על ריכבי אספנות... לא לגמרי, אני אסתפק ב 40% מס...

וכמו שאומרים, במהרה בימינו, אינשאללה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...