Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת מיליון הדולר?? או איזה נוזל קירור ל-205 יתאים?(תאמין לי הוא לא עולה מיליון)

פטישון
שימו לב! השרשור הזה בן 5674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעו חברה דילמת החלפת הנוזל קירור ממי ברז לפרסטון או כול נוזל אחר ב-205 כבר חוצה מדבריות בחלל כבר ניראה לי שמעו עלייה. זה לא עסק חרשתי שרשורים בנושא מכל כיוון ועדיין אין תכלס תשובה חד משמעית. עכשיו אני לא מחפש גם תשובה חד משמעית אבל לפחות כיוון מסויים.

חלק החליפו תמיים ותוך חודשיים קמו ליום של מוסך. ובהצלחה=ראש מנוע...

חלק הלכו למוסך קיבלו שבץ ראש מנוע חזרו הביתה לא עשו כלום בנידון והכול היסתדר מאליו.

אני על סף החלפה אז קבלו תמונת מצב- פיז'ו שנת 90 1.4 קניתי מאיזה בחורה האוטו היה במצב קטטוני אבל הצלחתי להציל אותו. במהלך הבדיקה שלי לאוטו בכלל (אני) שמתי לב שאין בכלל מיים אז פינקתי בליטר כמעט של מי עדן(לפחות הבחירה של הטבע..). המיים יותר חומים מאחלה חרא שלא דרכו עליו כבר הרבה זמן. מחר אני ניגש לטסט בעצם עוד כמה שעות.. וכבר השקעתי כמעט 700 ש"ח על כול מיני(צמיגים,ידית אורות. מגבים,מנורות.בקלית ורשימה ארוכה). נעשה גם כיוון קרבורטור(מאייד) אצל מוסך שרת 94 בירושליים(תודה רפי וצביקה) מוסך על הכייפאק. הפיניש שהשארתי לסוף זה החלפת הנוזל קירור. מה לעשות אנשים ? אם יש הצעות בחיוב אני אשמח לישמוע על נוזל מומלץ מנסיון של מישהו? הרבה תודה יאיר.

:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישמע איזו דילמה. שטות גמורה להכניס מים רגילים (או מי עדן, או כל נוזל שקוף אחר) לתוך הרדיאטור. קפוץ לחנות חלפים או למוסך וקנה 4 ליטר נוזל קירור ייעודי לפיז'ו-סיטרואן. אמור להיות בצבע ירוק. רוקן את המי-ביוב שיש לך כרגע, שים את הנוזל החדש, וסע לשלום (עד הראש מנוע שבטח לא יבושש לבוא אם עד היום השתמשו רק במים רגילים שגרמו לקורוזיה רצינית).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ הסטטיסטיקה שלי, כמה שתתחבט בשאלה יותר - קח גדלים הסיכויים שילך ראש מנוע אחרי ההחלפה.

תחליף, אל תחליף. העיקר אל תחשוב על זה הרבה כי אז זה כבר ניהיה באמת מסוכן :lol:

נ.ב

איך בפחות מ-700 ש"ח הצלחת להחליף "צמיגים,ידית אורות, מגבים, מנורות, בקלית ורשימה ארוכה" ועם העודף עוד לכוון קרבורטור ? :shock:

לפי איזה שער מטבע אתה עובד ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השער שלי הוא אומנם נמוך אני מישתדל להוציא מחירים טובים עשיתי 2צימיגים 400 שח

את החלק של הידית אורות (חלק מלא) השגתי ב180

על ההרכבה +2 נורות+מגב אחורי לקחו לי 100

את הבקלית קניתי שבוע שעב עלה לי 50

דרך אגב יש איזה שהוא מקום לברר מה הנוזל המומלץ לדגם הספציפי שלי אבל לא בצורת אתר אינטרנט באנגלית. 205 GR 90' 1.4

את הכיוון מאייד עשה לי מנחם בכבודו ללא תשלום ועשיו גם אני יודע איך.

בכול אופן הפטיש היתעייף כדי ללכת לישון קצת מחר על הבוקר מלחמה על הטסט. קבלו דיווחים בהמשך....

***הודעת מנהל הפורום***

הפטיש מתבקש להפסיק להלום בכל דקה-שתיים עם הודעה חדשה.

לממשק ההודעות ישנו כתור הנקרא edit.gif, מיקומו בצד שמ' בתחתית ההודעה, השתמש בו.

:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים להסביר לי משו

למה ילך ראש מנוע אם מחליפים את מיי הביוב למים מזוקקים?

זה לא אמור להשפיע לטובה?

crazy... citroen ZX.

למכירה j-b weld יש לי שלוש חבילות.

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי את הנזק אין להשיב.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר בריא , אבל עם מלח כנראה יהיה יותר טעים "לאכול אותה".

נוזל קירור ייעודי של PSA , או - אם חסכון של 30 שקל פעם בשנתיים זה מה שמציל לכם את המינוס - פרסטון , HEPU , או נוזל איכותי אחר (לא מים צבועים ב-10 שקלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ששמר כתב, נוזל קירור יעודי. עדיף תמיד לרכוש תרכיז באיכות טובה ולמהול אותו במים מזוקקים ביחס הרשום על האריזה. בדרך כלל מדובר ביחס 1:1.

מים מזוקקים לא עולים כסף. פשוט אוספים אותם מפיית הניקוז של המזגן בקיץ, וממרזב הגשם בבית בחורף. לאחר מכן מסננים אותם עם מסנן פשוט דוגמת מסנן דלק של קרבורטור, ויש מים. הם טובים כמובן גם למגהץ אדים.

אם המים הנוכחיים מטונפים, היית מבצע שטיפה למערכת הקירור. ראשית מרוקן את הג'יפה, ואז ממלא מים מזוקקים עם חומר לשטיפת מערכות קירור שניתן למצוא בכל חנות לחלפים. שוטף שןב במים מזוקקים נקיים ואז ממלא את נוזל הקירור.

בברכה,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שאם המים העכשויים (מי עדן - שאגב פחות מומלצים ממי ברז) חומים עקב לכלוך המערכת, יש קודם כל לנקות את המערכת. ורק אז לדאוג להחליף את המים בנוזל קירור.

אגב מהילה, עד כמה שידוע לי, יש להשתמש במים נייטרלים ולא במים מזוקקים. מים כאלה ניתן למצוא במזגן, בחברת חשמל ובמכון הרדיאטורים הקרוב לביתך. לי מילאו 5 בקבוקים של ליטר תמורת חיוך.

בהצלחה בטסט,

ניר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fitch, אתה מערבב מושגים במקום מים ואנטיפריז

אגב מהילה, עד כמה שידוע לי, יש להשתמש במים נייטרלים ולא במים מזוקקים. מה זה "מים נייטרליים" אם לא מים מזוקקים? מים כאלה ניתן למצוא במזגן אלו מים מזוקקים, בחברת חשמל ??? ובמכון הרדיאטורים הקרוב לביתך מהיכן הןא שואב מים מזוקקים? אם הוא משתמש במחליף יונים, הרי שהוא נפתר ממלחים ומאבנית ולא נפתר מכלור שהוא גורם הקורוזיה באלומינים. אם מחליף היונים סיים את חייו היעילים וצבעו צהוב, אזי הוא כבר לא מחליף יונים והתוצאה היא מי ברז ישראליים לכל דבר. . לי מילאו 5 בקבוקים של ליטר תמורת חיוך חיוך לבדו שווה זהב.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...