Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבת 06:20 בבוקר - קליאו ספורט על המעקה. . .

silver-mr2
שימו לב! השרשור הזה בן 6640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חוזר מבילוי בשעות הבוקר המוקדמות. השקיעה מבליחה מכיוון מזרח, נוסע על איילון דרום, 120 קמ"ש.

30 מ' לפניי בנתיב הימיני נוסעת קליאו ספורט כסופה, דור ראשון. מהירות זהה.

אני נוסע אחריה ומתחיל להרהר (אחרי בילוי שכזה נותר רק להרהר . . .:-D אבל זה לת'רד אחר) האם היא באמת נושכת כמו שאומרים, האם היא יפה מאחור כמו מהצד, האם היא נותנת תמורה טובה לכסף וכו' וכו' וכו' . . . בעודי מהרהר אני קולט שהקליאו שובר שמאלה לנתיב שלי בפתאומיות, ממשיך לנתיב השמאלי הקיצוני, נתקע במעקה של הכביש וממשיך בנסיעה בעוד חלקו השמאלי של הרכב משתשפף על המעקה ומוציא ניצוצות. כל זה במרחק מטרים ספורים ממני . . . .

אחרי 3-4 שניות הנהג התעשת על עצמו, התרחק מהמעקה ונעצר בצד. האטתי והבחנתי ב- 4 בחורים חביבים מבוהלים עד שד עצמותיהם. הם ראו את המוות מול העיניים ויצאו מזה בשלום. להזכירך - כל זה במהירות של 120 קמ"ש. ככל הנראה הנהג נרדם על ההגה ובתוך שניות היה יכול להביא למותם של ארבעה בדמי ימיהם.

שניות אחר כך ההרהורים המשיכו - מה היה קורה לו נסעתי במקביל אליו, האם ההתנגשות בינינו הייתה מסתיימת באופן דומה ? האם יש גורל ?

מוסר השכל - די ברור, לא ?

היזהרו !

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שלפחות הוא יצא מיזה כי אחרת הוא ושלושת חבריו היו מתים.

אני שאני עייף משתדל לא לנהוג כי זה לא הדבר הכי חכם בעולם..

אפילו פעם אחת שחזרתי עם האוטו ממסיבה ב6 בבוקר והייתי ממש עייף אז עצרתי במקום מותר ,עצמתי את העניים , וקמתי ב10 בבוקר :shock: .

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, מי הגאון שנהג כשהוא מת מעייפות אחרי בילוי? מי יודע, אולי הוא גולש בפורום זה... אני מקווה שזה לא מישהו שאנחנו מכירים.

לשמחתי (?) הבילוי היחידי שאני עושה בשבועות האחרונים עד השעות הקטנות של הלילה זה לימודים למבחנים, כך שגם אם אני נרדם הנזק היחידי הוא שלולית של ריר על המחברת בפיזיקה :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר מבילוי בשעות הבוקר המוקדמות. השקיעה מבליחה מכיוון מזרח ...

עוד מישהו היה קצת עייף אחרי הבילוי? :wink:

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל באמ תשהוא יצא מזה בחיים...

הוא יכל לגרום להרבה צער ל-4 משפחות...

(ודרך אגב ככה הקליאו דור ראשון נעלמות לאט לאט בגלל אנשים כאלו)

נקווה שלא עלינו

GUNS DONT KILL PEOPLE

PEOPLE KILL PEOPLE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6:20 בבוקר שבת זו שעה לא הכי מומלצת ל- 172 :hihi:
מי בינינו יודעים שזאת השעה הכי טובה לקליאו בימי שבת.

אפשר להפוך את התר'ד לשרשור של זה לא אני הייתי.

אני יתחיל:

שלי בכלל שחורה.:-)

מאור

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינתי, גם אני הייתי אחרי בילוי די סוער . . .

אז רק למען הזהירות - הייתה זו הזריחה שהבליחה ולא השקיעה. . . .האמת - אותו דבר רק בצד השני . .

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולה שיפשוף צד... מה כבר הורדתם את הרכב מהכביש??!!!

"הקליאו עוקצת..." מי אמר??? הכל שטויות.

הרביעיה בטח הריצו קטעים על "וואחד חומוס מחלוטה..." :lol:

דודו

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...