Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם אומרים על המערכת החדשה שלי ???

גיא מ
שימו לב! השרשור הזה בן 6638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

CDX7710X-HU

קומפוננט - Phoenix Gold שיגיעו עוד שבועיים מחול

http://www.infinitecaraudio.com/cgi-bin/icastore.cgi?user_action=detail&catalogno=X50

אחוריים - פיוניר טיטנים 300 75 RMS

סאב - P1 X 2

מגבר - crunch P5520

כל הRCA של SOUND QUEST

אני עדיין בהתלבטות אם לקנות את הפיניקס גולד או את הדוקט

מה אתם אומרים ??????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח את הדוטק ,מנסיון עם 2 הסטים, אך זה לטעמי בלבד, יכול להיות שאחרים יחשבו אחרת.

וגם הייתי שוקל להחליף את המגבר.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - דוטק

אחר כך לגבי הסאבים אם P1 זה השחורים - לא אוהב אותם בכלל, לא מדוייקים וממש מעוותים

במחיר שלהם אתה יכול להביא קיקרים עד כמה שידוע לי. הכסופים של רוקפורד זה כבר סיפור אחר לגמרי אבל הם עולים הרבה יותר - אולי תלך על אחד כסוף שזה P2, נכון? במקום שני השחורים.

לגבי ה"אחוריים" - לא יכולת להגדיר מילה יותר יפה לרמקולים של פיוניר... מיותר לדעתי, אבל זאת רק דעתי - אם העוצמה חשובה לך מאוד לפחות תלך על מוראל או סאונד סטרים שהם לא בהרבה יותר יקרים מהפיוניר.

המגבר - לא יודע לא מכיר... ולגבי החיווט ממש חסר חשיבות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המגבר של קראנץ' , אומנם לא מה שניקרה "זבל סיני" , אבל עזרתי לחבר שלי להרכיב מערכת שכוללת אותו , סט

קומפוננט של קיקר וסאב פיוניר - והאמת שהתוצאה לא הייתה משהו , מקווה שאצלך יהיה יותר מוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עפ"י מה שאני יודע , האלמנטים של Phoenix Gold מיוצרים ע"י מורל .

אז אם כבר , תקח את המקור , דוטק !

תיקון קל.

מורל ייצרו לפיניקס גולד את הסדרת "טיטאניום אלייט", בלבד.

וזה מקביל להייבריד.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקראנץ' - יכול להיות שהבעיה נובעת מזה שהסט קומפוננט של קיקר הוא לא משהו? וסאב של פיוניר בדרך כלל לא נוטה להיות יצור מדוייק במיוחד.

אני שואל את זה כי שקלתי לרכוש את הסט קומפוננט k2 של קיקר אבל לא היה לי איפה לשמוע אותו אז זנחתי את הרעיון - איך הוא?

או שהתכוונת לזה שהמגבר פשוט לא הצליח להרים אותם?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון , אבל אז חיברנו מגבר שהיה לי (אודיופייפ , אומנם שוב לא זבל סיני , אבל לא מהטופ בטוח...) ופתאום מי היה מאמין

הסאב מפציץ (אומנם בסאונד הרגיל והלא נעים שלו ) נ"ל לגבי הסט של קיקר (שדווקא נישמע לו רע - יחסית למחיר שלו ..)

ולכן הסקתי שהבעיה הייתה בקראנץ' .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...