Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם המחוג מהירות לא עולה מקולקל כמה עולה לתקן?

smallars
שימו לב! השרשור הזה בן 6608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פייט פונטו והמחוג מהירות לא מגיב נשאר על אפס כל הזמן יאנטו לא עובד ואני נוסע ומחליף הילוכים לפי הסלד כמה יעלה לי לתקן את המד מהירות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה הרכב?

הקילומטרז ממשיך לעלות?

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה אותו דבר בפיג'ו 206, המהירות הפסיקה, הטורים והכל תקין. הם רוצים שם 800 שקל לתיקון !!! צריך לפרק תלוח *** תלוח = את הלוח *** מכוונים ולשלוח אותו למעבדה, אם למישהו יש מקום טוב יותר אני אשמח לשמוע פרטים

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

250 ש"ח באזור התעשייה סגולה בפתח תקוה.

על סמך מה אתה קובע את זה? ואם צריך להחליף ספידומטר? אם צריך להחליף חיישן מהירות? אולי כבל? אי אפשר לדעת שום דבר לפני שפותחים ורואים.

תן לבחור לכתוב איזה שנה הרכב ונוכל לעזור לו יותר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה פונטו דור ראשון

אז אין חיישן אלקטרוני

ולרוב זה רק כבל ספידומטר

לעיתים רחוקות יותר זהו ה"חלזון"

סובארו XV 2016 - כוכבים בעניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיאט פונטו דור ראשון בדגמי 75HSD אין כבל מכני למד המהירות אלא חיישן מהירות בתיבת ההילוכים

משגר אותות אל לוח השעונים.

בכל דגמי פונטו "ספייס" יש רק חיישן מהירות ואותות המהירות שלו מנוצלים גם לצרכי נהול מנוע והילוכים אוטומטיים.

אם פותח השרשור יכתוב איזה דגם פונטו ושנת ייצור ומהיכן הוא בארץ, אז אולי התשובות תהיינה מדויקות יותר.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הקבל של הספידומטר\קילומטרג' התנתק או משהו תבדוק אם הקלומטרג' שלך עולה בזמן נסיעה...

© =============== > HU © Pionner DEH-5750MP

© === > Amp © Platinum V12 + Blaupunkt Bsx240

© =============== > Sub © Lanzar MAX-12Dual

© ========== > Componet Rear © Lanzar 6.5" VX6C

© ======= > Componet Front © Magnat 5.25" Bp-2130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת 96 והיקלומטראז לא עולה אתם רצינים זה בעיה רצינית לי אמרו שעולה 100 שקל משהו כזה לתקן את המחוג של המהירות מה יו מישהו כאן אמר 800 שקל פאק אתם לא רצינים?

*** עריכה - אם עוד לא הבנת זה לא צ'אט פרטי. קרא בבקשה את כללי הפורום, ואם קשה לך לא לכתוב בסגנון צ'אט פרטי, התייעץ בפורום אחר ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימפטום : ספידומטר לא עובד

הבעיות האפשריות:

כבל קרוע (אם מכני)

חיישן דפוק (אם אלקטרוני )

גלגלי שיניים שחוקים (מכני )

הציקון יהיה לא זול זה בטוח, לדעתי מינימום 250 ש"ח, נקסימום יכול גם להגיע ל-500 ש"ח אבל לא הרבה מעבר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הספידומטר מכאני, וצריך רק להחליף את הכבל, אז כבל חדש זה משהו כמו 100 ש"ח באמת, ועוד עבודה.

אם זה משהו מורכב יותר, זה יעלה יותר.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...