Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן סקסו....

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 7622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון התחלנו להיות זקוקים לעוד מכונית בבית, פרט לאלו שיש לנו, כי אני ואחי כבר לא מסתדרים יפה כמו פעם בסופי שבוע כשהוא מגיע.

כל השבוע, הראלי תיהיה אצלי, סוף שבוע אצלו, ולכן אני צריך אוטו קטן, בתקציב של 25~ לנסיעות פה ושם, שם ופה. לא משהו רציני מדיי.

חשבתי על הדיזל...

נכון, זה נשמע הכי טמטום, כי אני אומר שאני לא רוצה הרבה נסיעות, אבל אני אומר שאני רוצה גם את הדיזל...

אז...כניראה שאחרי שאני יקבל אוטו יותר רציני, האוטו הזה יעבור לעבודה של אבא שלי, שם צריכים דיזל....וחוץ מזה, יש לי אוטו מהנה אחד, אני לא צריך עוד אחד....אני רוצה עוד אוטו שאני יוכל לעשות בו מה שאני רוצה, בלי רחמים, ולא רוצה פיג'ו 205. ולא חשוב לי שהאוטו הזה יהיה מהנה, אז שיהיה דיזל, יחסוך לי בדלק, וכשאני לא יוכל לשלם דלק(זה קורה) ניסע על הסיטרואן...... כמו הסקסו דיזל. נראה לי אני יסע איתה אפילו לתוך הפרדסים... :twisted:

אז, תגובות בקשר אליה, אם אפשר.

תודה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם מתחשק לי לענות לך, עם פרץ השטויות הזה שאתה כותב. ממש נשמע כמו "תמליצו לי על גרוטאה לקנות כדי שאני אוכל להתחרע עליה"

הכוונה שלך היא שבראלי אתה תיסע כל השבוע כשהסקסו תשב בחניה, ואז בסופ"ש אתה תנהג בסקסו? לכמה זמן הסידור הזה אמור להחזיק?

בנוגע לדיזל - זה אכן טמטום אם האוטו יסע מעט. הוצאות האחזקה יהיו גבוהות בהרבה משל בנזין, במיוחד בסקסו שבה צריכת הדלק גם בבנזין במנוע 1.4 נניח תהיה טובה מאוד, והוא בטוח יהיה נעים יותר לנסיעה.

בעבודה של אבא שלך צריכים סקסו דיזל? מוזר, לרוב כשמדובר ברכב שנוסע הרבה זה רכב שסוחב דברים, הסקסו היא לא בדיוק טנדר...

תיזהר שלא תתקע איתה באיזה עץ בזמן שאתה בפרדס :p

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את העובדה שטסט לדיזל יקר יותר אני יודע.

מה אני רוצה?

עוד אוטו שיהיה בבית. שיעשה את העבודה, ושלא יקח הרבה דלק. אוטו שאני לא יהיה חייב לשמור עליו כמו דוגמת הראלי, ושסתם יהיה אפשר לנסוע עליו, ושלא יצרוך תשומת לב.

זהו זה בעצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם מתחשק לי לענות לך, עם פרץ השטויות הזה שאתה כותב. ממש נשמע כמו "תמליצו לי על גרוטאה לקנות כדי שאני אוכל להתחרע עליה"

הכוונה שלך היא שבראלי אתה תיסע כל השבוע כשהסקסו תשב בחניה, ואז בסופ"ש אתה תנהג בסקסו? לכמה זמן הסידור הזה אמור להחזיק?

בנוגע לדיזל - זה אכן טמטום אם האוטו יסע מעט. הוצאות האחזקה יהיו גבוהות בהרבה משל בנזין, במיוחד בסקסו שבה צריכת הדלק גם בבנזין במנוע 1.4 נניח תהיה טובה מאוד, והוא בטוח יהיה נעים יותר לנסיעה.

בעבודה של אבא שלך צריכים סקסו דיזל? מוזר, לרוב כשמדובר ברכב שנוסע הרבה זה רכב שסוחב דברים, הסקסו היא לא בדיוק טנדר...

רוני

למה דיברתי שטויות?

ראסמי, מה שביקשתי, זה שתמליצו לי על אוטו שיסע, ו...זהו בעצם. מה שטויות פה?

למה אבא שלי זקוק לדיזל?

זה לא נארה לי הכי עניינכם, אבל אנשי מכירות שנוסעים יום יום מאשדוד למקומות כמו ירושלים, תל אביב, חיפה, ומקומות אחרים בארץ. נראה לי שזה מצדיק את הצורך לדיזל לאנשי המכירות.

האוטו באמצע השבוע יהיה לרוב בבית, אבל אם יצטרכו אותו בעבודה, הוא יהיה בעבודה ויחזור לכאן. סופי שבוע בטוח יהיה כאן.

הסידור הזה אמור להחזיק עד שנראה מה נסגר, אם אנחנו קונים עוד אוטו רציני, או שמסתדרים עם אוטו אחד. כי זה תלוי ביחידה של אחי בצבא שאליה הוא עובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

למה דיברתי שטויות?

ראסמי, מה שביקשתי, זה שתמליצו לי על אוטו שיסע, ו...זהו בעצם. מה שטויות פה?

למה אבא שלי זקוק לדיזל?

זה לא נארה לי הכי עניינכם, אבל אנשי מכירות שנוסעים יום יום מאשדוד למקומות כמו ירושלים, תל אביב, חיפה, ומקומות אחרים בארץ. נראה לי שזה מצדיק את הצורך לדיזל לאנשי המכירות.

האוטו באמצע השבוע יהיה לרוב בבית, אבל אם יצטרכו אותו בעבודה, הוא יהיה בעבודה ויחזור לכאן. סופי שבוע בטוח יהיה כאן.

הסידור הזה אמור להחזיק עד שנראה מה נסגר, אם אנחנו קונים עוד אוטו רציני, או שמסתדרים עם אוטו אחד. כי זה תלוי ביחידה של אחי בצבא שאליה הוא עובר.

צודק , לא עניינינו , קנה סקסו דיזל... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את העובדה שטסט לדיזל יקר יותר אני יודע.

מה אני רוצה?

עוד אוטו שיהיה בבית. שיעשה את העבודה, ושלא יקח הרבה דלק. אוטו שאני לא יהיה חייב לשמור עליו כמו דוגמת הראלי, ושסתם יהיה אפשר לנסוע עליו, ושלא יצרוך תשומת לב.

זהו זה בעצם.

תקנה פונטו. יש להם צריכת דלק מצויינת.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...