Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תת היגוי / היגוי יתר הסברים?

idan707
שימו לב! השרשור הזה בן 6615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בטוח שהנושא נטחן פה אבל החיפוש מעלה לי ERROR ואני לא מוצא תרדים בנושא הזה...

בכל מקרה מה זה היגוי יתר ומה זה תת היגוי? מה ההבדלים ועם משו יכול לתת דוגמאות זה יהיה עוד יותר טוב

תודה יום טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעניינת בנושא מתוך ויקיפדיה בנושא

http://en.wikipedia.org/wiki/Car_handling

• Understeer - the front wheels tend to crawl slightly or even slip and drift towards the outside of the turn. The driver can compensate by turning a little more tightly, but road-holding is reduced, the car's behaviour is less predictable and the tyres are liable to wear more quickly.

• Oversteer - the rear wheels tend to crawl or slip towards the outside of the turn more than the front. The driver must correct by steering away from the corner, otherwise the car is liable to spin, if pushed to its limit. Oversteer is sometimes useful, to assist in steering, especially if it occurs only when the driver chooses it by applying power.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תת היגוי - מצב בו הגלגלים הקדמים של הרכב מאבדים אחיזה והרכב במקום לקחת את הפניה כמו שצריך ובקו הנכון ממשיך ישר או מרחיב את קו הפניה.

היגוי יתר - מצב בו הגלגלים האחוריים של הרכב מאבדים את האחיזה, במקרה כזה ה"תחת" של הרכב ינסה "להשיג" את הפנים שלו ומה שיקרה זה שהרכב יבצע ספין.

לשתי התופעות סיבות רבות, כדי להתמודד איתן צריך ללכת לקורס נהיגה מתקדמת. וגם אז אתה תבין שהדרך הכי טובה להתמודדות היא להימנע.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תת היגוי - כאשר הנהג מפחד.

היגוי יתר - כאשר הנוסעים מפחדים.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תת היגוי - כאשר הנהג מפחד. (רק כשאין ABS)

היגוי יתר - כאשר הנוסעים מפחדים. (בייחוד כשהצמיגים מאחורה גמורים)

רגע והחלקה של 4 גלגלים ביחד

מי מפחד?

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע והחלקה של 4 גלגלים ביחד

מי מפחד?

כולם ?

או אףאחד?

בלבלת אותי!

:roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תת היגוי - מצב בו הגלגלים הקדמים של הרכב מאבדים אחיזה והרכב במקום לקחת את הפניה כמו שצריך ובקו הנכון ממשיך ישר או מרחיב את קו הפניה.

היגוי יתר - מצב בו הגלגלים האחוריים של הרכב מאבדים את האחיזה, במקרה כזה ה"תחת" של הרכב ינסה "להשיג" את הפנים שלו ומה שיקרה זה שהרכב יבצע ספין.

לשתי התופעות סיבות רבות, כדי להתמודד איתן צריך ללכת לקורס נהיגה מתקדמת. וגם אז אתה תבין שהדרך הכי טובה להתמודדות היא להימנע.

לא מדוייק אלון, לא בהכרח שהרכב יבצע ספין, הוא יבצע ספין רק אם הנהג יעשה את הפעולה האינסטנקטיבית והשגוייה (לחיצה על הבלמים).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה בנושא.

כשיש מצב של היגוי יותר ברכב עם הנעה קדמית, האם מה שצריך לבצע כדי לתקן את ההחלקה הוא זהה למה שצריך לעשות כשרכב עם הנעה אחורית נכנס להיגוי יתר? או שהפיזיקה שונה לגמרי?

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שהנושא נטחן פה אבל החיפוש מעלה לי ERROR ואני לא מוצא תרדים בנושא הזה...

בכל מקרה מה זה היגוי יתר ומה זה תת היגוי? מה ההבדלים ועם משו יכול לתת דוגמאות זה יהיה עוד יותר טוב

תודה יום טוב!

Don't give me that CRAP !!!

אני מצאתי בשנייה לפחות 5 ת'רדים כאלה.

אולי שנלעס לך גם את האוכל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...