Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השריטה הראשונה

Serpent
שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:cry::cry::cry:

היום הענקתי לרכבי את "מפגע המשתמש הראשון".

אני אדיוט חסר קואורדינציה.

אני אכזר כלפי רכבי.

ואני לא מאמין שזה קרה לי באוטו של חודש+.

מזל שזה בעיקר בפגוש ושריטה קטנה על הדלת האחורית. לעזאזל עם החושות בנמל ת"א הישן! אני בפלאפון, מנסה לקבל הנחיות מהילד שכרגע עונה לטלפונים ב"ספורט ורטהיימר" לגבי הגעה ("אתה בחניה ליד מונטנה?" - "לא אני על הכביש" - "טוב דבר ראשון צא מהחניה"), עושה רוורס בשביל להסתובב ואז אני נפגש עם העמוד המכוער שנמצא ממש מתחת לשדה הראיה שלי. אני כבר שונא את מיטסובישי, רק בגלל שהעמוד שייך למוסך ההוא :mad:

אוף! :mad::mad::mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע הפעם הראשונה היא הכי קשה....לא שאני מאחל לך עוד....חס וחלילה, טפו טפו טפו, מלח מים (דופק על שולחן המחשב...) אבל לא צריך להתרגש, אולי קצת ווקס והכל כמו חדש.

אולי להבא אם תתלה כמה ראשי שום על המראה לא יתקרב לרכבך שום רע..... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...