Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאיה ספורטאג' או ראב 4

sl
שימו לב! השרשור הזה בן 6018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני הולך לקנות גיפון ועוד לא החלטתי מה לקנות ראב 4 או ספורטאג'.החישוב שלי הוא כלכלי אני יודע שקאיה שותה 1/7 לעומת ראב 4 שהוא שותה 1/11.מה הייתם קונים?כמובן 5 דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים שרשמת הם תיאורטיים בלבד!!

בכל אופן ה RAV 4 ברמה הרבה יותר גבוהה מהקאיה.

בדיוק כמו שבפרטיות ההעדפה הינה ליפניות כך גם בג"יפונים.

אין מה להשוות בין איכות של יפני מול קוריאני .

הקאיה פונה יותר למשפחות כאשר הטויוטות רובן 2 דלתות המיועד יותר לחובבי נהיגה משולבת.

תן בנוסף למקצוענים יותר לענות.

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדיבור עם כמה בעלי טויוטה ראב 4, הראב 4 נחטף באותו יום של פרסום המודעה ולרוב נמכר מעל המחירון. לגבי האמינות - לא נראה לי שצריך להכביר במילים.

אם אתה בראש "כלכלי" אז הבנת לאן אני חותר.

אגב, הראב 4 החדש (דגם חדש לחלוטין) יגיע לארץ במאי ורק בגרסה הארוכה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדיבור עם כמה בעלי טויוטה ראב 4, הראב 4 נחטף באותו יום של פרסום המודעה ולרוב נמכר מעל המחירון.

איתמר.

גם הספורטז' משנתונים 00 ומעלה...... אם מדובר באקזמפלר שמור

צריכת הדלק זוועתית כמו כן פנים הרכב

בשטח הקאיה טובה יותר

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאיה ספורטאג' הוא רכב שטח. סרן אחורי חי שאפשר לנעול בכמה אלפי שקלים, ותיבת העברה עם הילוך כוח. הוא אפילו רכב שטח ששורד את השנים לא רע בכלל ומחזיק שוק חזק.

לטויוטה יש יופי של רכבי שטח - ראב-4 הוא לא אחד מהם. אם אתה מחפש פריבט - לך על הראב, אם אתה מחפש רכב שטח - הספורטאג'.

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אם אינני טועה המנוע 2 ליטר וגם הגיר האוטומטי של ספורטאז' הם של מאזדה 626

היה לנו בחברה ספורטאז' 1998 שעשת 220.000 ק''מ בכיף. הרכב מצוין.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם פורסטר לא בחירה מאוזנת יותר?

קצת פחות שטח מהקאיה אבל יותר מהטויוטה (תקנו אותי אם אני טועה)

מרווחת יותר

אמינה יותר

למיטב הבנתי "כבוד הרב" (rav) ממש גרוע בשטח.

לפורסטר ידנית יש גם הילוך כוח.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם סולל דרך לגמרי.

אם ההתלבטות היא ראב מול ספורטאז', הייתי בוחר בספורטאז' משום שהוא עדיף מכל בחינה, למעט נוחות נסיעה. אך ממילא בשטח קופצים ובכביש עומדים בפקקים. וגם כך ההבדל בין השניים קיים אך אינו תהומי.

הייתי בוחר בפורסטר, שטוב משניהם מכל בחינה: הוא בטוח יותר הן פאסיבית והן אקטיבית, עדיף בשטח מהראב ועם הגבהה ומיגון יספק כל צורך אפשרי. האמת שגם בלעדיהם.

הוא נוח משניהם, מהנה משניהם בכביש ופער היכר, ובקיצור מספק רכב הרבה יותר שפוי לחיות איתו.

הבעיה היא למצוא אחד כזה, כי המעט שמוצעים למכירה (ולא עוברים בתוך המשפחה) נמכרים מעל המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז' הוא רכב שטח, כי יש לו הילוך כוח, וכושר העבירות שלו בהתאם.

הראב 4, כמו הפורסטר, הוא רכב פנאי, וככזה אין לו הילוך כוח, כך שכושר העבירות שלו מוגבל.

יש לי פורסטר ידני, ונכון שיש לו "הילוך כוח", אבל בניגוד לרוב רכבי השטח האמיתיים שהילוך הכוח מוריד את המהירות לחצי עד שליש, בפורסטר המהירות יורדת ל-69%. זה נחמד ועוזר משהו, אבל בשטח טכני יש לפורסטר בעיה.

כך שאם אתה מתעתד לנסוע בשטח טכני, קנה רכב שטח אמיתי, עם הילוך כוח אמיתי.

אם אתה רוצה רכב שבילים טוב, גם הפורסטר וגם הראב 4 יענו על צרכיך. רק דע שבכל שביל עלול להסתתר מעבר לא קל שלא תוכנן להיות שם.

פיני

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אז איך משפרים כוח מנוע משמעותית בספורטאג'?

ליאור

ליאור- פתח שרשור משלך, החב'רה פה מתלבטים בין ספורטאז' לראב 4 ולא באיך משפרים ספורטאז'.

לאחר בידקה קצרה גילית כי המחירונים של הקיה הפורסטר והטויוטה קרובים למדי. בשל העובדה כי שלושתם אינם נפוצים מדי בלוחות המכירה הייתי ממליץ לפותח השרשור לחפש את שלושתם ולהתלבט בין הצעות ספציפיות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...