Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מחזיק?

בטאמן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל צינור היניקה שמגיע מפילטר האוויר ועד לראש המנוע במנוע שלי מתחברים שני צינורות: אחד נשם והשני אני לא זוכר מה.

הצינורות מתחברים כאילו ביציקה, בצורה הכי דבילית שיש, ולא בהברגה או כל חיבור ארעי אחר, כמו שהיה צופה בנאדם נורמלי.

בכל אופן, עם הזמן הצינורות האלה התפרקו, ובביקור שלי בליטל בין היתר חיברו אותם עם כמות של סיליקון שהיתה מספיקה להטביע עדר בפאלו.

האטימה סייעה לנשימה סדירה יותר, שהיתה מורגשת בעיקר כשהמנוע קר.

לאחרונה הרגשתי ששוב חזרתי לנשימה לא סדירה, והיום, אחרי נסיעה זריזה מת"א הביתה במהירויות גבוהות למדי (היינו מנוע חם), פתחתי מכסה מנוע.

הוא שחששתי - חום המנוע פשוט מחליש את הסיליקון, כמעט ממס אותו.

לשאלתי - עושה רושם כי ההדבקה היא אכן פתרון מאוד מוצלח (האפשרות האחרת היא להשיג חלק שקיים ר-ק למנוע ה-16V, ואני לא רוצה אפילו לחשוב על זה), אך האם יש דבק שיחזיק גם בטמפ' אליהן מגיע המנוע?

בטאמן

(-;

אטום, אבל לא מספיק...

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יש סיליקונים עמידים בחום

שנית, האם אין אפשרות לקמבן צינור סיליקון איכותי שם ?

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...