Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Alpine CDA-9855 בלוס אנג'לס

mayrun
שימו לב! השרשור הזה בן 6643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, דוד שלי בא ממש בקרוב ואני מחפש חנות בלוס אנג'לס שאפשר לקפוץ אליה ולקנות את המוצר על המקום.

מישהו מכיר אחת?

(onlinecarstereo.com לא עונים בטלפון :| )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להזמין באינטרנט, יש לי אתר לא רע בכלל שקניתי משם..

לוקח 3 ימים בערך עד שזה מגיע לבית הלקוח...

צור קשר אם אתה מעוניין באופציה

זה גם יותר זול מרוב החנויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ crutchfield מקבלים אחרי יום או יומיים

http://www.crutchfield.com/S-wvea7IfaXf9/cgi-bin/ProdView.asp?search=Alpine+CDA%2D9855&i=500CDA9855

או שמוסיפים כסף ומקבלים מחר בבוקר

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה בנוגע לאחריות? במידה ותהיה תקלה כלשהי אז אתה בבעיה אני מבין? (בארץ היבואן נותן 3 שנים)
כן כל מי שקונה בחו"ל הוא בבעיה של אחריות. מדובר פה על קניה מחו"ל. במחירים של הארץ שווה את הסיכון לדעתי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול לפי דעתי הוא כזה: אלפיין 9855 עולה בארץ בסביבות ה2800-3000 שקל.

המחיר בארה"ב הוא 1400.

מכיוון שלא מדובר פה בזבל אלא במכשיר איכותי מאוד הסבירות שיקרה לו משו לפחות בתחילת השימוש הוא לא גבוה במיוחד, ובהנחה שכבר קרה משו אני לא חושב שהתיקון יעלה כל כך הרבה כמו לקנות מכשיר חדש עם אחריות בארץ.

זה הפרש של 1500 שקל!!! זה המון! אפשר לקנות עוד רדיו דיסק של פיוניר, או מגבר או לא יודע מה במחיר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...