Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת שטיפה והנזק...דחוף..

Jeka
שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , היום נסעתי לשתוף תרכב בשטיפה.סגרתי מראות ואנטנה......

בקיצור מה שקרה זה שהמכונה שברה לי מראת צד מהצד של הנהג...דיברתי אם המנהל אמר שלא יכול לעשות כלום וכו...נסעתי לסוכנות סוזוקי שאלתי מחירים 720 ש"ח לחדש !!!!!!! כמעט השתגעתי!! ואמר שואולי יש לו יד שניה,מרכב שהושבת וכ"ו ב 300-350 ש"ח....נסעתי שוב לאותה תחנת דלק שיש בה את המכונה ודיברתי יותר בגסות אם המנהל,הוא התחיל להגיד לי שאחד העובדים שעובד במכונה אמר לי שאין אחריות על כל דבר שהוא לא בה מקורי מהיצרן ועל כל דבר שהחלק הלא המקורי יגרום נזק,אז אמרתי לו שהוא לא אמר לי...אחרי ברור עם העובד הוא אמר שבאמת לא אמר לי..אז הוא אמר שהעובד ישלם, אמרתי שלא אכפת לי מי משלם!! (למרות שחבל על העובד התמים).אחרי שיחה ממושכת איתו הוא אמר לי עד 400 ש"ח תביא קבלה אני מחזיר...(אז חשבתי שהוא ישלם ולא העובד כי אז הוא לא היה אומר עד כמה,אבל זה לא ממש משנה)....אמרתי לו תרשום לי שאתה מחזיר לי את הסכום .. כדי שמחר אני בה אליך אתה תגיד לי מי אתה בכלל..הוא לא רשם אבל אמר שישלם....אני מאמין שכן כי יותר מאוחר קפצתי אם מישהו "קטן" שיעמוד "ליופי" ואני כאילו באתי לבקש שירשום בכל זאת, והוא עשה טלפונים כדי להשיג מראה בזול..(מה שגם שנסעתי הביתה והיתי מודאג שכמעט לא עשיתי תאונה שהיתה יכולה לעלות לי בחיים..)אז תעזרו לי בבקשה מה לעשות?

לדרוש ממנו סכום מראה חדשה או מה?? ומה לעשות אם מחר לא ישלם?

תודה על תשומת הלב..

דואג ועצבני

JEKA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה לא שוטף את הרכב שלך בעצמך?!?!?

ככה לא יהייה לך טענות לגבי הצבע... לגבי הפח... ולגבי עוד כל מיני שטויות!!!

אני לא סומך על אף אחד בקטע הזה :twisted: !!!

אלעד ה1 :screwy:

נינג'ה לבנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת היתה הפעם הראשונה והאחרונה ששתפתי במכונה...גם אני לא אוהב תמכונות,פשוט קיבלתי שטיפה חינם חשבתי נשתוף לא יקרה כלום..חוץ מיזה ביקשתי עזרה ספיציפית לגבי המיקרה ולא שלא מומלץ לשתוף במכונות..אם אפשר תעזרו...

:?:shock::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת היתה הפעם הראשונה והאחרונה ששתפתי במכונה...גם אני לא אוהב תמכונות,פשוט קיבלתי שטיפה חינם חשבתי נשתוף לא יקרה כלום..חוץ מיזה ביקשתי עזרה ספיציפית לגבי המיקרה ולא שלא מומלץ לשתוף במכונות..אם אפשר תעזרו...

:?:shock::oops:

באיזו מכונת שטיפה זה קרה?

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני לא עורך דין ואין לי השכלה משפטית ולכן אל תיקח את המידע הזה כמוסמך יותר מכל דבר אחר שאתה קורא באינטרנט. בכל זאת יש לי קצת נסיון ביישוב סכסוכים עסקיים אז הנה:

אם הוא הודה בפניך בנוכחות עוד אנשים (למשל העובד שלו וה-"קטן" שלך (אין רמיזה :wink: ) ) שאכן המראה נשברה תוך כדי שטיפה במכונה שלו, כעיקרון יש לך עילה לתבוע. ואגב, לא משנה כמה פעמים הוא כתב על המכונה ש-"אין אחריות לפלסטיקים" - כל בימ"ש סביר יפסוק לטובתך כל עוד תוכיח שהמראה נשברה תוך כדי שטיפה במכונה.

אני במקומך הייתי מצלם מייד את האוטו עם המראה השבורה ליד המכונה שלו, ודואג לאיזושהי הוכחת תאריך ומקום (למשל חשבונית מהשטיפה, או במקרה הגרוע לשים עותק של התמונה במעטפה חתומה ולשלוח לעצמך בדואר רשום כך שתהיה לך חותמת תאריך). אבל זה כנראה טוב רק לפעם הבאה :cry:

ברגע שיש לך יכולת להוכיח (למשל העדים) ולאיים עליו בתביעת נזיקין, הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה להגיע איתו להסכם שיתקן לך את המראה בלי לתבוע באמת, כי לתבוע זה סיפור ארוך ומסובך לשניכם. מכיוון שגם הוא בטח לא רוצה את הסרט הזה, גם לו יש אינטרס לשלם משהו ולגמור, כמו שכבר ראית בעצמך.

