Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה בכביש בלי הנספח

djor
שימו לב! השרשור הזה בן 7596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בעוד כחצי שנה אני מתכוון להוציא רשיון טרקטור בישביל שאני יוכל סוף סוף לנהוג על הטרטקטורון שלנו bombadier ds650

אז ככה ברשיון לכלי הזה רשום שזה רשיון טרקטור שזה אומר בגיל 16 אפשר להתחיל לנהוג על הכלי! אבל יש נספח מצורף לרשיון שרשום שמותר לנהוג על הכלי מגיל 17 וחצי כאילו טרקטוריסט מתקדם.

השאלה שלי היא עם אני יכול לנהוג בגיל 16 עם רשיון לטרקטור על הטרקטורון הזה בלי הנספח ועם יעצור אותי שוטר לשחק אותה ראש קטן כאילו להגיד לו שאני לא יודע על הנספח הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בעוד כחצי שנה אני מתכוון להוציא רשיון טרקטור בישביל שאני יוכל סוף סוף לנהוג על הטרטקטורון שלנו bombadier ds650

אז ככה ברשיון לכלי הזה רשום שזה רשיון טרקטור שזה אומר בגיל 16 אפשר להתחיל לנהוג על הכלי! אבל יש נספח מצורף לרשיון שרשום שמותר לנהוג על הכלי מגיל 17 וחצי כאילו טרקטוריסט מתקדם.

השאלה שלי היא עם אני יכול לנהוג בגיל 16 עם רשיון לטרקטור על הטרקטורון הזה בלי הנספח ועם יעצור אותי שוטר לשחק אותה ראש קטן כאילו להגיד לו שאני לא יודע על הנספח הזה.

השאלה היא לא אם אתה יכול לשחק אותה "ראש קטן" (כי אתה לא, לא יוותרו לך על זה בשביל העיניים היפות שלך), אלא השאלה אם תחייה מספיק זמן בשביל ששוטר יספיק לתת לך דו"ח.

אין כל הבדל בין זה לבין שתנהג על האוטו של ההורים שלך בלי רשיון - והשני עדיף ובטוח משמעותית. הכל יחסי, כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אבל לא הבנתי את התשובה שלך.

אני יוציא רשיון מסודר ויסע עם רשיון אבל הנספח מפריע לי

אני אסביר את דברי רועי:

תוציא רשיון מסודר ולך לנהוג על כלי שהרישיון הזה לא תקף לגביו. מה שאומר

שמבחינת החוק - אין לך רישיון. כמו שאם אני ינהג על רכב שמשקלו הכולל מעל 4 טון

מבחינת החוק - אין לי רישיון. העובדה שיש לי רישיון לכלי עד 4 טון לא משנה בכלל.

בקיצור תחכה עד שיהיה לך רישיון מתאים לכלי. כל מפגש עם שוטר\תאונה.מיליון

דברים אחרים יכניסו אותך למגוון צרות שאתה לא רוצה לדמיין אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהערות והגבלות של רישיון הרכב של הטרקטור רשום כפי שציינת שמצורף נספח.

נסיעה ללא הנספח כמוה כנסיעה ללא ניירות-כלומר נסיעה ללא רישיונות, תתתבקש להגיע לתחנה ע"מ להציג את הרישיונות+הנספח ואז תתגלה האמת המרה.

במידה ולא תתייצב הדו"ח אותו קבלת מידי השוטר הופך אוטומטית להזמנה לדין, ובביהמ"ש תצטרך לתת ההסברים.

תעשה חושבים לפני שיבואו איתך חשבון :!:

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...