Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להשיג את LIVE FOR SPEED

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות ש -LIVE FOR SPEED הוא דמו כרגע, אפשר ללמוד המון, והוא גם דיי ארוך וגם די מהנה באינטרנט.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Live for Speed הוא משחק לא רע עם פוטנציאל גדול. כרגע קיים רק דמו שניתן להוריד אותו בחינם, אבל המפתחים מתכוונים להמשיך לפתח אותו ולדרוש כסף עבורו החל משלב מסויים. אומרים שהוא נהדר במירוצים און-ליין, אבל לא ניסיתי.

Racer הוא פרוייקט של בחור הולנדי שהמטרה שלו היא לפתח סימולטור נהיגה פתוח לחלוטין - כלומר כל מי שרוצה יוכל להוסיף איזה מכוניות ואיזה מסלולים שהוא רוצה. כרגע נראה שהפיתוח די בעייתי ושהמשחק מלא בבאגים, אבל הבחור חרוץ ואני מאמין שייצא בסוף משחק טוב מהפרוייקט הזה, אבל עדיין לא ברור מתי. דרך אגב, נתקלתי ברשת בבחור ישראלי שבונה מכוניות למשחק הזה - אם אני זוכר נכון מדובר בפורשה 911 GT3 וטויוטה סופרה. בהצלחה!

יש עוד משחק שניתן להוריד בחינם מהרשת, והוא נחשב למצויין. קוראים לו netKar ומפתחת אותו קבוצה של מתכנתים איטלקים. כרגע כל מה שאפשר לעשות במשחק הוא לנהוג במכונית לבד על המסלול, אבל בעוד שבוע-שבועיים הם מתכוונים לשחרר את הגירסה הראשונה של המשחק שתאפשר משחק ברשת. זה משחק סגור מבחינת המכוניות, כלומר אי אפשר להוסיף מכוניות למשחק, אבל מה שיש נראה די מספק: פורמולה 3000, פורמולה רנו, פרארי 360 מודנה, מיני קופר ועוד כמה מכוניות שאני לא זוכר כרגע. לא ניסיתי אותו בעצמי, אבל קראתי בפורומים אחרים שההתנהגות של המכוניות מצויינת - טובה כמעט כמו של Grand Prix Legends. האתר של המשחק לא פועל כרגע, אבל יש כאן לינק ישיר לקובץ ההתקנה, אם מישהו רוצה להוריד קבצי EXE ממקומות לא מוכרים :? דרוש DirectX 9.0 והגה (אי אפשר לשחק עם לוח המקשים).

http://dataserver.touritel.com/drivingitalia/download/netKar096.exe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליב פור ספיד הוא אחלה גם על הרשת, יש מה לשפר אבל הפוטנציאל קיים.

רייסר זה חרא, נקודה. (אולי ישתפר בעתיד, בינתיים זה מסריח בטירוף)

את המשחק השלישי אני לא מכיר, אבל במילא אין לי הגה עדיין (אני אקנה כנראה בקרוב, הגיע הזמן...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זזים במשחק הזה?

אין שם אפשרויות בכלל, והמשחק לא מגיב להגה

כדי לזוז אתה צריך קודם להפעיל את הקובץ בשם config.exe ולא את racer.exe

שם אתה בוחר controler ורזולוציה. אם אתה משתמש במקלדת אני אשלח לך את קובץ הקונטרולר המשופר של המקלדת שבניתי אותו אתה שם ב

sims\racer\data\ctrlset או משהו כזה.

עכשיו בקשר לאפשרויות כל המשחק הזה פועל על קבצי ini אותם אתה משנה.

כדי לשנות תכונות של מכוניות תכנס ל data\cars\carname ולקובץ car.ini.

שם אתה יכול לשנות כל דבר. אם אתה רוצה לשנות את עקומת המומנט של המכונית

פתח בספריה של המכונית שאתה רוצה את הקובץ torque.crv בעזרת התוכנה

curved.exe שנמצאת בספריה הראשית של התוכנה .

אם אתה רוצה לשנות את תכונות האחיזה של הגלגלים עשה זאת בעזרת הקובץ pacejeka.exe . זה פחות או יותר על קצה המזלג יש שם עוד פול תוכנות ואפשרויות.

עכשיו אם אתה לא רוצה להסתבך עם לשנות קבצי ini אתה יכול להוריד את התוכנה הבאה:

http://www.racer-xtreme.com/dl/tools/rce/racereng.zip

התוכנה הזאת נקראת racer car engenir ואיתה תוכל לבצע את השינויים בקלות.

ליותר מידע כנס לאתר הראשי או ל racer-xtreme ותקדיש (לא כמו רוני) כמה דקות כדי לקרוא את המדריכים הבסיסיים.

אם תשקיע במשחק קצת זמן כדי להבין מי נגד מי רק תהנה ממנו, אם תשחק בו 10 דקות

כמו רוני בגרסה הישנה עם מכונית הדיפולט ועם קובץ המקלדת של ברירת המחדל ששווה לתחת תרצה להעיף את המשחק.

בקשר אליך רוני , כל אחד עם חוות דעת משל עצמו רק ששלי מבוססת יותר ואתה זורק סתם דברים באויר. אם אתה לא מבין במשהו אל תתן לנו לקרוא את פניני החוכמה שלך הם רק מזיקים.

נ.ב : רק בגלל ההשמצות של כמה אנשים פה על המשחק אני הולך להעלות פה סרטים של כמה הקפות ושל עוד כמה דברים מגניבים (כן אפשר להקליט מכל מיני זויות במשחק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...