תוצאה סבירה תהיה שהמוסכניק שלך או שלו ימצא מראה יד שניה וירכיב לך, ושבעל השטיפה יסתדר איתו איך שהוא רוצה על תשלום (מצידך, שישלם לו בשחור או שישטוף לו את האוטו כל יום שישי למשך שנה...). שים לב שברגע שיצאת מהמוסך עם המראה, מיד נהיה לך פי 10 יותר קשה לאיים / להוכיח ולכן תבדוק טוב שבאמת העניין סגור.

תנסה בכל זאת לזכור שהוא מפסיד פה בערך חצי יום של שטיפות רכבים (אם הוא מרוויח בערך 15 שקל לשטיפה, הוא צריך לשטוף איזה 20-30 מכוניות כדי לשלם לך מראה ...) אז תלך גם אתה לקראתו וככה תסגרו את זה מהר.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JEKA, איך זה שאני לא יודע על זה? זה בטח מכונת ג'ילדות, נכון? אם הית שואל אותי לפני, הייתי אומר לך שבשימשונים זה קורה כול יום לכמה מכוניות. לאומת זאת, מכונה רגילה זה נילונים, ואם הניילון נתפס באוטו, הוא נתלש מהמברשת של המכונה.

ויש להם אזהרות רשומות!!! שהם לא אחראים על שום נזק!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצלם לא יכולתי אין מצלמה...נראה מה יהיה מחר אני נוסע למוסך מחליף מראה(מקווה שיש להם לא חדשה).ומביא לו קבלה...הוא אמר שיחזיר כסף..VOVA כן זאת מכונת ג"לדות..וכן היה כתוב שם שהם לא אחראים על נזק שיגרם,אבל דיברתי ודרשתי..נקווה שיהיה בסדר...מחר עידכונים...נקווה רק טובים,או תשמעו בחדשות פיצוץ בתחנת דלק. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן אם תראה בשלטים ליד המכונה יש אזהרה שהם לא אחריים וכו' וכו'.. בכל אופן אני לא אוהב את מכונות שהטיפה בעצמי למרות שלא היה לי איי פעם נזק איתם.. אבל בנוסף הבעל הבית של התחנה ליד METT ME הוא חרייאת ויצא לי להתווכח איתו על איזה משהו אחר שנעשה לרכבש לי בשל לא השטיפה אלה אחד העובדים שלו.. בכל אופן הוא שילם לי את ה 200 ש"ח על גופיות חדשות. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתכם, בכפר סבא ברחוב תע"ש יש מכונות רחיצה עצמית ע"י מטבעות כמו באירופה.

אין סריטות ואין את מי לתבוע, רק הנאה צרופה שמחזירה אותי לימים העליזים בגולה...

נ.ב. יש שם גם שואבי אבק.

D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

jeka, אני עובד כרגע בשטיפת מכוניות בתחנת דלק (עבודה מועדפת, מה לעשות...)

נכון, תמיד רשום שאין אחריות, בלה, בלה, בלה.

וזה מה שתמיד אומרים למי שנשבר לו משהו.

אבל אם הוא לא מוותר, והוא יודע לצעוק, ממלאים לו דו"ח נזק בתחנה,

ובמקרה זה הוא יקבל את האנטנה, מראה, או כל דבר אחר שנשבר לו.

בקיצור, עמוד על שלך, אל תוותר, ותקבל פיצוי.

בהצלחה, יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל זה מה שעשיתי בהתחלה כאילו עזבתי בשקט וידעתי שאני עוד חוזר...נסעתי למוסך ביררתי מחיר וחזרתי אליו אם פרטים ויותר גסות...הבעיה שהוא לא רוצה לשלם לי על מראה חדשה...אלא אומר לשיג מפירוקיה או יד שניה..במחיר של 300-400 ש"ח...

joker2k תגיד איך הוא שילם לך ?

במקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JEKA, איך זה שאני לא יודע על זה? זה בטח מכונת ג'ילדות, נכון? אם הית שואל אותי לפני, הייתי אומר לך שבשימשונים זה קורה כול יום לכמה מכוניות. לאומת זאת, מכונה רגילה זה נילונים, ואם הניילון נתפס באוטו, הוא נתלש מהמברשת של המכונה.

ויש להם אזהרות רשומות!!! שהם לא אחראים על שום נזק!!!

חשוב להבין שזה שהם כותבים שהם לא אחראים לא אומר שהם לא אחראים מבחינה חוקית.

מלבד זאת, אמירה בע"פ איננה קבילה חוקית. הם חייבים לשים שלט מאיר עיניים וברור שמצהיר על גבולות האחריות שלהם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...