Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי הונדה ג'אז מול יאריס ורסו

1234
שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מתלבטת בין שתי מכוניות אלו - זהו רכב שמיועד לאמא + 2 תינוקות (4 ושנה). מבלי להיכנס לשאלת היופי (חו"ד על היאריס ידועות), אבקש לדעת האם למישהו המלצה או חו"ד מומלצת לגבי הבחירה בין שני אלו. האם הזנב של היאריס ורסו אכן רגיש מאוד לפגיעות שילדה (כי הקורות שילדה ממש יושבות על טמבון)? האם טיפולי המוסך של ההונדה אכן יקרים מאוד? תא המטען יספיק ל2 עגלות (נראה לי שכן אבל אשמח לשמוע מנסיון)? האם יש אפשרות לביטול כרית אויר הנהג (כמו ב-206)?

במבחני הדרכים של מוטו הורסו יצרה עדיפה על הג'אז אבל במגזין הרכב של "הארץ" הג'אז מוצגת כעדיפה בהרבה על הורסו

תודה מראש על כל מידע שיוכל לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על קנייה של רכב חדש או משומש ?

שתיהן טובות ויספקו את הסחורה, אני ממליץ לך להזמין נסיעות מבחן בשתי הרכבים, להגיע עם שתי העגלות ולנסות.

ככה תדעי מה יותר נוח לפריקה וטעינה ומה יותר מסתדר לך בכלל.

בין שתי אלה, אישית הייתי הולך על הג'אז .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך...

מכיוון שהמכוניות האלה לא ממש נפוצות ולא מסתובבות המון בשוק , הייתי ממליץ לך לקנות את הראשונה שאת מוצאת במצב מצויין.

בכל מקרה, שווה לך לדעתי לבקש נסיעות מבחן על שתיהן , זה ייתן לך את האינדיקציה הטובה ביותר מה מתאים לך ומה לא.

אני מכיר את הג'אז וזה מכונית קטנה\גדולה ומצויינת.

את היאריס אני מכיר בגירסה הרגילה וגם היא טובה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...